Rüya Yorumları ölecegimi soyleyen ruya tabirleri nolur bi bakın

sumoshh

İstanbul
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
1.689
1.230
Merhaba kizlar ,
Dun gece ruyamda kanser oldugumu gordum daha dogrusu doktordan kanser oldugumu ogrendigimi..hem de agiz kanseri (biliyorum boyle bi kanser yok ama ruyamda vardi). Ve daha bircok saglik sorunlarim varmis. Uyandim ve internette tabirlere baktim. Aman yarabbi butun siteler mi kötü yorumlar? Bi tanesi cok buyuk derdim olacagini , bitanesi cok cok hastalancagimi yataklara dusecegimi ve en sonunda bi tanesi de bu sene icinde vefat edecegimi yazmış. Kızlar daha 18 yasindayim tabirlere pek inanmazdm ama cok korkuyorum elim ayagim titriyo aklimdan ckmiyor. nolur biseyler soyleyin :mad:

rüya ile amel olunmaz bilinç altında kalmıştır bir yerden

ona kalırsa ben 51 yaşımda öleceğim rüyamda öyle dediler :KK57: ama rüya ile amel olmazz

Kafandan bu düşünceyi çıkarmaya çalış, aklına geldiğinde başka şeylerle ilgilen hemen, aç haber oku, bloglara bak vs. Ayrıca hayra yor. Misal azcık zor bir dönem geçirip musmutlu olacağına yorabiliriz:) Pozitif düşün sanki şimdiye kadar tüm rüyaların eksiksiz çıktı mı? I ıh:) rahat ol:)

Yok artik. Ben su an cidden korkuyorum
ya canım şaka yaptım ya,inanılırmı böyle şeylere korkma.:KK53: Ben de dün gece şöyle bir rüya gördüm:lunaparkta kamikazeye biniyorum kamikazenin bir parçası kopup gözüme giriyor kör oluyorum.Anlayacağın rüyalar saçmadır boşverr.

Kötü ruyalarini anlatma insanlara
Akarsuya anlat su gibi gitsin

Merhaba kizlar ,
Dun gece ruyamda kanser oldugumu gordum daha dogrusu doktordan kanser oldugumu ogrendigimi..hem de agiz kanseri (biliyorum boyle bi kanser yok ama ruyamda vardi). Ve daha bircok saglik sorunlarim varmis. Uyandim ve internette tabirlere baktim. Aman yarabbi butun siteler mi kötü yorumlar? Bi tanesi cok buyuk derdim olacagini , bitanesi cok cok hastalancagimi yataklara dusecegimi ve en sonunda bi tanesi de bu sene icinde vefat edecegimi yazmış. Kızlar daha 18 yasindayim tabirlere pek inanmazdm ama cok korkuyorum elim ayagim titriyo aklimdan ckmiyor. nolur biseyler soyleyin :mad:

ben internetteki saçma sapan yorumlar yüzünden hiç bakmıyorum bile suya anlatıyorum temiz kalpli eşime anlatıyorum hayra yoruyorum geçiyor gidiyor sıkıntım ben anlatmaya kalksam rüyalarımı dizi film olur valla hayra yor canım

Kafandan bu düşünceyi çıkarmaya çalış, aklına geldiğinde başka şeylerle ilgilen hemen, aç haber oku, bloglara bak vs. Ayrıca hayra yor. Misal azcık zor bir dönem geçirip musmutlu olacağına yorabiliriz:) Pozitif düşün sanki şimdiye kadar tüm rüyaların eksiksiz çıktı mı? I ıh:) rahat ol:)
Butun siteler sozlesmis gbi.. komsu teyzeye de anlttm ruyami kadinin yuzu degisti

Merhaba kizlar ,
yok var öyle bir kanser türüde...Rüya ile amel olmaz onu bilmiyor musun diye sorarım önce..

o da bişey mi?
Ben yıllarca kaç defa rüyamda öldüğümü, cenazemi, tabuta koyuluşumu falan gördüm.birileri başıma kapanmış ağlıyor filan.ben karanlık bir yerin ardından onlara bakıyorum.
üstelik pek de düşünmediğim halde bu konuları...
anlamlarına bakmadım bile. gördüğün gibi henüz yaşıyorum :KK53:
o değil de, her canlı ölümü tadacaktır zaten.
konuya bu şekilde bakıyorum,öleceksem de öleceğim diye düşünürüm.erken ölüm çok da kötü birşey değil aslında,çünkü ne kadar erken ölürsen bu dünyanın pislikleriyle,hayatın acımasızlığıyla, geçim derdi, şu bu ..o kadar az muhattap olunuyor.ölenler kurtuluyor...

OLmaz tbiki ama cok korkuyorum
daha dün aslan kafesine girdim rüyamda tabiri ölmek..Ölümü Allahtan başka kim ne bilecek..rüya ile amel edilmez suya anlat aksın gitsin denir...iyiye yormak gerekir tepende asılı bekler..ruhunu karartma..öleceksen de işte ne güzel Rabbim beni sevdiğinden erkenden alacak yanına dersin ve bu süreci ona layık bir kul olarak geçirirsin ki zaten öleceksin rüyanın söylemesine lüzum yok..Amel saatin dolduğunda sadece.

o da bişey mi?
Ben yıllarca kaç defa rüyamda öldüğümü, cenazemi, tabuta koyuluşumu falan gördüm.
üstelik pek de düşünmediğim halde bu konuları...
anlamlarına bakmadım bile. gördüğün gibi henüz yaşıyorum :KK53:
o değil de, her canlı ölümü tadacaktır zaten.
konuya bu şekilde bakıyorum,öleceksem de öleceğim diye düşünürüm.erken ölüm çok da kötü birşey değil aslında,çünkü ne kadar erken ölürsen bu dünyanın pislikleriyle,hayatın acımasızlığıyla, geçim derdi, şu bu ..o kadar az muhattap olunuyor.ölenler kurtuluyor...
Ahirete yeterince hazirligim olmadigi icin kurtulanlardan olacagimi dusunmuyorum

bazen rüyaların işaretçi olduğuna inanırım.hatta başıma çok gelmiştir.babamı sürekli rüyamda hasta görürdüm amannn sapasağlam deyip geçiştirirdim.sonra bi gün çok daha fenasını gördüm ve karın bölgesi ağrıları için doktora götürmeye ikna ettim.sonuçta malesef çok kötü bi hastalık çıktı.boşuna değildi onca rüya.
yani içini karartmak istemem ama eğer ihmal ettiğin doktorluk bi durumun falan varsa ihmal etme.
tabi ki benimki çok farklıydı.sizinki tesadüfen olabilir.
düşünmeyin çok fazla anlam yüklemeyin.bazen kötü düşünceyle kötüyü çekiyoruz.
en olmadı ağzında aft çıkacakmış onu gördün gibi düşün.:KK66:

Merhaba kizlar ,
Öncelikle ağız kanseri diye bir şey elbette var. Kanser her yerde olabilir.

Ancak rüyaya takılı kalma. Ben öleceğim tarihe kadar gördüm. Bunlar gerçek hayattan etkilendiklerimiz.

X