Olay bebek bugün dünyaya geldi

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
Olay bebek bugün dünyaya geldi

Kocasının doğumunu istemediği, beyin ölümü gerçekleşen ve makineye bağlı olarak yaşatılmaya çalışılan 27 haftalık hamile Yıldız Alçı, 3 hafta sonra sezaryenle doğum yaptı.

Geçirdiği menenjit hastalığı onucu kaldırıldığı İstanbul Üniversitesi (İÜ) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen ve makineye bağlı olarak yaşatılmaya çalışılan 27 haftalık hamile Yıldız Alçı, sezaryenle doğum yaptı.
Genel durumu ve yaşamsal bulguları kararlı bir şekilde devam eden Yıldız Alçı'ya Kadın Doğum Kliniğinden Prof. Dr. Rıza Madazlı başkanlığındaki bir ekip tarafından ameliyata alındı.
Sezaryenle dünyaya gelen bebeğin erkek olduğu ve yoğun bakım ünitesine alındığı bildirildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet görmüştüm haberlerde çok üzülmüştüm moralim bozuluyor...:çok üzgünüm: senağlama

Rabbim o günahsız yavruya uzun sağlıklı mutlu bir ömür nasip eyler inşallahh

ya bende okudum... ne zor bi durum..bebek için hayata 1-0 malup başlıyor.... allah bari bahtından güldürse....

çok üzücü bir olay,talihsizlik.RABBİM o guzel masuma saglık,sıhat, uzun ve hayırlı omür,başarı versin.

evet bende seyrettim anneninde organları alınmış
yavrum doğmadan annesi yok gibi bişeyAllah bahtını açık etsinsenağlama

Doktor 2 Gün Için Kritik GÜN Dedi Umarim Hayata Siki Siki Tutunur

evet haberlerde dinleyince cok üzüldüm gercekten
bebeğini kuçagına alamadan ay ne üzücü bir olay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…