Saç Rengi ve Saç Boyama oksidan saç rengini açıyor işte kanıtı kızlar!!!

Y

yasemen

Ziyaretçi
bikaç kez sürdüm baya açıldı yıpranmada hiç olmadı bizzat denedim yani:))

arkadasım nasıl yaptın ve sacların ne renktii ne kadar beklettınnopuyorumnanaktan

Rengini açar zaten ama daha sonra saçı çok döküyor kaydirigubbakcemile

evet açıyor ama acayip derecede hem yıpratıyor hem döküyor..denedim

bende yıpranmada olmadı dökülmede daha önce kuaföre sildirmiştim inanın kuaförlerin yaptığı işlemler saçı mahvediyor onların verdiği zarar kadar bile olmadı

arkadasım nasıl yaptın ve sacların ne renktii ne kadar beklettınnopuyorumnanaktan

sürdüm ve bi kaç saaat bekletip yıkadım bu işlemi bi kaç kez yaptım yalnız.bazı arkadaşlarınkini açmamış denemişler ama benimkisini çok güzel açtı bilmiyorum denemek lazım:enbuyukkk:

sürdüm ve bi kaç saaat bekletip yıkadım bu işlemi bi kaç kez yaptım yalnız.bazı arkadaşlarınkini açmamış denemişler ama benimkisini çok güzel açtı bilmiyorum denemek lazım:enbuyukkk:

arkadaşlar bi kaç saat bekletmiceksiniz onu ben gece yaptım şuan halada saçımda var sadce bi saat güneşte durmanız lasım biqün beklicek ayrıca ben sürekli onunla açıorum saçımı hiç dökülme yıpranma olmadı hatta saçlarımda mavi siyah boya vardı onu bile açtı şuan bal köpüğü gibi oldu ve çokta memnunum zemuszemus

fon cekerken sacında uzama teltel uclarında uzama yanı olkuyorsa yıpranmıs demektır..sac kremsız hayatta dolasma derım..en kısa surede tek ılaci sulandırılmıs sac kremini sacta bekletıp bazı onarıcı yaglar surebılısın mutlakakı yanmıstır dıyorum bern..

sürerken tüm sacami sürüyorsunuz ?

Son düzenleme:
yaa bana da yardım edin lütfeeenn ... saçlarım bir kaç ay öncesine kadar sarı balyajlıydı kahve boya alıp kapattım güzelde oldu ama dün akşam bir kat daha kahve boyim dedim kara böcek gibi oldum ya açmak istiyorum denesem mi bende oksidanı hellpppp :18: :KK74:

ha oksidan ha oksijenli su...ikisi aynı şey...saçı da kuruturlar ayrıca

saçlarınızı peroksitle açın arkadaslarrr.. fiyatı da ucuz 75 kruşş .saçınızı ıslatın onunla güneşte 1 saat kadar bekleyiinn mukemmel oluyorrr:KK66:

yaa bana da yardım edin lütfeeenn ... saçlarım bir kaç ay öncesine kadar sarı balyajlıydı kahve boya alıp kapattım güzelde oldu ama dün akşam bir kat daha kahve boyim dedim kara böcek gibi oldum ya açmak istiyorum denesem mi bende oksidanı hellpppp :18: :KK74:
kepek önleyici bir şampuanla saçınızı 4- 5 kez üst üste yıkayın durulayınca saç kremi sürün yarım saat saçınızda kalsın sonra normal durulayın baya yeni boyayı akıtıyor kimyasalda değil fazla zarar vermez sonra saçınızın istediğiniz renge gelene kadar yıkamaya aralıklı şekilde devam edin birde saç bakım kremiyle limon suyu birlikte başınıza sürün fazla suyunu havluyla alın yarım saat bekleyin oda çok saçın rengini açıyor sonra normal durulayıp bakımınızı yaparsınız ben bununla kızıl saç rengini bile açtım yabancı sitelerde okudum siyah ve kahve tonları içinde iyi sonuç alanlar varmış olmadı oksidan kullanırsınız bende daha önce kullandım zarar görmedim ama bu arada hep bakım yaptım birde kahve boyalar genelde koyu çıkıyor ben hep boyayı az kullanırım bir oksidansa en fazla çeyrek boya katarım ve çok az tutarım başımda çok çabuk koyulaşıyor bazende sadece aynı boyayla cila gibi yaparım hemen boyayıp yıkarım artık saçın durumuna rengine göre ozaman siyah olmuyor kolay gelsin:KK16:

X