ok heycanlym sayl gn abuk geer:( Pazartesi gn Ameliyat

zayca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
253
0
kızlarr ya çok heycanlıyım pztsı gunu amelıyat olcam çok sabırsızlanıorum smdiden:eek:

merak etme cnm bir bakmıssın olmus bitmiss hic korkma, önemli olan karar vermektii

evet canm ya:KK43: çok heycanlıyım nasıl zormu sen oldunmu ebrucum amelıyat

cnm ben bi ay önce oldum,sıkıntılı oluyo nefes alamamak 4-5 gun ama agrı sıfır.korkma işte ne güzel bi burnun olucak :)

o zaman sana şimdiden geçmiş olsun,inşallah herşey istediğin gibi olur,e o kadar heyecanda olsun zaten a.s.

cnm benim bir hafta oluyor ameliyat olalı, ilk gün biraz sıkıntı cekiyorsun, yanlıs anlama agrın sızın olmuyor sadece agızdan nefes almaya alısmak biraz sıkıyor seni, ilk gün alısıyorsun zaten, ertesi gün de morluk sislik olabilecegi en üst seviyeye cıkıyor ki o da kisiye göre degisiyor bazılarında hic olmuyor bile yapısal bir sey bende oldu, ama ikinci günden sonra her sey yoluna giriyor sen alısıyorsun, sislik morluk azalıyor, agrı sızı yok zaten, ameliyatta da bir gözünü kapıyorsun bir de acıyorsun zaten bir sey anlamıyorsun, korkma canım ameliyattan Allahın izniyle bir sey olmaz

hayırlı olsun arkadasım sımdıden gecmıs olsun,bende olalı hem gogus hem burun oldum 4 yıl olacak :) 4 5 gun ıste ıdare eder snr kalkarsın gezmeye baslarsın.Yanı cabucak gelıp gecıyor.

çok tesekkur ederım kızlar uyuyamıyorum neredeyse düşün düşün sizde böle söleyınce içim rahat edıo daha rahat oluorum bakalm neler yasıcam tek tek anlatırım sıze resımde eklıcem hayırlısıyla bı zor gunlerı atlatıyımda

cok geçmiş olsun arkadaşım 1 hafta buz koymayı ihmal etme şişlikler ve morluklar için iyi geliyor.sağlıcakla kal

teskkür ederim canım evet doktor sölesın bana söyle söyle yapcaksın dıye bende ona göre uygulama yaparım ben korkarım dokunamam kı:/

bende ameliyat olalı bi hafta oldu morluk ve şişliklerim geçti nerdeyse işe başladım çalışıyorum bile düşün bak , hiç korkma canım bende senin gibiydim ama insan 5 dk uyanıp uyanıyor gibi oluyor valla sonunu düşün herşey çok güzel olacak inş :eek:

Geçmiş olsun canım şimdiden bende 9 gün önce oldum herkes bu duyguyu yaşıyor öyle heyecanlıydım ki gözümü bir açtım baktım bitmiş herşey hiç korkma allahın izniyle kurtulucaksın sadece arkadaşlarında dediği gibi 4gün sıkıntılı geçer sabır lazım benim yüzüm gözüm çok şişti ve morluk biraz daha var oda geçiyor değişiyor kişiye göre başarılar diliyorum canım

Canımcım şimdiden geçmiş olsunn....umarım hayallerindeki buruna kavuşursun...bende olacağım için senin heyecanını çok iyi anlıyorum...senin için çook dua ediyorum...

kızlar çok tesekkür ederım ya canımsınız.sizlerle konuştukca heycanımda kalmıo gibi en azından neler yasıcagımı az çok tahmın edebılıyorum.bakalm pazartesi sabah 7.30 da amelıyata gırıyorum.ALLAH'ın ıznıyle hepımız ıstedıgımız gibi bır buruna kavusuruz..hepınızede çok gecmış olsun kızlar dualarınızı beklıorum o gun...herkese smididen çok tesekkür ederim. destegınız ınsanı gercekten çok motıve edıyor.sonsuz tesekkürlerr.

Sayılı günler bitti bitiyor canım :)) Dualarımız seninle inşallah herşey yolunda gider a.s.

saat 00.44 ıtıbarı ıle pazar gunu olduguna göre son gn yarın amelıyata gırıorum gıttıkçe heycanım dahada artıo bırazda endişe var tabı nasıl olcak felan dıe.kızlar bıde bugun yanı dun:) cilt bakımı yaptırdım forumda knu açılmşdı yaptırılırsa iyi olur dıe bende ona dayanarak gıttım yaptırdım.ama arkadaşımızın tekı bı yorum yazmş ard arda darbe alcagı için daha çok sıvılce vs bişiler çıkar demiş endişelendım onu okuyunca:KK43:

Son düzenleme:
canım anlaşılan heyecan doruklarda
endişen hiç olmasın
ameliyata endişeli girme iyi olacak diye düşün bana da az kaldı temmuzda oluyorum
cilt bakımını bende yapmayı düşünüyorum ama acaba yapmasam mı diyorum kararsızım
hem canım sonrasında sivilce çıksa ne olurki kötümü oluyo

hemde nasıl canım ya heycandan kalbım durcaK resmen:).cilt bakımını bılmıyorum ki canım ya gıttım yaptırdım aslında iyide oldu ne güzel tertemız oldu.

teskkür ederim canım evet doktor sölesın bana söyle söyle yapcaksın dıye bende ona göre uygulama yaparım ben korkarım dokunamam kı:/

ay bende aynen böle diodum amelıyat olalı 3 hafta oluyo bastıra bastıra masaj yapıyorum cok zorluyorum bi kırmadıgım kaldıkaydirigubbakcemile3doktorumada soyledım iyimi ediyom kotumu diye bişey olmaz sapasağlam artık o istediğin gibi ucunada bastıra bastıra masaj yapabılırsın dedi gecmıs olsun cnm korkma gelip geçici ve basit bişeyyerimseniben

ay bende aynen böle diodum amelıyat olalı 3 hafta oluyo bastıra bastıra masaj yapıyorum cok zorluyorum bi kırmadıgım kaldıkaydirigubbakcemile3doktorumada soyledım iyimi ediyom kotumu diye bişey olmaz sapasağlam artık o istediğin gibi ucunada bastıra bastıra masaj yapabılırsın dedi gecmıs olsun cnm korkma gelip geçici ve basit bişeyyerimseniben

evet canım ya bırde ben simdiden basladım masaj yapamam ya seklı fılan bozulursa demeye:) pskolojık işte hlbukı iğleştimek için caba gösterıcez ama işte bız kızlar pınpırıklenıyoruz:) saol canım inş yarını atlatıyımda gerısı kolay

X