Oje sürmek yasak mı?

hulya3601

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
96
64
34
Merhaba kızlar kamu kurumunda renkli oje sürmek yasak mı bilginiz var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Merhaba kızlar kamu kurumunda renkli oje sürmek yasak mı bilginiz var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Kurumuna göre değişebilir ama yürütme yönetmeliğinde açık renk sürülebilir diyor..

Fosforlu ve nail art olmasın 😅

çalıştığınız yer çok fazla gelenekselse bilemem ama ben de arkadaşlarım da kurumsalda çalıştık, hiç öyle birşey yok. aksine herkes deli gibi ojeli, süslü, boyalı saçlı, simli elbiseli. :)

Bizim kurumda arada kıyafetlerle ilgili tebliğler gelir. Orada çok dikkat çeken renkler olması gibi şeyler yazar. Ama bizim kurumun kendine özgü yönetmeliği var

Yok gerçekten merakımdan soruyorum. Sarı mesela en cırtlak renk saçta yasak değil ojede mi yasak?
Bazı kurumlarda kendi içlerinde tebliğ ediliyor, bunlar yasak diye yönetmelikte yazmıyor. Bugün aradım eskilerden bulamadım genelde 2 senede bir imzalıyoruz denk gelirse sizinle paylaşacağım. Mesela bugün bulduğumda dar, yırtık jean, askılı giymek yasak erkeklerin küpe vb takılar takması yasak diye imzalatmışlar. (Emniyette çalışıyorum, polis değilim)

Valla ben neon renkler dışında her renk sürüyorum. Ayrıca bir ara saçlarımın bir kısmı maviydi 😑

Bazı kurumlarda kendi içlerinde tebliğ ediliyor, bunlar yasak diye yönetmelikte yazmıyor. Bugün aradım eskilerden bulamadım genelde 2 senede bir imzalıyoruz denk gelirse sizinle paylaşacağım. Mesela bugün bulduğumda dar, yırtık jean, askılı giymek yasak erkeklerin küpe vb takılar takması yasak diye imzalatmışlar. (Emniyette çalışıyorum, polis değilim)
Dar vs giyim tamam. Renkler konusunda merak ettim gelirse lütfen paylaşın. Asla da dinlemezdim şahsen. O zaman sarı saça da kızsınlar pembe ruja da.. gerçekten merakla bekliyorum.

X