Ömer Ekin meme büyütme ameliyatı

Merhaba evet gittim pazartesi kontrole doktora göre her şey normal sıkıntı yok masaj gösterdi aşağı inmesi için 2 gündür yapıyorum şimdiden farkettim ama bu seferde göğüslerim çok büyük gelmeye başladı kuruntu mu yapıyorum diyorum ama gerçekten sütyen takınca özellikle fazla geliyor gözüme küçülür mü acaba aşağı indikçe valla kafayı yiycem ne stresli iş ağrısı bitse şekli başlıyor şekli bitiyor bu sefer boyutu gözünüze batıyor asıl zorluk sonra başlıyormuş 🤦🏻‍♀️🙄
bende yuvarlak istedim ama damlaya ikna edildim. pişmanım

Ah umarım öyle olur doktorumda en son gittiğimde iddialı duruyor 400 gibi dedi 🤦🏻‍♀️ ameliyattan önce ben de yanlış ifade etmiş olabilirim doğal duracak en büyüğü olsun istemiştim insan olmayınca ilk başta büyük hevesi oluyor sanırım 🙄 doktora göre ödemler kalmadı artık ama bana da sanki biraz daha var gibi geliyor eşimde büyük olduğunu düşünüyor gerçi o en başından beri karşıydı, zor bi duruma soktum kendimi🤦🏻‍♀️
küçük olunca daha çok mutsuz oluyo insan. benim damla. hiç mutlu değilim

Merhaba evet gittim pazartesi kontrole doktora göre her şey normal sıkıntı yok masaj gösterdi aşağı inmesi için 2 gündür yapıyorum şimdiden farkettim ama bu seferde göğüslerim çok büyük gelmeye başladı kuruntu mu yapıyorum diyorum ama gerçekten sütyen takınca özellikle fazla geliyor gözüme küçülür mü acaba aşağı indikçe valla kafayı yiycem ne stresli iş ağrısı bitse şekli başlıyor şekli bitiyor bu sefer boyutu gözünüze batıyor asıl zorluk sonra başlıyormuş 🤦🏻‍♀️🙄
Benim hala azalsada ağrım var odemde var sanırım. Sekil desen birseye benzetemiyorum göğsümün içine oturmadı henüz havada duruyor ve memelerimin ucu aşağıda gibi.sinirim bozuk.12.gunum kas altı 360 cc yuvarlak takıldı.

