Öldürdüğü Kadınının Cansız Bedenine Tecavüz Etti

SheZofren

.....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
6.112
6.882
İnternet üzerinden tanıştığı genç kadını boğarak öldüren sapığın daha sonra kurbanının cansız bedenine tecavüz ettiği yargılandığı mahkemede ortaya çıktı.

oldurdugu-kadininin-cansiz-bedenine-tecavuz-etti-8497151_x_1318_300.jpg

Çöpçatan sitesi Plenty of Fish üzerinden tanıştığı öğretmene vahşice saldıran çarpık fantezili sapığın, genç kadını boğarak öldürdükten sonra ölü bedeniyle cinsel ilişkiye girdiği mahkeme tutanaklarında ortaya çıktı.

CANSIZ BEDENİNE TECAVÜZ ETTİ

Carl Langdell (26) ve Katie Locke (23) Plenty of Fish sitesinin cep telefonu randevu aplikasyonu sayesinde tanıştı. Langdell ve Locke, Hertfordshire şehrinde buluştuktan sonra dört yıldızlı Theobalds Park Hotel'deki odalarına geçti. Carl, otel odasında genç öğretmene saldırarak elleriyle boğarak öldürdü. Sapık adam daha sonra genç kadını soyarak çıplak fotoğraflarını çekti ve ardından Katie'nin cansız bedenine tecavüz etti.

PSİKİYATRİSTE İTİRAF ETTİ

St Albans Kraliyet Mahkemesi'nde görülen kan donduran cinayet davasında, 26 yaşındaki Langdell'in dokuz ay önce bir psikiyatriste bir kızın boğazını kesmek istediğini söylediği ortaya çıktı. Sapık katilin mahkemede Katie'yi çıplak görmek istediğini ve ölü bedenine tecavüzü gerçekleştirdiğini kabul ettiği duruşma tutanaklarına yansıdı.

BULUŞTUKLARI İLK GECEDE ÖLDÜRDÜ

Londra'nın doğusundaki Hackney'de, Cardinal Pole Okulu'nda öğretmenlik yapan Katie, tarih ve politika dersleri veriyordu. Buluşmaya karar vermeden evvel Carl genç kadına, şahsının hukuk firması olduğu belirterek yalan söyledi. Cani adam, buluştukları ilk gecede genç kadını hunharca öldürdü.

İKİ HAFTA KADAR MESAJLAŞTI

Katie, 26 yaşındaki Langdell'in akıl hastanesinde tedavi gördüğünü ve bir hemşireye sapık fantezilerinden bahsettiğinden habersizdi. Langdell, tutuklanması sonrasında bir psikiyatriste kendisini 'canavar' olarak tanıtmıştı. Carl Langdell mahkeme salonunda öğretmen Katie'yi 24 Aralık 2015 gününün ilk saatlerinde öldürdüğünü itiraf etti. Katie'nin kız arkadaşı Danielle White, öldürülen öğretmenin kendisine Plenty of Fish adlı web sayfası üzerinde biriyle tanıştığını, adının da Carl olduğunu söylediğini belirtti. Danielle ayrıca Katie'nin iki hafta kadar Carl ile mesajlaştığını, genç adamın kendisini şahsi firması bulunan bir avukat olarak tanıttığını ifade etti.

AKIL HASTANESİNDE TEDAVİ GÖRDÜ

Gerçekte ise Carl Langdell son iki yıl boyunca belirli periyotlarla akıl hastanesinde tedavi görmüştü. Öğretmen Katie ve Langdell Londra'nın doğusunda bulunan bir barda buluştu. Bardan 01:30 gibi ayrılan çift taksi tutarak geceyi geçirecekleri otele gitti. Otele varmadan evvel Langdell'in takside sürekli kustuğu, çiftin otele 03:30 gibi vardığı tutanaklara yansıdı. Otelde o gece çalışan bir görevlinin, Langdell'in ve genç öğretmenin aşırı derecede sarhoş olduklarını hatırladığı kayıtlara geçti.

OTEL GÖREVLİLERİ FARK ETTİ

Sabah saat 9 civarı resepsiyonu arayan Langdell, gündüz saat 2'de çıkış yapmak istediğini belirterek ödemesini kredi kartıyla yaptı. Daha sonra odaya giren otel görevlileri bütün nevresimlerin gittiğini ve cam kilidinin kırılmış olduğunu fark etti. Görevliler ayrıca bütün havluların kaybolmuş olduğunu gördü. Langdell'in aynı otelde kalan bir süre birliktelik yaşadığı Diana Chertes adlı kadına Katie Locke'u öldürdüğünü itiraf ettiği tutanaklara geçti.

''BEN BİR CANAVARIM''

Kızının evde olmadığını fark eden baba Bill Locke, genç öğretmenin arkadaşı Rosie Foster'ı aradı. Ondan gerekli bilgiyi alan baba daha sonra Carl Langdell'in annesini telefonla aradı. Baba Bill'den gelen telefon sonrasında Langdell'in annesi, oğlu Carl'ı aradı. Sapık adam, telefonda annesine genç öğretmeni öldürdüğünü itiraf ederek, 'ben bir canavarım' dedi. Bunu öğrenen Bill, polise ihbarda bulundu.

KAZARA ÖLDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Carl Langdell, mahkemede o gece çok fazla alkol aldıklarını ve cinsel fantezi oyunu oynadıklarını, Katie'nin kazara öldüğünü iddia etti. Mahkeme heyeti Langdell'in bu iddialarını kabul etmedi.

ÇÖP KONTEYNERİNİN 10 METRE UZAĞINDA BULUNDU

Lea Valley Park'ta yakalanan ve gözaltına alınan Langdell, bir polis memuruna Katie'nin cansız bedeninin olduğu yeri söyledi. Genç öğretmenin cesedi, otel arazisi içinde bulunan bir çöp konteynerinin 10 metre uzağında nevresimlere sarılmış halde bulundu. Polislerin sorularına doğru düzgün cevap veremeyen Langdell'in daha sonra kan örneği incelendiğinde kokain, diazepam ve antidepresif içerikli çeşitli ilaçlara dair bulgulara rastlandı. 27 Mayıs tarihinde Langdell'in cep telefonunun şifresini kıran polis, sapık adamın öldürdüğü Katie'nin ölü bedenine ait fotoğrafları çektiğini, daha sonra sildiğini belirledi.

http://www.haberler.com/sapik-oldurdugu-genc-kadininin-cansiz-bedenine-8497151-haberi/

Sapık herif. Yani her gün bundan daha çok şaşıramandediğim bir haber okuyorum diğer gün onu aratan bir haberle karşılaşıyorum.

Ya ben insanlardaki bu cesareti anlamıyorum.
Kadın, erkek, hiç fark etmez. Hiç tanışmadığın bir insanın evine veya beraber otele gitmek çok riskli. Yani bunu "vay ahlaksız kadın otele mi gitmiş piiii" olarak söylemiyorum. Otelde adamın arkadaşları da bekliyor olabilirdi, kadına tecavüz de edebilir(ler)di, kaçırabilirdi, işkence edebilirdi, geyik olacak ama böbreklerini çalabilirdi... Tam tersi, aynı şeyi kadın da adama yap(tır)abilirdi.

Tamam internetten tanıştığımız insanlarla görüşüyoruz ama dışarıda, kalabalık yerde tanışmak gerekiyor.

X