Olumlu köşe

Organick__

Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz?
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
1.347
3.291
Selamlar. Olumsuz/negatif yaşadıklarımdan bahsetmeyerek, sadece olumlu olaylar ve pozitif amaçlarımdan bahsederek kişisel gelişimime katkıda bulunmak istiyorum ki; olumsuzluklarla savaşlarımdan bahsetmeyeceğim.
beni mutlu eden ufacık olduğunu düşündüğüm, yaptığım/yapacaklarımdan söz edeceğim. Kendimi meşgul ederek olumsuzluklardan sıyrılmaya çalışacağım ve böylelikle iyi düşünüp iyi yaşamayı başarmak istiyorum.

isteyenler katılabilir arkadaşlar 👯‍♀️

Son düzenleme:
Slm; bugünün olumlu olayları
14/01/2021
✅ikindi namazımı kıldım
✅kuran okudum
✅5.000 adım

Şu mesajdan sora ne ilk mesajım ne de diğerleri beğenilmemeye başladı. Olumsuz enerji mi geldi ne. Beğenildikçe motive oluyordum.
Motivasyonunu düşürmek için yazmadım. Bir sebebi olduğunu düşündüğüm için sordum. Ha ben akşamı da kılamıyorum uzun zamandır uzaklaştım yoksa kınamak amaçlı yazmadım yani

Motivasyonunu düşürmek için yazmadım. Bir sebebi olduğunu düşündüğüm için sordum. Ha ben akşamı da kılamıyorum uzun zamandır uzaklaştım yoksa kınamak amaçlı yazmadım yani
Yok Estağfirullah biliyorum kötü niyet olmadığını ama nolduysa negatif enerji geldi herhalde. Geçer :KK66:

Yok Estağfirullah biliyorum kötü niyet olmadığını ama nolduysa negatif enerji geldi herhalde. Geçer :KK66:
Ben lisedeyken sabah namazıyla başlamıştım. Bana da o iyi geliyodu mesela. Günüm iyi geçerdi akşam deyince bi sebebi var sandım bazen belli saatlerde yönelme oluyor ruhen etkisine inanılıyor. Mesela oğlumun banyosunu da sadece ptesi Perşembe öğleden sonra yaptırıyorum sebebini tam bilmesem de ananem inatla o günlerde yaptır diye tutturdu bi sebebi olmalı diye dönemiyorum da bu düzenden. Devam et güzel gidiyor olumlu köşen :)

Teşekkürler, kılayım diye yazıyorum da bir vakit anca başarabiliyorum. Sağolun 🤩🤲🏻
Arkadaşlar bu yazdıklarınızı malesef ki ben de cok yaptım. aksatırsanız bir süre sonra insan bırakıyor. Yanı bende böyle olmuştu. Vaktinde kılınca alışkanlık oluyor.

Ben lisedeyken sabah namazıyla başlamıştım. Bana da o iyi geliyodu mesela. Günüm iyi geçerdi akşam deyince bi sebebi var sandım bazen belli saatlerde yönelme oluyor ruhen etkisine inanılıyor. Mesela oğlumun banyosunu da sadece ptesi Perşembe öğleden sonra yaptırıyorum sebebini tam bilmesem de ananem inatla o günlerde yaptır diye tutturdu bi sebebi olmalı diye dönemiyorum da bu düzenden. Devam et güzel gidiyor olumlu köşen :)
Çok teşekkür ederim illa iyi geliyor demek ki o günler banyo. Ben de işte gün boş geçmesin diye çabalıyorum.🤩☺️

Arkadaşlar bu yazdıklarınızı malesef ki ben de cok yaptım. aksatırsanız bir süre sonra insan bırakıyor. Yanı bende böyle olmuştu. Vaktinde kılınca alışkanlık oluyor.
Evet çok zorlandığım bi ibadet ama en önemlilerinden biri. Başarıcam inşallah 🤩😌😍

X