Rüya Yorumları ölüm korkusu :(

Bende 5 senedir böyle hissediyorum ama sadece hissediyorum
:) cok kafaya takmaktan elham yapıyoruz sal kendini canım

merhabalar sizinle bir şey paylaşmak istedim. 2 ay önce bir rüya gördüm ve rüyanın anlamına baktığımda ölüm, ecel vb yazıyordu bundan çok etkilendim çünkü gördüğüm çoğu rüya çıkar. bir de o rüyamda rahmetli dedemin ruhunu görmüştüm bana kürtçe bir şey söylemişti ben de anlamamıştım acaba ölümümü haber verdi mi, öleceğim zamanı mı söyledi gibi onu kafaya taktım. 2 aydır kötü rüyalar görüyorum sürekli rüyamda öleceğimi düşünüyorum ve bu gerçek hayatıma da yansıyor. panik atak mı anksiyete mi bilmiyorum ama fiziksel belirtileri pek yok hani bazı insanlara öleceği malum olurmuş ya bana da mı oldu falan diyorum 2 aydır içim içimi yiyor çok korkuyorum. dini inancı olan birisiyim bu rüyayı gördüğümden beri namazlarımı düzenli kılıyorum sürekli dua ediyorum. bir de 2 gündür ev kapılarından arada bir ses geliyor tıkırtı gibi yada kapı açılıyor gibi (ama kapı açılmıyor) internette "azrail bazı kulların kapısını tıklatırmış helalleşebilsinler diye" yazıyor bu doğru mudur gerçekten öyle bi şey var mı daha çok korkmaya başladım. her an öleceğim korkusuyla yaşıyorum sürekli dua okuyorum ama geçmiyor lütfen bilgisi olan biri yorum yapsın. bir de rüyalar ilk nasıl yorumlanırsa öyle çıkarmış ya, ben tabirlerde ölüm vb gördükten sonra hep ölüme yordum rüyamı ondan da korkuyorum şimdi :KK43:
Benzer şeyleri bende yaşıyorum durumuz nasıl şimdi

X