OMAD diyeti

Ya bunu iyice okuyayim da kontrollü yiyeyim biraz. Ben kafama göre pastırma ve mercimek köftesi ile beslendim. Bugün balık yerim mesela.
61.4 ama lasix etkisi, vücuttaki suyu attım. Yarın biraz yükselebilir yani. Normalim bu degil.

Kilo sayımı:
11 Mayıs İlk gün 64.5,
2. Gün: 63.1,
3. Gün: 62.5
4. Gün: 62.3
5. Gün: 61.4 (bu idrar söktürücü etkisiyle, yarın artabilir biraz. Hem de doğum günüm biraz yemek tarzım bozulacak bugün artık azıcık:)

20 saattir temizim. Türk kahvesi ve su harici bir şey yok.
Omad’in bende en büyük etkisi kontrol oldu, ben çok atıştırıyormuşum onu fark ediyorum. Günde iki öğün bile olsa ucu kaçıyordu, bu şekilde çok kontrollü.
Yemek suresini de uzatıyorum, oyalana oyalana yiyorum ki 20 dakikada beyin doyuyormuş zaten. Bir de fazla çiğnemeye çalışıyorum. Eskiden çok çiğnerdim sinir bozucu şekilde, insanlar dalga geçerdi yut artık diye. 45 kiloydum. Şimdi yuta yuta bu hale geldik.

Kilo sayımı:
11 Mayıs İlk gün 64.5,
2. Gün: 63.1,
3. Gün: 62.5
4. Gün: 62.3
5. Gün: 61.4 (bu idrar söktürücü etkisiyle, yarın artabilir biraz. Hem de doğum günüm biraz yemek tarzım bozulacak bugün artık azıcık:)
5 gunde cok guzel canım dogum gunun kutlu olsun nice yeni yaslara Insallah

20 saattir temizim. Türk kahvesi ve su harici bir şey yok.
Omad’in bende en büyük etkisi kontrol oldu, ben çok atıştırıyormuşum onu fark ediyorum. Günde iki öğün bile olsa ucu kaçıyordu, bu şekilde çok kontrollü.
Yemek suresini de uzatıyorum, oyalana oyalana yiyorum ki 20 dakikada beyin doyuyormuş zaten. Bir de fazla çiğnemeye çalışıyorum. Eskiden çok çiğnerdim sinir bozucu şekilde, insanlar dalga geçerdi yut artık diye. 45 kiloydum. Şimdi yuta yuta bu hale geldik.
Yemekleri yavas yiyen insanlar genelde daha zayıflar daha fazla cıgnenmesi burda etkılıymıs bende okumuştum bir yerde

Merhaba, hazır ramazandayken bende bu diyeti yapmak istiyorum ama tam anlamıyla anlamadım. Hiç mi bir şey yenmiyor? Günde 1 öğün mü yeniliyor? Çözemedim başka yerlerden de okudum ama ne yenmeli ne yenmemeli farklı şeyler yazıyor. Yardımcı olursanız bende aranıza katılmak istiyorum. Şimdiden herkese istediği kiloya kavuşmasını diliyorum ☺️

Merhaba, hazır ramazandayken bende bu diyeti yapmak istiyorum ama tam anlamıyla anlamadım. Hiç mi bir şey yenmiyor? Günde 1 öğün mü yeniliyor? Çözemedim başka yerlerden de okudum ama ne yenmeli ne yenmemeli farklı şeyler yazıyor. Yardımcı olursanız bende aranıza katılmak istiyorum. Şimdiden herkese istediği kiloya kavuşmasını diliyorum ☺
Hosgeldin canım 23 saat sadece su ve bitki Cayları ve kahve tuketebılıyorsun 1 saattede yemek yiyorsun ilk sayfadaki linkte neler Yemen gerekli neler yasak hepsi var canım

X