Ömer Ekin meme büyütme ameliyatı

MeldaCan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
33
7
29
Damla taktırsaydım keşke diyip duruyorum bence daha güzel ve doğaldır eminim. 26 nisanda kontrolüm yazıcam mutlaka 💞
Aynı sekilde ben de yuvarlak mı taktırsaydım diye düsünüyorm ara sıra😀 diğerinde aklı kalıyor ne kdar olsa insanın:) sizinki de cok güzel olmustur kesinlikle.. bekliyorum güzel gelismeleri❤️🙏

Pinkblu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
103
44
29
Canım doktora gittin mi iyi misin nasıl geçti
Merhaba evet gittim pazartesi kontrole doktora göre her şey normal sıkıntı yok masaj gösterdi aşağı inmesi için 2 gündür yapıyorum şimdiden farkettim ama bu seferde göğüslerim çok büyük gelmeye başladı kuruntu mu yapıyorum diyorum ama gerçekten sütyen takınca özellikle fazla geliyor gözüme küçülür mü acaba aşağı indikçe valla kafayı yiycem ne stresli iş ağrısı bitse şekli başlıyor şekli bitiyor bu sefer boyutu gözünüze batıyor asıl zorluk sonra başlıyormuş 🤦🏻‍♀️🙄

MeldaCan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
33
7
29
Merhaba evet gittim pazartesi kontrole doktora göre her şey normal sıkıntı yok masaj gösterdi aşağı inmesi için 2 gündür yapıyorum şimdiden farkettim ama bu seferde göğüslerim çok büyük gelmeye başladı kuruntu mu yapıyorum diyorum ama gerçekten sütyen takınca özellikle fazla geliyor gözüme küçülür mü acaba aşağı indikçe valla kafayı yiycem ne stresli iş ağrısı bitse şekli başlıyor şekli bitiyor bu sefer boyutu gözünüze batıyor asıl zorluk sonra başlıyormuş 🤦🏻‍♀️🙄
Aslında suan o kadar yanılıyoruz ki ben de bi bakıyorum kücük mü oldu diyorm sonra bakıyorm büyük mü duruyo diyorm tam algılayamıyorum henüz. Bir de daha yumusucak mı endişesi var umarım yumusar. Ben kendim masaj yaptığımdan beri yumusama hissediyorm fakat bugün kardesim elledi sert dedi🙄 yani eminim doktorunuz size en uygun olanı yapmıstır fakat göğsüme msj yaparken parmak izlerim cıkıyor yani daha ödem var tamamen inmesini beklicez bi süre umarım birkaç ay sonra daha güzel sonuclarla konusuyor oluruz🙏

Pinkblu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
103
44
29
Aslında suan o kadar yanılıyoruz ki ben de bi bakıyorum kücük mü oldu diyorm sonra bakıyorm büyük mü duruyo diyorm tam algılayamıyorum henüz. Bir de daha yumusucak mı endişesi var umarım yumusar. Ben kendim masaj yaptığımdan beri yumusama hissediyorm fakat bugün kardesim elledi sert dedi🙄 yani eminim doktorunuz size en uygun olanı yapmıstır fakat göğsüme msj yaparken parmak izlerim cıkıyor yani daha ödem var tamamen inmesini beklicez bi süre umarım birkaç ay sonra daha güzel sonuclarla konusuyor oluruz🙏
Ah umarım öyle olur doktorumda en son gittiğimde iddialı duruyor 400 gibi dedi 🤦🏻‍♀️ ameliyattan önce ben de yanlış ifade etmiş olabilirim doğal duracak en büyüğü olsun istemiştim insan olmayınca ilk başta büyük hevesi oluyor sanırım 🙄 doktora göre ödemler kalmadı artık ama bana da sanki biraz daha var gibi geliyor eşimde büyük olduğunu düşünüyor gerçi o en başından beri karşıydı, zor bi duruma soktum kendimi🤦🏻‍♀️

MeldaCan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
33
7
29
Öyle düsünmeyin dert etmeyin kendinize biraz da yaptırdığınıza değsin bi tık kücük olsa belki farklı düsüncektiniz hepimizde oluyor bu tarz düsünceler 🙏