merhaba herkese, ben 2 şubatta Ömer hocama meme büyütme ameliyatı yaptırdım. ameliyattan sorunsuz şekilde uyandım. bende fazlasıyla asimetri mevcuttu o sebeple sağ tarafa 195 cc, sol tarafa 330 cc mentor marka orta profil yuvarlak silikonlar takıldı. meme altı kesisi ile yerleştirildi silikonlar bunun dışında bende iki tarafta da diren vardı. benim için tek olumsuz taraf o oldu. ama mecbur kalındığı için takılmış, takılmaması durumunda orada biriken sıvıların vs. dışarı atılmaması ilerde tekrar ameliyat yapılmasına sebep olabilirmiş. beni kan tutar ben bu durumu atlattıysam herkes atlatır hiç korkmayın diren konusunda. ömer hocam ve asistanı hasan bey hissetirmeden çıkardılar sağolsunlar:super:ameliyatı genel olarak çayyolu medisun hastanesinde yapıyor ömer hoca ama hasta başka bir hastanede olmak isterse olabiliyor yine. ama bana sorarsanız medisunda olmanızı tavsiye ederim. çalışanları çok güleryüzlü ve ilgili. hemşireleri olsun, ameliyathane çalışanları olsun her biri mükemmel insanlar. bir gece hastanede kaldım. kendinize geldikten 1 sonra yemeğinizi getiriyorlar. ben gelen yemeğin hepsini yemiştim:kk77: yemekten sonra da koridorda yürüttü hemşire hanım. çok rahat yürüdüm hiç bir sıkıntı yaşamadım kendim lavabo ihtiyaçlarımı vs görebildim sonrasında da. benimle birlikte aynı gün bir hanımefendiye daha meme büyütme ameliyatı yapılmış ona diren takılmamasına rağmen çok fazla ağrısı olmuştu. ben bizzat görmedim ama ömer hocam benim odama gelince burası çok rahat atlattı sorunsuz diyip gülüyordu:KK9:akşam iki kez istifra ettim. ama bunun da gayet normal olduğunu ve narkozun vücuttan bu sayede atıldığını söylediler. gece de çok rahat geçti. hemşire saatte bir gelip serumlarımı yeniledi yatmadan da ağır bir ağrı kesici iğne vuruldum. bu sayede gece boyu rahat uyuyabildim sanırım. sabah kahvaltımı yaptım sonrasında ömer hocam geldi, direnleri çıkardılar ve çıkabilirsiniz her şey yolunda dedi. ben de kendimi iyi hissediyordum kendim giyinebildim kendim hazırlandım ve çıktık. eve gelince neredeyse hiç bir şey canım istemediği için yemek yiyemedim. sadece ilaçlarımı içebilmek adına bisküvi tarzı atıştırmalıklarla idare ettim. akşam yemeğini bile yemedim o derece iştahsızdım. gece midem bulanınca eşimi uyandırmak istemedim aniden kalkıp lavaboya koştum. kusamadan bayılmışım. sonra kendime geldim ve odaya gelirken bir kez daha bayılmışım. eşim beni bulduğunda yerde yatıyordum. şükürler olsun ki göğüslerimin üstüne düşmemiştim. hemen hasan beyi aradık. hastaneye gelebilirsiniz biz de geçeriz dedi sağolsun. ama yatağa yattığımda tüm ağrılarım gitmişti ve görünürde bir sıkıntı yoktu. o gece gitmedik hastaneye. sabah uyandığımda yine bir sorun yoktu ama bir şekilde daha fazla yemeye gayret ettim gün içerisinde de ömer hocamla sürekli irtibattaydık. akşama doğru baktığımda sol meme altımdan kanama olduğunu gördüm. çok değildi ama yine de dikişlere bir şey olmuştur korkusu yaşadım. ömer hocama fotoğraflarını attık sorun yoktu çok şükür. ameliyattan bir hafta sonra kontrole gittik. ameliyat sonrası hemen özel sütyen takılmadı bandajlarla kaldı bir hafta. ömer hocam her şeyin normal olduğunu yememeye bağlı tansiyon düşmesi sonucu bayıldığımı söyledi. ama silikonlarda herhangi bir sorun olmadığını her şeyin normal seyrinde ilerlediğini söyledi. kanamalarım bir hafta daha devam etti. ama pansuman yapıp tekrar kapatıyorduk. zamanla da tamamen durdu kanama. bugün tam birinci ayımız doldu. yine kontrole gittik ve ömer hoca gerçekten durumunun mükemmel olduğunu ve artık istediğim sütyeni takabileceğimi söyledi:KK39: 3., 6. ay ve 1 yıl sonra tekrar kontrol yapılacağını söyledi. benim ameliyat sürecim bu şekilde gerçekleşti. eğer bayılmalarım olmasaydı sorunsuz bir süreç geçirmiş olacaktım ama o da benim hatam sonucu oldu. ameliyat öncesi çok endişeliydim herkes gibi ama ankarada ilk ömer hocamla görüştüm ve tamam dedim. o kadar ilgili o kadar samimi ve en önemlisi o kadar işinin ehli ki onu görünce anlayacaksınız. benim göğüs yapım oldukça zorluydu. kaburga kemiklerimde deformasyon vardı, asimetri vardı, oldukça minyon bir yapım var zaten derken gerçekten işini bilen birisi olmasa kesin sorun yaşardım. başka doktorlarla da görüştüm kayseride ve ankarada ama hiç biri ömer hoca kadar ilgili değildi. kemik deformitemi ömer hocam söyledi mesela daha önce göğüslerimi sevmediğim için pek incelemezdim kendimi sanırım farkına bile varmamıştım. uzun uzun anlatmak istedim çünkü ben de ameliyat öncesi çok araştırma yaptım ve ayrıntılı yazılara çok az rastladım. ankarada yaşıyorsanız ya da gelebilme imkanınız varsa mutlaka ama mutlaka ömer hocamla görüşün muhtemelen başka bir hocayla görüşmeyeceksiniz zaten:sampiyon: diğer bilinen doktorların seveni kadar sevmeyeni de var ama ömer hocamı sevmeyen görmedim. gözünüz kapalı tüm estetik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. unutmadan ömer hocamın hemşiresi buket hanıma ve asistanı hasan beye de çok teşekkür ederim. onlar da müthiş ilgili ve çok iyi kalpli insanlar.
merhaba rica etsem fotoğraf yollar mısınız son halini. bende damla var

X