Ölmeyi arzuluyorum artık

Biliyorum ama 32 yaşındayım bende sırf o insanla görüşmemi istemedikleri için yaptıkları baskı normal mi ve işin kötüsü o insani da hala seviyorum ben vazgeçemiyorum
Olgun bir yaştasınız artık sizin ilişkilerinize müdahale etmeyi bırakmaları lazım, bizim toplumun kanayan yarası bu , evlatlarını bir birey olarak görmeleri için evlenip koca evine gitmesi lazım, ben bile evlendikten sonra bir oh çektim, bekarken ailem çok bunaltırdı nereye gitsem hesap verirdim, şimdi evlendim bu sefer eşime hesap veriyorm (izin almam haber veririm sadece ) yani demem o ki evlenip yuva kurana kadar böyle devam edecek , sabırlı ol biraz geçer inşallah

Ablacım 32 yaşında koskoca kadınsın, yakınlaştıysan da yakınlaştın bu senin özel hayatın. Ailen çok saygısız, had bilmez ve cahil ötesi. Kardeşin ayrıca saygısız, ne demek açıp özel yazışma okumak??? Konu şaka gibi, 17 yaşında çocuğu odasına mı kapatıyorsun ... Ailen ruh hastası ötesi, beddua etmek falan saçmalık ötesi yani.

Çalışmıyorsan iş bul ayrı eve çık Allah kurtarsın.

Kızlar sıkıldınız benim dertlerindem artık biliyorum ama içimi dökecek burdan başka kimse yok.. Benim erkek arkadaşımla olan sorunlarımdan bahsetmiştim daha önce biz en son erkek arkadaşımla ayrılmadan önce yakinlasmiştık bu konuyla ilgili mesajlastik sonra ve ben yine mesajları silmeyi unuttum daha doğrusu kardeşimn şifremi bulup okuyacağinı tahmin etmedim .. Her şeyi öğrendiler kardeşimn etmediği hakaret kalmadı bana sen namussuzsun bizim ailemize yakışmıyosun geber senin gibi ablam yok vs.. annem desen sınır krizi geçirdi ölümüm diyo senin yüzünden olucak .. ben ağırdepresyon hastasiyim artık dayanamıyorum nereye gitsem dakka başı görüntülü ariyo annem oldu ki açmadım yine mi o adamlasın adamı arıcam babana soyliycm yazıklar olsun senin gibi evlat olmaz olsun böyle mesajlar atiyo babama da biraz çıtlatmıslar konuyu bugün gelmiş babam biyere gidiyosan bir saatte gel diyo saat başı ariyo nerdesin diye ben artık dayanamıyorum öldür diyorum kendini kurtul onada cesaret edemiyorum tek dileğim Rabbimden bir an önce canımı alması
Olmek yerine bir ise girmeyi deniyebilirsin,Ailen calismana izin veriyorsa pek tabi..
.İse baslamak seni ayri bir birey olarak kabullenme surecini hizlandirir.Daha once buna benzer bir olay mi yasadin ki boylesine bir guvensizlik ve yogun bir baskilanma yasatiyorlar sana..
Ayrica telefon sifreleri kolay kolay bulunmazlar,kardesin o sifreyi cozmeye nasil muaffak olmus sasilacak sey.
Oncelikle bir is,daha sonra ise tekrar guven tesisi.
Yani kardesin telefon hafiyeligine soyunmasi,annenin krizlere girmesi,babanin cabuk don demesi b,r flortlesme icin asiri fazla..
Sanki daha oncelerinde yine bununla alakali bir olay olmus ve ipler gerilmis gibi geldi bana.

Sizin eski konularınızi da biliyorum. Tedavi görüyorum dediğiniz sadece ilaç tedavisi sanırım. Maddi imkanınız var mı bilmiyorum ama varsa eğer neden terapi de almıyorsunuz bir psikiyatrist ya da psikologdan? Aile konusuna gelince keşke bazıları hiç evlenmese. Hadi bir halt edip evleniyorlar keşke hiç çocuk dusunmeseler. Olan düşüncesiz ebeveynlerin çocuklarına oluyor. Kendi hayatlarının içlerine ettikleri gibi bir de evlatlarınınkini mahvediyorlar. Belki de onlar da kendi anne babasının kurbanidir bilemiyorum..
Çalışıyorsanız lütfen terapi desteği de alın.
Çalışmıyorum çok ihtiyacım var terapiye Aslında ama çalışmadığım için gidemiyorum

