oldum sonundaaaa

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
kızlar 19 ağustosda en son adettimi oldukdan sonra bır daha adet olamamışdım dr dr gezdıkden sonra bana ilac verildi sonra kullandım ve bu saat itibariyle adet olmuş bulunmakdayım:)))))

ayy ne güzel bir duyguuuuuu :)))

ayy garip geliyordur sizee ama aadet oalamakda kötü bişi yapamıyorsunnn....
ondan çok mutluyum ismimi 29 aralığa yazdırabılırım artık:)))))

sizleri öpüyorummmmmm....

kızlar kutlama yapıyorum buyrun hayddii:)))

:içelim: :hooray: :dance:: :teytey::teytey: a.s.a.s.

canım tabi adet olamamakta sorun tabi hadi gözün aydın o zaman
bebiş istiyodun dimi sen hadi hayırlısı olsun canım benim

cnm günaydın ben seni adet oldun sanıyordum yawwww o vakitten bu valkte nasıl durdun cnm ya??ben en son 28 eylülde olmuştum ve 18 kasımda ilaçla oldum ve 4.5kilo aldım.......

ama adet olmana çok sevindim burada adet oldum diye kendini kahreden arkadaşlar var .elbette bebek için böyle davranıyorlar ama adet olamamk o kadar kötüki önce düzenli adet sonra bebek benim sloganım bu.........tebrikler canımmmm

hadi gözün aydın bebek inşallah en kısa zamanda bebişin de gelir de daha süper bir kutlama yaparız canım.....

bebek gözün aydın.ama dua edicem inş. bir dahaki ay olmazsın diye.bir dahaki ayda adet olmadım ama hamişim diye yazarsın inş.

canım çok sevindim tedavinin cevap vermesine. hadi inşallah ay sonu kızlarına seni de ekleyelim. :teytey::teytey::teytey:

bir dahaki ay adetin değil bebişin gelir işallah
hiç aklıma gelmezdi biliyormusun birinin adeti geldi diye bukadar çok sevinmesi adının yazılması hoşuna gitmesii
işallahh bundan sonra düzene girer

bebeklik bende senin gibiydim 2ay adet olmadım kafayı yemek üzereydim her hafta gebelik testi yapıyordum hamilede değildim derken adet oldum ama nasıl sevindim rahatlıyo insan ya.sonraki aydada hemen hamile kaldım artık testlerim pozitifti inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin

inşallah bende bu ay senın gibi hemen kalırım hamilee..... allahım herkeze ver ne olurrr.........

X