Oğluşumun oyun halısını kendim yaptım....

bir de onları biraz uzatmak lazım ben yerekoyup denedim ayıcıklar çocuğun ağzına girdi ama pzt annem geliyo biz onunla bir el atalım bu işe olursa buraya koyarım yine de düşünmeye devam edelim bu arada

süper olmuş eline sağlık
valla böyle yaratıcı insanlara bayılıyorum maşallah

çok hoş olmuş valla eline sağlık. ben dikiş bilrim ama makina yok.elde diksem olmaz mı.? sanırım halkalar köpükten hani şu denizde kullanılanardan değil mi?

aa süper bir fikir..
ne gerek var onca para dökmeye..
ben de hemen anneme göstereyim..
hazırların da bin kat güzelini diker...

emeğine sağlık.bebeğin güle güle oynasın inşallah.. biz sana sipariş verelim bari bacım..

bende resim i kayıt ettim anneme göstereyim bizde dikelim şöyle kızım için cicili biciki kumaş alayım yarın ayyyy tutmayın beni çok hoşuma gitti 2-3 ay oynıcak diye 100-150 ytl vermeye ne gerek var ev dolu asmalık oyuncak asarım onları da ay çok güzel düşünmüşsün arkadaşım yaaa :)))

minik kuızun güle güle oynasın...annesi ellerine sağlık çok güzel olmuş...

cevap yazan tüm arkadaşlara çok tşk ediyorum tarifini gönderdim umarım işinize yarar kızlar:lepi:

çok güzel olmuş eline sağlık:) yapılışını da okudum çok hoşuma gitti.

çok güzel olmuş canım. ellerine, emeğine sağlık.
bende sağ salim bi doğum yapayım da oyun minderinden yapmaya çalışayım

Kızlar oğluma oyun minderi halısı herneyse almayı planlıyodum araştırdım fiyatları bana çok yüksek geldi 3. bebeğide düşünmediğimden alsamda daha sonra işime yaramicak bebek yürümeye başlayınca oynamicakta şurda kullanacağı 3-5 ay o yüzden bende bunu kendim yapmaya karar verdim eşime gösterdim sen bunun alaasını yaparsın dedi ve işe başladım belki orjinalleri gibi olmadı ama oğluşum bayıldı oyuncak hastası olduğundan çok işime yaradı en sevdiği oyuncakları astım çok güzel oynuyor bakalım sizler beğenicekmisiniz ?

5906.jpg

5929.jpg

5932.jpg

tüh ya resmı göremıyoru neden acılmıyo acaba:uhm:

yaa ben göremedim yaa bende görmek sitıorum merak ettim resimler açılmıoo
ühüüüüüü :KK43:(

Bende merak ettim ama maallesef oyun halisi yok...

X