Olimpos'ta kış

Syhprd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2017
115
319
28
Olimpos yazları çok güzel, tamam da... Birden kış mevsiminde Olimpos nasıl olur acaba diye düşünmeye başladım. Ki çok güzel olacağını düşünüyorum.

Yarıyıl tatili gelsin ve huzurlu bir şekilde Olimpos'ta kitaplara gömüleyim istiyorum. Ama kışın nasıl olur, sahile yakın taraftaki pansiyonlar açık olur mu, genel olarak Olimpos ne durumda olur emin değilim. Daha önce kışın Olimpos'a giden var mı?

Ben seneler seneler evvel mayista gitmistim bombostu ve birkac pansiyon acikti
Hazir tum pansiyonlar acikken bir tanesini arayip sorun bence kisin acik pansiyon var mi diye

Ben seneler seneler evvel mayista gitmistim bombostu ve birkac pansiyon acikti
Hazir tum pansiyonlar acikken bir tanesini arayip sorun bence kisin acik pansiyon var mi diye
Bildiğim birkaç pansiyonu aradım çoğu açık değiliz dedi bazıları cevap vermedi. İşlerim bitince bi' arayayım internetten bulduğum pansiyonları. Teşekkürler.

Tek problem soğuk olup olmadığı. Antalya kışları küçük bir dönem hariç aşırı soğuk olmuyor, Olimpos biraz daha iç tarafta ve dağların arasında ya; bu durum ne derece etkiler soğukluğu onu merak ediyorum.
Subatta olimpos cok soguk olur ozellikle geceleri , egede yasayan bir insan olarak soyluyorum subat genelde bu tarz yerlerde en soguk ay olur :) ama tabi bi ankara bi eskisehir sogugu degil

Subatta olimpos cok soguk olur ozellikle geceleri , egede yasayan bir insan olarak soyluyorum subat genelde bu tarz yerlerde en soguk ay olur :) ama tabi bi ankara bi eskisehir sogugu degil
Ya aşırı istiyorum, her şeyden soyutlanıp çok sevdiğim bir yerde sesssiizzz sakin kitap okumayı vs. Antalyalıyım ben de, eğer soğukluk Antalya'daki gibi olacaksa gözümü karartıp gideceğim. :) Ama bir şeyler yapmamı engelleyecek derece soğuk olursa erteleyeceğim, yapacak bir şey yok.

Olimpos'ta donarsın kışın. Zaten o ağaç evler bütün sezon açık kalmıyordur muhtemelen. Salda kışları da turizme açık oluyormuş çok güzelmiş dediler, bilmiyorum ben.

Benim de hayalim kışın deniz kenarında olmaktı. Şu anda öyle bir yerde görev yapıyorum. Bakalım nasıl olacak?

X