Ön muhasebe çalışan kk üyelerine sorum

Smallworld

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2016
39
2
Kızlar merhaba iş arıyorum ön muhasebede çalışmak istiyorum daha önce de bu pozisyonda çalışmştım. Ancak şuan tüm firmalar muhasebe logo programını soruyolar ön muhasebede çalışıp bu programı kullananız var mı acaba öğrenebilir miyim kendi kendime evde yani işe bir alsalar bi şekilde öğrenicem de bilmeden alan yok
. Hepsi tecrübe istiyor işe girmem için bu programı öğrenmem lazım bilginiz varsa yardımcı olur musunuz lütfen

kursları var gidebilirsiniz.
evde kendi başınıza eğer muhasebe temeliniz yoksa öğrenemezsiniz

merhaba canım;

özel bir şirkette muhasebe departmanında çalışıyorum. Şuan sana program söylesem yanlış olur. çünkü her şirketin muhasebe programı farklıdır. Yani şuan program öğrensen de sana hiç bir yararı olmaz.
umarım tez zamanda iş bulursun.

Logo en kolayı ben iki günde çözmüştüm çok basit. Burdan anlatılmaz da internetten biraz bakabilirsin.

Gerçekten mi sağolun kızlar rahatladım biraz :) program tecrübesi istemeleri kötü oluyor zaten muhasebe bilgim var boş değilim çabuk da öğrenirim ama işte bi türlü bulamıyorum daha önce logo kullanöadım diyince

Daha önce ön muhasebe yaptıysanız ne kullandınız eta mı ? Ben eta ile başlamıştım ki ön muhasebe sadece ekstra iş yüküydü ama kolayca öğrendim. Siz de öğrenirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…