Okul Alışverişi ve Kampanyalar

Okul alışverişlerinizde tercih ettiğiniz kırtasiye hangisi ?

• Nezih Kırtasiye

OY: 0 0,0%
  • Nokta Kırtasiye

• Panel Kırtasiye

• Limon Kırtasiye

• Zincir AVM'ler

• Ankete Katılan
    1

Ceyda Cumhur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
2
1
36
Merhaba, okula yeni başlayacak kızım için okul alışverişi yapacağız. Ancak hem sağlıklı ürünler almamız gerekiyor hemde sizlerde taktir edersiniz ki bunu en ekonomik şekilde çözmeliyiz. Kendi açımdan yazayım ben Üsküdar da ikamet ediyorum ve bana yakın yerler arayışındayım ancak forumdaki tüm annelerinde faydalanabilmesi açısından herkes kendi bildiği güvenilir, ekonomik ve hatta kampanyalı okul alışverişi sunan yerleri yazarsa hep beraber bundan faydalanabiliriz.

Şimdiden tüm okul alışverişi telaşındaki annelere kolaylıklar dilerim :)

Ceyda Hanım öncelikle size de kolay gelsin :) Eğer avrupa yakasında bakırköy ve çevresinde otursaydınız Beyazadam Kırtasiyeyi önerirdim hem hizmet hemde ürün çeşitliliği çok iyi geçtiğimiz dönemlerde hep oradan alışveriş yaptık. Bizde bu sene görevim nedeniyle Üsküdar'a taşındık. Bu bölgeyi çok fazla bilmiyoruz ancak doğancılar tarafında araçla geçerken idealpazar (galiba ismi idealstore kırtasiye oluyor) gördük. %20 indirim yapıyorlarmış. Bizde daha listeleri tamamlayamadığımız için alışverişi yapamadık ancak sanırım buradan yapacağız.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Yarın Üsküdar merkeze ineceğiz ailecek dediğiniz yere de bir bakarız, benimde karşıma üsküdar da çıkan yer orası oluyor hep. Eskiden Gençler Kitabevi varmış ancak kapanmış yerini bu firma almış sanırım.

X