Öldüm öldüm dirildim

esmerkz29

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
1.385
285
Kızlar dün sabah eşimi işe yolladım. Ve akşama kadar hiç konuşmadık bende arayamadım neyse. Saat akşam 9 oldu yok 10 oldu yok gece yarısı oldu hala eve gelmedi arıyorum telefon sürekli kapalı sabahı zor ettim uykular haram oldu adam yok ordada uyumadan sabahı ettim ama gelin bide bana sorun sıkıntım mideme vurdu.saat 11 oldu serbes çalıştığı için iş Telli'de yoktu bir iki arkadaşını aradım onlarda bilmiyor. Kafamda binbir tilki dolanıyo tabi benim birini buldu gittimi?nezaretemi düştü? Yoksa Allah vermesin bi yerde başına bişeyimi geldi diyorum.ama varya merak tan endişeden ne yiyemiliyorum ne içebiliyorum.en iyisi 155 aramak dedim aradım eşgalini verdim en yakın polis merkezine yönlendirdiler beni gittim bende. Dedim dünden beri eşim yok işe gidiyorum diye çıktı dedim ulaşamıyorum kaydettiler felan ay bide dalgaya alıyorlar ya. Çaycı kadın bana senin gibi böyle güzel bi kadını bırakıp nere gitmiş diyor gülermisin ağlarmısın ya.ordan geldim eve daha halen kapalı tel.aman allahım böyle bi durumu Allah kimseye yaşatmasın varya kayıp ölümden beter ya .akşam oldu halen aynı zaman geçmek bilmiyor.biraz yatım dedim yatamıyorumda düşünceler beynımi kemiriyo.çocuklara yansıtmamaya çalışıyorum.neyse sonra kapı zili çaldı. Bi fırladım yataktan şükürler olsunki geldi. Hemen sorgu sual işte anlattı bunlar iş arkadaşıyla bu hdp li bi gurubun yanından geçmişler arabanın arkasındada AKP bayrağı asılıymış eşim demiş kaldır o bayrağı bak başımıza üşüşürler demiş. Arkadaşıda bişey yapamazlar demiş. Hdp liler bayrağı görünce arabaya saldırmışlar biri camı kırmış . Bizimkilerde sınırlenınce çıkmışlar arabadan o kalabalığın içinde yemişler dayağı polisler ayırmış allahtan.bunlar arabaya kaçalım derken arabanın birine arkadan vurmuşlar araba haşat.polisler almış bunları öğleye kadar tutmuşlar neolur neolmaz diye . Bizimkinin telefon kırılmış kart kayıp. Benım numarayıda ezbere bilmiyo yeni aldığım için. Olayböyle gelişmiş .allahıma şükürki ucuz atlattık.

Geçmiş olsun Allah korumuş ....
Artık sinirler o kadar gergin ki dikkatli olmak lazım tabi :26:

Bunu yaptğını gösteren bir kanıt var mı?

+

Kayıp başvurusu yapmışsınız, gerçekten polisler aldıysa size hemen haber verilmesi lazım?!

Son düzenleme:
Bunu yaptğını gösteren bir kanıt var mı?

+

Kayıp başvurusu yapmışsınız, gerçekten polisler aldıysa size hemen haber verilmesi lazım?!

Eğer göz altına alındıysa aileye cvp verilmiyor.. Bir arkadaşım 24 saat petişan oldu en son ağlaya ağlaya hadtaneleri hezdik morg ları dorgulamak için.. Yok yok yok.. Polisliğe geri gittik aynı polis: soruşturma olduğu için gizli kalmak zorundaydı bay x dünden beri nezarette dedi.. Tşkkrmü edersin küfürmü!!! Yani herşeyi işine geldikleri gibi yapıolar

