Çocuk Hastalıkları Oglumda otizm suphesi! lutfen bilenler bir baksin :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Mrb arkadaslar benim oglum 2bucuk yasjnda 2 3 ay oncesine kadar oglumlanilgili biseyler hissetmeye basladum oglum bana bakmiyirdu ismine tepki yoktu bi kosede sessizcr otirur Twye kitlenirdi..bitki gibiydi gorenler ne kadar sakin falan derlerdi...ve gundrn gunr beni kemirmeye dewsm etti supheler nete yazdim bigun otizmle karislastim dunyam yikildi 1 2 ayda 10 kilo werdim uykusuz geceler sabaha kadar agladim ve oglumj aldigim gibi doktorlarda buldum solugu yutr disinda yasiyorum ve 2 3 psikploga gitim hepsi kucuk oldugunu soylediler ve turkiyeden 2 3 doktotla online gorusme yaptim hepsi bisey yok dediler ama ben rahat degilim hala suan oglumjn durumu goz tEmSi cok iyi ismine bakar bizimle oynar parkta cocuklar gorse iletiseme gecmeyr calisir ablasu 6 yasinda onla oynar baybay cak merhabe deriz elini werir oksurur ayy hastamisin derim dewam eder yapmaya yatakta ziplama kowalamaca oynariz kapi calinca hemen kosar kiliti delige sokmaya calisir bazen anlamli bazen anlamzsiz 5 6 kelimesi var op8cuk ver derjm werir acikinca biberonunu getir simdi olumsuzl seyler isaet parmagini kullanmiyo ellerini surekli seyreder lambalara bakar ve surekli esyalari dondurur ben cozemedjm siz bjsey soyleyin degerli anneler

Ayy Allah aşkına size değil bu sözüm doktora ben de aynı yollardan geçtim adına bakmiyo denildi. Evde adına 10 kere de 5 dönüyorsa korkmayin inanın. Doktor odaları ilgilerini cekiyo dışarda bı ortam da dikkatleri dağılıyor. Şimdi ben anlamlandiriyorum öğrenme aşamasında çocuklar sadece insanlara değil nesnelerde dikkatlerini cekiyo. Bişeyler paylasiyosaniz ben gibi korkutmayin. Kızım şu an 4,5 yaşında otizm falan değil. Hem de sadece bı sikimtisi da yoktu otizmin her çocukta olabilecek 10 belirtisi var zaten. İlgilenin bol bol
Merhaba, ne güzel .. 10 belirti vardı ama şu an birşeyi yok demişsiniz nasıl belirtiler vardı acaba

Size de çok geçmiş olsun inş kapatır hemen arayi. Dil ve konuşma acısından gerideyiz ismini seslenince dönmüyor hic bakmiyor bize
Çok geçmiş olsun , belki duymasıyla ilgilidir.Komşumun çocuğu duyamıyormuş çok geç fark ettiler.
Rabbim şifa versin.
Sevgiler.

Bayby TV kesinlikle izletmeyin o kanal çocukları gelişim geriliği yapıyor oğlum çok geç konuştu o kanal yüzünden atipik otistik dendi oğluma mahvetti beni mümkünse hiç TV seyrettirmeyin

merhaba özür dilerim rahatsız ediyorum biz de bilmeden oğluma baby tv izlettik şu an atipik otizm dediler 8 aydır hiç tv açmadım ama düzelmiyor çocuğunuz ne sürede düzeldi neler yaptınız söyleyebilir mısınız çok kötü günler geçiriyorum

X