Oksapar ne zamana kadar kullanılır

Portakal66cicegi

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
35
25
32
Kızlar transfer öncesi başladığım oksapar kan sulandırıcı iğneyi transfer oldum bugün 8. Günüm hala kullanıyorum ve her yerim morardı artık canım çok yanıyor. Benim gibi kullanan var mı ve ne kadar süreyle kullandı. Bu arada ecopirin de kullanıyorum

Benim 22.günüm, 10 gün sonra kontrolum var ve o güne kadar aynen devam dedi Dr. Dik sekilde vurun iğneği, teninize 90 derece, eğimli sokarsanız morarır ve agrır.

Eğer bır sıkıntı çıkmazsa canım 3 ay dolunca genel de bıraktırıyorlar.

Kızlar transfer öncesi başladığım oksapar kan sulandırıcı iğneyi transfer oldum bugün 8. Günüm hala kullanıyorum ve her yerim morardı artık canım çok yanıyor. Benim gibi kullanan var mı ve ne kadar süreyle kullandı. Bu arada ecopirin de kullanıyorum
Merhaba kan pıhtılaşması mı var acaba sizede kese görünmeden mi başladı doktorunuz acaba oskapara

Merhaba, gebelik olmasi durumunda 12. Haftaya kadar devam edilir. İğneyi cok yavas enjekte edin, bir elinizle etinizi sıkıştırıyor olun

Merhaba kan pıhtılaşması mı var acaba sizede kese görünmeden mi başladı doktorunuz acaba oskapara
Kan pıhtılaşma yoktu aslında, transferden 3gün önce başladım şimdi 9. Hafta dayım, 10. Hafta kontrolüm var ve hergün kullanıyorum. Yaklaşık 40 gün olmuştur. Bakalım kontrole gidince tekrar soracağım.

Ya bende birsey sorucam kızlar göbekten prolutex vuruyorum bugun transfer oldum. Oksaparada başlayacağım onuda hep göbekten mi vurucaz koldan falanda vurabiliyormuyuz hic aklıma gelmedi sormak🙈

Ya bende birsey sorucam kızlar göbekten prolutex vuruyorum bugun transfer oldum. Oksaparada başlayacağım onuda hep göbekten mi vurucaz koldan falanda vurabiliyormuyuz hic aklıma gelmedi sormak🙈
Kol ve bacaktan da vurulabiliyor. Göbekten vurmak en rahatı bence ama siz zorlanıyorsanız netten kan sulandırıcı iğneler nasıl vurulur diye bakarsanız videolar vardı

X