Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

Yengecim aslan kadınlarıyla pek anlaşamam lisede arkadaşlarım vardı.
Erkeklerde öyle pek muhabbetim olmadığı için tanımam pek 😅 eşim de yengeç bazı huyları güzel bazıları kötü ama önyargılıyım diyemem
Ay konudan bağımsız doğuma çok az kalmış 🥹🥹🥹🥹 şu an sana kocaman sarılmak istedim benimde doğumuma 5 ay var, inşallah sağ salim al yavrunu kucağına 💙

Ay konudan bağımsız doğuma çok az kalmış 🥹🥹🥹🥹 şu an sana kocaman sarılmak istedim benimde doğumuma 5 ay var, inşallah sağ salim al yavrunu kucağına 💙
Amiinn amiinn inşaAllah teşekkür ederim 🥹 39+0 oluyoruz yarın artık her an gelebilir 🥹🤲🏻
Sizde inşaAllah sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz yavrunuza 🤲🏻🤲🏻

Terazi erkeği cok ağlak geliyor bana

Oğlak burcu kadını nasıl olur kızlar?
kendim diye söylemiyoeum ama bence mükemmelim yani 😂 burçtan mı kaynaklı bilmiyorum ama önyargılıyım biraz. yani ilk gördüğümde negatif bir şeyler hissettiysem bir daha ölsem görüşmem 😂 inatçıyım, haksız olduğum bir konudan bile çok rahat haklı çıkabiliyorum 😂 hırslıyım ama öyle başkalarının önünü kesecek sekilde değil. genelde kendimle yarış içindeyim her zaman. onun dışında uyumluyumdur, anlayışlıyımdır. öyle olmasam ikizler burcuyla nasıl yaşayayım 😂

Ay okurken ben sinirlendim
Yaa bide yaşarken düşün ilk başlarda böyle değildi tabi zamanla ufak tefek manipüle etmeler başladı sonra sürekli eleştirmeler ve hep senin yüzünden böyle lafları yani herşeyin suçlusu benmişim gibi hissettiriyordu bende bi süre sonra acaba gerçekten sorun bende mi diyip inanmaya başladım ve sürekli bana psikolojin bozuk diye diye dedim evet gerçekten psikolojim bozuk galiba demeye başlamıştım.
Ne yazıkki beni bu hale getiren oydu sonunda bunu çözdüm narsizmi araştırdım birebir uyuyor. Bütün ipleri kopardım evden kovdum uzaklaştırma aldım dava açtım köpek gibi pişman oldu tutuştu benden bunu beklemiyodu tbi tedavi olmayı kabul etti hala affetmedim şuan sadece deniyorum eğer istediğim kişiliğe bürünürse affedicem ama çok pis soğudum oda bunun farkında beni kaybettiğini artık biliyo.
Oohhh canıma değsin az bile yaptım böyleleri fazlasını hak ediyor bundan sonra beni ezemez...

Güneşim Koç,yükselen ikizler, ay kova burcunda. Ben ateş ve hava grubunu çok severim ama toprak ve su grubunu pek sevemiyorum. Özellikle yengeç,balık, akrep ve oğlaklara karşı ön yargım var

Güneşim Koç,yükselen ikizler, ay kova burcunda. Ben ateş ve hava grubunu çok severim ama toprak ve su grubunu pek sevemiyorum. Özellikle yengeç,balık, akrep ve oğlaklara karşı ön yargım var
Ben teraziyim yükselenim koc çıkıyor ama pek sinirli biri değilimdir 😀 koçlar sinirli olur mu sahiden?

Ben Balik burcuyum yükselenim akrep.
Aslan burcuna asla isinamadim.
Oglak ve akrep burcu candir. En yakin can dostalarim ya oğlak ya akrep burcudur.
Bende tam tersi 😀 Oğlak burclarini son derece çıkarcı bulurum işine gelene kadar en iyi en güzel sözleri söyler, sonra bir bakmışsın yok olmuş. Akrep zaten yalan makinesi. Balık burcunu severim, çok merhametliler arada bir dengesizlikler tutuyor aynı terazi gibi ama ben çok severim

Koç burcuyum yükselenim yüksek ihtimalle akrep. Yakın arkadaşlarım kadınlarda aslan yay akrep, boğalarla da idare eder bi ilişkim olmuştur. Kadınlarda asla anlaşamadığım burç yengeç, başak. Erkeklerde aslan akrep ve koç erkeği ile çok iyi anlaşırım;terazi ve balıkla asla yapamam. Bunlar yıllar içinde gözlemlediğim kendi tecrübelerim.

Ben teraziyim yükselenim koc çıkıyor ama pek sinirli biri değilimdir 😀 koçlar sinirli olur mu sahiden?
Oluyoruz evet. Sinirlenince hemen boynum kızarır, tepeme ateş çıkar, başım ağrır ama bizde akrepler gibi intikam alma olayı yoktur. 5,10 dakika sonra unutur kendi hayatımıza devam ederiz. Ben şimdiye kadar hiç aylarca sinsi,sinsi plan yapan,intikam alan koç görmedim ya biz direkt hayatımızdan çıkarırız 😂 Hatta bu konuyla ilgili bir bilimsel çalışma yapmışlardı. Seri katiller ağırlıklı olarak su grubundan çıkıyor. Manipülasyon,gözyaşını iyi kullanıyorlar. Koçlar genelde ani kavga eder. Allah özellikle koç burcu oğlu olanlara sabır versin😂 Koç kadını olarak koç erkeği çekilecek dert değil diyorum.

Oluyoruz evet. Sinirlenince hemen boynum kızarır, tepeme ateş çıkar, başım ağrır ama bizde akrepler gibi intikam alma olayı yoktur. 5,10 dakika sonra unutur kendi hayatımıza devam ederiz. Ben şimdiye kadar hiç aylarca sinsi,sinsi plan yapan,intikam alan koç görmedim ya biz direkt hayatımızdan çıkarırız 😂 Hatta bu konuyla ilgili bir bilimsel çalışma yapmışlardı. Seri katiller ağırlıklı olarak su grubundan çıkıyor. Manipülasyon,gözyaşını iyi kullanıyorlar. Koçlar genelde ani kavga eder. Allah özellikle koç burcu oğlu olanlara sabır versin😂 Koç kadını olarak koç erkeği çekilecek dert değil diyorum.
Sakura postlarından senin koç oldugnu anlamıştım hemşirem.

X