Kızlar sıkıldınız benim dertlerindem artık biliyorum ama içimi dökecek burdan başka kimse yok.. Benim erkek arkadaşımla olan sorunlarımdan bahsetmiştim daha önce biz en son erkek arkadaşımla ayrılmadan önce yakinlasmiştık bu konuyla ilgili mesajlastik sonra ve ben yine mesajları silmeyi unuttum daha doğrusu kardeşimn şifremi bulup okuyacağinı tahmin etmedim .. Her şeyi öğrendiler kardeşimn etmediği hakaret kalmadı bana sen namussuzsun bizim ailemize yakışmıyosun geber senin gibi ablam yok vs.. annem desen sınır krizi geçirdi ölümüm diyo senin yüzünden olucak .. ben ağırdepresyon hastasiyim artık dayanamıyorum nereye gitsem dakka başı görüntülü ariyo annem oldu ki açmadım yine mi o adamlasın adamı arıcam babana soyliycm yazıklar olsun senin gibi evlat olmaz olsun böyle mesajlar atiyo babama da biraz çıtlatmıslar konuyu bugün gelmiş babam biyere gidiyosan bir saatte gel diyo saat başı ariyo nerdesin diye ben artık dayanamıyorum öldür diyorum kendini kurtul onada cesaret edemiyorum tek dileğim Rabbimden bir an önce canımı alması
Ortada bir ahlaksızlık var ama bu kardeşinizin yaptığı ahlaksızlık,belli bir yaşa gelmiş reşit bir bireyin kendi rızasıyla bir şeyler yaşaması değil.Bir başkasının mesajlarını izinsiz okuyup utanmadan aileye ifşalamak..Kendinizi neden öldüreceksiniz??Siz kötü bir şey yapmadınız,sevdiniz ve kendi rızanızla bir şeyler yaşadınız bu sizin özeliniz ve tamamen sadece sizi ilgilendirir.Oradan kurtulmaya bakın,mesaj okuyan bir kardeşle sizi intihara sürükleyen baskı kuran anne babayla geçmez ömür.Ama lütfen sakın onlardan kurtulmak için de karşınıza çıkan ilk kişiyle tanımadan etmeden evlenmeyin.

insanlar hastanede yasamak icin ne mücadele ediyorlar.
sorunlar hayatta her daim var.
gencecik yasta boyle dua olur mu hic
saglikli dusunun..
hayatta neler olur neler...

Ülkede ötenazi olsa direk gider herkes ölür zaten ama kolaya kaçmamak lazım asıl savaş yaşamak
Her kötü günün arkasında bir mutluluk olduğuna inan
Sabret birgün elbet kurtulursun ölmek çözüm değil sık dişini herşey unutulur

Çok abartıyor aileniz . Bence küçük çaplı bir cinnet geçir. Farzedin ki evlendim ayrıldım. Aynısını mı diyecektiniz deyin . Ben r hata yaptım evet . Farkındayım evet deyin . Bana kendi işimi buluncaya kadar sabredin, sonrasında hayatınızdan çıkar giderim . Bir daha da yüzümü göremezsiniz deyin . Ha bana sabredecek gücünüz de yoksa ben gider kadın sığınma evine orda kalırım deyin .

Çalışıyor musun? Çalışmıyorsan hemen iş aramaya başla lütfen. Sevgilin olacak adam şu an destek olmuyorsa ona da “işte bu kapı, bu da sapı” de o anlar! Vazgeçemiyorum diye bir şey yok, senden değerli değil. Yeri geldi kocamızı boşadık, hayata sıfırdan başladık. Depresyonu bilmem ama panik atak yaşadım 1 yıl kadar çektim. Adamı bıraktım, ailemi kafaya takmadım, iş buldum çalıştım atlattım. Yere düştün mü bir avuç toprakla kalkacaksın kardeşim, 50 katlı binan yıkılsa 52 katlısını yapacaksın. Yok öyle kenef yoluna ölmek, ayağa kalk!

Yuh 32 yaşında kadınsınız mezara götüreceksiniz sanki şeyinizi affedersiniz de, hey allahım. size demiyorum bu arada aileniz için söylüyorum çok cahilce yaklaşıyorlar. siz erkek olsaydınız bunların hiçbirini demeyeceklerdi. kadın olarak özgür olabilmenin tek şartı ekonomik özgürlük. iş bulmanız lazım kesinlikle.

Tedavi görmesi gereken siz değil de aile üyeleriniz gibi görünüyor. Gerçi bu hep böyledir, gerçek hastalar hayatlarındaki insanların tüm ruh sağlığını kemirir bitirir tedavi olmak kısmı da yine o insanlara kalır. Allah yardımcınız olsun, bunu çok ama çok içten söylüyorum 😔

Kardeşin kaç yaşında, cinsiyeti ne? Bayağı işgüzarmış belli ki. Asıl senin onunla iletişimi koparman lazım 32 yaşındasın ne münasebet telefonunu karıştırmak.

Yakınlaşma konusuna gelince de 32 yaşındasın demek istiyorum tekrardan. Yani hayatında bu yaşına kadar bir yakınlaşma olmaması zaten sağlıksız olurdu hem ruh hem beden sağlığın için.

Benimde ailem konustugum cocugu zerre sevmıyor cocuk kusurlu ama inan kötü birisi değil sanki katil biriyle gorurmusum gibi kızıyorlar evden kovuyorlar bende bunaldım

Normal bir aılen yok .Ama hepımızın aılesı de boyle bır sey ogrense sana yapılanı yapar .Aksını dusunme bıle .Hemen pes etme.Aılenın guvebını kazanmaya bak

sadece empati yap bende minnacık bir kız annesiyim ilerde ne yaşarım bilmem ama her anne kızını bembeyaz gelinlikle onu gerçekten seven erkekle bir görmek ister annen bence bunu hazmedemiyor belkide bu yüzden ilerde sorun yaşayacaksın evleneceğin kişiyle onların güvenini yeniden kazanmaya bak ve tek taraflı bakma olaya günümüz erkekleri ne yazıkki çok farklı amaçla kızlarla birlikte oluyor

X