Ohaaa

Defnesu18

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
10
0
Burada ki insanların çoğu şizofrene bağlamış arkadaş shgdgd

Birine birşey sordum sanki ben yapmışım gibi benle alay ediyor deli herhalde nfhdhd

Hadi benden de şizofren bi yorum gelsin. Sen az önce zevk sulu konusunda ban yiyen üye olabilir misin :KK70:
valla o kişiler değilim birine o olayı sordum bana bak bir tane daha dedi adet düzensizliğini sordum ben

Ohoo çift kişilikli olan üyeler bile var. Bir bakıyon defne olmuş bir bakıyon aleyna. Hamilelik saplantılı oluşlarına hiç girmiyorum bile dikkat ettiysen :deli::deli:

Ohoo çift kişilikli olan üyeler bile var. Bir bakıyon defne olmuş bir bakıyon aleyna. Hamilelik saplantılı oluşlarına hiç girmiyorum bile dikkat ettiysen :deli::deli:
ne ne hamileliği sadece adet düzensizliği neden olur sorusuyla hamilelik ne alaka

Ya hayır. Ben sadece espri yaptım ama intikam alır gibi direk oha başlıklı konu açınca da aklıma ilk o geldi nedense. Bilmiyorum Mune Mune karar versin

Mune Mune yede yazık değil mi ? Ne zaman uyuyabilecek bunlarla uğraşmaktan sürekli rahatsız ediyoruz
Uyumak sorun değil de, sanki bugün birileri kamera şakası yapıyor, yeni üyelikle sürtünerek gebelik, spermle güzellik gibi konular aynı güne mi denk gelir yahu :)))

Uyumak sorun değil de, sanki bugün birileri kamera şakası yapıyor, ywbi üyelikle sürtünerek gebelik, spermle güzellik gibi konular aynı güne mi denk gelir yahu :)))
Hahah canı sıkılan yeni ergen gençler sanırım :))

Bugünü sperm günü ilan edelim :kusmuk:

Yok bdv de ki konularda çok renkli bırakıp yatıp uyuyamıyorum :))):KK71:

X