Eğer göz altına alındıysa aileye cvp verilmiyor.. Bir arkadaşım 24 saat perişan oldu en son ağlaya ağlaya hastaneleri gezdik morg ları sorgulamak için.. Yok yok yok.. Polisliğe geri gittik aynı polis: soruşturma olduğu için gizli kalmak zorundaydı bay x dünden beri nezarette dedi.. Tşkkrmü edersin küfürmü!!! Yani herşeyi işine geldikleri gibi yapıolar]

Parti propagandasi yapmasaydiniz iyiydi.. ayrica arabaya kacalim derken arabaya carpop nasil hasat ediyorlar. Polisler niye gozaltina aliyor olu ya da yarali olmadigi surece trafik cezasinda nezarete alma yok ki. Siyasi suctan mi aldilar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hem karisik, hem inanmasi zor geldi bana da.
Neyse ki ucuz atlatmislar, bulunmus, ne diyim. :44:

eee siz polise gidice zaten çıkmazmı nerde olduğu

neyse bakalım hayırlısı :)

Arkadaşlar ben polise gittim ama zaten fazla ilgilenmediler ifade verecektim baya beklettiler beni bende çocuğu okuldan alacam bekleyemem akşam tekrar geleyim resimlerle dedim.sadece ismini numarasını adresimi felan aldılar resim vermedim. Herşeyi ayrıntısıyla yazmamadım .polismerkezine almalarıda kavgaya karıştıkları için diyerlerinide almışlar çünkü.eşimin böyle bi konuda yalan söyleyeceğini sanmam .zaten biz bişey yapamayız diyorlar kayıplar için sadece ifade alıyorlar bi yerde kımlik kontrolü olursa ancak Özaman çıkar diyorlar .fazla ilgilenmediler zaten çıkar gelir diye.

Arkadaşlar ben polise gittim ama zaten fazla ilgilenmediler ifade verecektim baya beklettiler beni bende çocuğu okuldan alacam bekleyemem akşam tekrar geleyim resimlerle dedim.sadece ismini numarasını adresimi felan aldılar resim vermedim. Herşeyi ayrıntısıyla yazmamadım .polismerkezine almalarıda kavgaya karıştıkları için diyerlerinide almışlar çünkü.eşimin böyle bi konuda yalan söyleyeceğini sanmam .zaten biz bişey yapamayız diyorlar kayıplar için sadece ifade alıyorlar bi yerde kımlik kontrolü olursa ancak Özaman çıkar diyorlar .fazla ilgilenmediler zaten çıkar gelir diye.

geçmiş olsun
ve gözün aydın
yazında benim dikkatimi çekne bir nokta oldu

*başkasını bulup gittimi ?* diye düşünmüşsün

ilginç geldi bana
herhalde o sıkıntı insanın aklına herşeyi getiriyor
neyse en yakın zamanda eşine
yeni numaranı ezberlet
:KK66:
:KK15:
kulağını da çek
ortalık bu kadar karışıkken
dikkatli olmak lazım
:KK50::KK50:

geçmiş olsun
ve gözün aydın
yazında benim dikkatimi çekne bir nokta oldu

*başkasını bulup gittimi ?* diye düşünmüşsün

ilginç geldi bana
herhalde o sıkıntı insanın aklına herşeyi getiriyor
neyse en yakın zamanda eşine
yeni numaranı ezberlet
:KK66:
:KK15:
kulağını da çek
ortalık bu kadar karışıkken
dikkatli olmak lazım
:KK50::KK50:
Sağolasın canım .o anda insanın aklına neler geliyor. Polisler soruyo içki kumar pavyon alışkanlığı varmıydı kavgamı ettiniz felan diye yok yani ağzına içki koymuş insan deyil .beni merakta bırakacak bi insan deyil geç kalacağı zaman normalde arar yani mutlaka. Ben aramadığı için bu kadar meraklandım.

Inanmadım nedense hdp akp derken adama ne olmuş geceyi nerde geçirmiş hastanedemi karakodamı bir hatunun koynundamı

X