Ona eski hislerini nasıl hatırlatırım?

Şu kısımdan sonrasını okumadim..
Bdv ye konu acipta pazarlık yapanlari hiçbir zaman anlamadım.anlamayacagimda.neden insanlarin fikirlerine kilit vurursunuzki.
Bırakın olumsuz gördüğünüz yorumlarda gelsinki (mumkunati olmasa bile)belki cimbizlarsiniz birşeyleri iyi yönde işinize yarar..
Asıl önemli olan da o kısmı, bunu bence kendisi de biliyor ama neyse..

Biten his hatırlanmaz. Çünkü zaten yoktur. Zaten zamanında ilişkiniz çok laçkalaşmış ve olması gerektiği gibi bitmiş. Neden zorluyorsunuz? Erkeklere kıran girdi, benim mi haberim yok?

Bu kişiyle 1 yıllık sevgiliniz aynı kişiler mi ? Eğer öyleyse o ilişkinizde ailenizin onayı yoktu doğulu aileydi diye sanırsam . Veya ondan ayrildiktan sonra eski sevgilinize mi donmeye karar verdiniz ? İlişki üzerinden çok zaman geçmiş yıpranmış bir ilişki 1.5 yıl önce de size görüşünü bildirmiş eskisi gibi olmayacağınızi bence daha fazla uzatmadan yeni rota oluşturun derim

Ayrılık sebebinden bahsetmiyorsunuz çünkü çok kötü bir şey yapmış söylerseniz buradaki herkes barışma diyecek çünkü açtığınız konu bile şartlı duymak istediklerimi söylerseniz diyorsun resmen amacı barışmak değil diyorsun ne o zaman cinsellik mi?

Merhaba öncelikle sorum bu adam iyi mi, onun için çabalayayım mı vs değildir lütfen uzak dur yazmak için kendinizi yormayın çok denedim olmuyor.

Daha birkaç ay önce başkasını seviyordunuz, evlenmeye çalışıyordunuz. Boşta kalınca eski sevgiliyi hatırlamanın adı da "çok sevdim, çok denedim, unutamıyorum" olmuş herhalde :işsiz:

Merhaba öncelikle sorum bu adam iyi mi, onun için çabalayayım mı vs değildir lütfen uzak dur yazmak için kendinizi yormayın çok denedim olmuyor.
benim sorum sadece onunla nasıl eskisi gibi olurum?

Benim üç yıl önce çok aşık olduğum biri vardı beni istemeye gelmeden üç gün önce yalanlarını yakaladım aramıza 3. Şahislar girdi, yanlış anlamalar oldu vs ayrıldık. Öyle ani oldu ki gece seni seviyorum, aşığım diyerek yatıp sabaha karşı bi kaç şeyi öğrenmemle hiç hesapta yokken bi anda bitti ilişkimiz. ( ayrılık sebebiyle ilgili daha fazla detaya inmek istemiyorum)
Fakat o zamanlar ben de gerçekten cahildim ve hem benim hem onun hataları ile ilişkimiz çok kötü şekilde bitti.
Çok yalvardı uzun süre peşimden koştu ama olanları sindiremedim barışmadım, hakaretler ettim. Fakat onu hep sevdim.
Sevmediğim biri olsa iyi yapmışım der geçerdim ama deliler gibi aşık olduğum için hala aklımda o var.
Terkettiğime pişman oldum.
Ayrıldıktan sonra ara sıra buluşurduk, gezerdik.
en son 1.5 yıl önce buluştuk ona barışmayı teklif ettim kabul etmedi ailelerimiz asla istemez, eskisi gibi olamayız ama belki uzun yıllar evlenmezsek o zaman biz evleniyoruz dediğimiz de karşı da çıkamazlar, şuan olmaz dedi.
ben de onu her yerden engelleyip hayatımdan çıkardım. 1,5 yıl hiç görüşmedik.
Bir kaç gün önce benim diğer hesabımı bulup yazmış, buluşalım diyor ancak amacının sohbet etmek olduğunu düşünmüyorum. Onunla tekrar barışmak istiyorum eskiden beni çok sevdiğine eminim hala da değer veriyor bunu biliyorum ama hayatında istemiyor.
ona eski hislerini nasıl hatırlatabilirim ve yeniden bir ilişkiye başlarız? Biz ayrıldığımızdan beri ıssız adam modunda takılıyor. Ortak tanıdıklarımız var duyuyorum. Yaşananlar çok eskide kaldı ve ikimizde olgunlaştık bu kez daha farklı olabileceğini düşünüyorum. Farklı olmasa bile sonunda yine ayrılsak da en azından bu yarım kalmışlık noktalanır diye düşünüyorum
Çünkü 3 yıl geçti hala bir mesajıyla allak bullak oluyorum bu meseleyi halletmem lazım
Kendiniz olun ona içinizden geldiği gibi davranın. Zaten size değer verdiği için görüşmek istemiş, eski his yeni his diye bir şey yok. Güzel vakit geçirmeye çalışın.

X