ok zlyorum

wylma

cennet ayaklarımn altında
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
627
2
kızlar ben bu yaz fotograf makinemi kaybettim. cok uzuluyorum cunku yeni almıştık cok pahali bir makineydi ve ustelik icinde 500 e yakin fotograf vardi. işin kötüsü makine İzmir de kaybolu ve biz oraya iki günlüğüne gitmiştik kaybolduğunu farkettiğimizde artik çok geçti çunku geri donemezdik. cok seviyordum makinemi.içime oturdu resmen hatta ağladim :kedi: fotograf cekmeyi cok seviyorum ve ilk defa profosyonel bir makinem olmuştu. ama maalesef saadetim kısa sürdü senağlama

bunu bu baslığa yazdım aslında bir derdim var topiğine yazcaktim ama ordakiler beni topa tutarlar diye cesaret edemedim. belki siz moral verirsiniz benneyaptımki

senin adına üzüldüm arkadaşım umarım fotolarında özel bi durum yoktur sağlık olsun gideceği varmış para biriktirir tkr alırsın sende üzme canını bunun yüzünden

arkadaşım fotoğraflarının içinde eğer senin özel hayatını tehdit edecek bir unsur yoksa bence bu kadar üzme kendini cana geliceğine mala gelsin
allah sağlık versin yine bir makine alırsınnn

senin adına üzüldüm arkadaşım umarım fotolarında özel bi durum yoktur sağlık olsun gideceği varmış para biriktirir tkr alırsın sende üzme canını bunun yüzünden

cok tesekkur ederim karabiber. alırım dimi yine makine degilmi sonucta ama fotograflara cok uzuluyorum. hepsi de ozeldi benim icin.

arkadaşım fotoğraflarının içinde eğer senin özel hayatını tehdit edecek bir unsur yoksa bence bu kadar üzme kendini cana geliceğine mala gelsin
allah sağlık versin yine bir makine alırsınnn

tesekkur ederim sevvalcik tehtid edecek bir foto yoktu icinde ama cok sevdigim insanlarin belkide birdaha goremeyecegim yerlerin fotograflari, kareleri vardi. evet makine tekrar gelir belki ama onlar gelmez.:1no2:

X