Okulumuza haciz geldi çok kötü oldumm:(

Biliyorum canım izledim.İkoncan cancan Süreyya Yalçın sğolsun onun gibiler sayesinde kimse okuyamasın.O anca süslenip püslenip boy gösterisi yapsın.Budala:mymeka:

Ve bugün son kez gittiler görüşmeye karşı taraf nuh diyo peygamber demiyo. bugün okulu gördüm son kez yıkılıyo okulumuz artık kapıları falan söktüler acilen bir yere yerleşicez artık yurt var orayı düşünüyoruz kendi okulumuzun yurdunu okul yapmayı artık hayırlısı olsun teşkküler süreyya yalçına anlayışlığı ve görgüsüzlüğü içinn.! Çok üzgünüm çoook

Sabah izledim haberlerde...
:1no2:
Çok üzücü gerçekten... Böyle ikoncan dedikleri zengin züppelerinin (afedersiniz ama öyle!) düşünmek nedir bilmeden bunu yapmasına üzüldüm.

canım gecmıs olsun ben dun aksam haberlerınde ızledım ogrencılerın pıyonaların ustlerıne oturmalarına esyaları tasımalarına cok uzuldum kolay degıl ama yapılacak bısey yoksada uzulmeyin herseyın bı caresı vardır...

ahh ahhh tşkürler iyi dilekleriniz için şuanda inanın sokakta kaldık resmen

Elbette çare vardır merak etmeyin.
Milli eğitime başvurdunuz mu?
Bunun çözümü olmalı!!!

Elbette çare vardır merak etmeyin.
Milli eğitime başvurdunuz mu?
Bunun çözümü olmalı!!!

Bilenen şudur ki burası özel bir okul ve sanat okulu o çok uğraştık il ilçe bütün heryere gittik valiliye bile ama özel bide mahkemelik olduğundan dolayı birşey yapılamıyor

Bilenen şudur ki burası özel bir okul ve sanat okulu o çok uğraştık il ilçe bütün heryere gittik valiliye bile ama özel bide mahkemelik olduğundan dolayı birşey yapılamıyor

haberlerde gördüm.

yıl ortasını bile bekleyememişler yazık ya, vicdansızlıkkötükedihüso

kimdi icrayı getirenler ?

haberlerde gördüm.

yıl ortasını bile bekleyememişler yazık ya, vicdansızlıkkötükedihüso

kimdi icrayı getirenler ?

Süreyya yalçın ve abisi ayrıca ortakları aziz yıldırımın kardeşi acaryıldırım işte böyle acımasız üçlünün kazabına uğradık okulca inş. umut var yeni bir yer için baklım nereye taşıycaz koca okulu :KK43:

Tatlım geçmiş olsun.Bende gördüm haberlerde,özellikle bir eğitimci olarak görüntülerden çok rahatsız oldum,umarım en kısa sürede okulunuza kavuşursunuz...

Tatlım geçmiş olsun.Bende gördüm haberlerde,özellikle bir eğitimci olarak görüntülerden çok rahatsız oldum,umarım en kısa sürede okulunuza kavuşursunuz...

okula artık kavuşamayacağız orası bitti artık ne yazık ki anılarla birlikte bitti..yeni yer arıyoruz işte bakalım orada huzurlu bir eğitim öğretim olur diye diliyorum

Ne oldukları belirsiz zavallı insanlar bunu yapanlar...
Parayla adam olunuyor sanmışlar para vicdan denen insani değeri onlardan almış götürmüş.
Allah yardımcınız olsun gerçekten vicdansız ve eğitimden bi haber insanlarla uğraşmak zor!

inanın çok zoorr dediğiniz gibi :KK43:

HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIR BİTANEM.. HAYIRLISI OLSUN İNŞ.:gitme:

haberlerde ızledım gercekten zor bır durum, ama devralan kısının bence kusura bakmayında becerıksızlıgı bu borc ısınden anlamıyor olabılır ama cevresınde hıcmı tanıdık avukat yoktu.
inşallah eksıklerınız tamamlanır ve egıtımınıze kaldıgınız yerden devam edersınız

şuan da okulumda derste olmam lazımdı mafoldumben

yahu ikoncanın ne kabahati var. her kimse işte.
okul müdürünüz sizden aldığı paralarla neden okulun kirasını ödememiş bunca zaman, napmış o kadar öğrenciden gelen aidatı? onu sorsanıza adama?

X