Ona göre bana rahat batıyor.Ama bana geçmiş batıyor

Eskiden aramamı istemiyordun artık neden ara diye ısrar ediyorsun diye sormadınız mı?
Mesela o arıyor beni ben donmuyorum yada açmıyorum sonra diyor niye dönmedin.Yigunsun ya rahatsız etmiyeyim diye diyorum aslında benimle konuşsun beni rahaatsin konuyu konuşalım kapatalım istiyorum ama o trip atmayı seçiyor 🤷

Kizlar gerçekten ben mi abartıyorum.

10 senelik evliyiz.
Ve eşim gece çalışıyor.
İlkk evlendiğimiz yıllarda bana gece 12 den sonra hadi iyi geceler sen iyi benim yoğunluk şimdi başlıyor diyordu yıllarca.
Çok sonradan öğrendim ki asıl gece 12 den sonra işler bitiyor laklak saati başlıyor Muş.
Bu arada eşimin çalıştığı iş bayan yüzde si çok çok fazla olan bir iş.

Evlendiğimizin ilk yılı benle nişanlılık döneminde yazdığı bir mektup buldum.
Sen bana yasaksın tuzaksin..Seni kalbime gömdüm benden uzak dur diye yazılmış birine verilmek için yazılmış ama vermemiş evde dosyalarının içine koymuş Ve ben bunu çok tesadüf gördüm.sordum inkar etti.
Bende okuyunca o sinirle yırtıp atmıştım mektubu keşke atmasaydim.

Sonra öğrendim ki yanında çalışan arkadaşiyla eski sevgiliymis ve ona yazmış.
Neyse
Evliliğimin ilk yıllarında hiç bir zaman yeni evli gibi değildik..
Kaçan o kovalayan bendim.
Ama güya severek evlendik.
O bana açıldı beni ikna etti falan.

Ama son 3 dört yıldır eşim o kadar iyi o kadar ilgili o kadar bana düşkün ve iliklerine kadar hissediyorum sevgisini ama.
Evliliğin ilk yıllarında bana yaşattılarini da unutamıyorum.Durup durup trip atıyorum aklıma geliyor hatta boşanmak istiyorum düşünceeim normal mi abartıyorum mu.
Bilmiyorum ama bı huzursuz hissediyorum o kesin....Öyle bir yazmak istedim.
Derin ilişkiler kurmayı becerebilen bir erkekle birlikte olduğunuz için çok şanslısınız öncelikle.adam gözünü açıp tek sizi mi görecekti beklenti ne yani? Ben tam tersi tercih edilen, ilişki yaşamayı becerebilen bir erkekle birlikteyim diye mutlu olurdum.etrafında o kadar kadın olup bir tame ilişki yaşayamayan adamdam süphe ederim asıl.evet bence de size rahat batıyor.adam size özenli güzel davrandıkça şımarmişsınız.nereden ne bulsam da daha çok tepesine binsem diye fırsat kolluyorsunuz.size tavsiyem kendinize gelin, adam 2 gün soğuk yapsa kederinden ölüp, ne yapacağını şaşıracağına o kadar eminim ki.kakara kikiri saatiyse de kakara kikiri saati.insan bu insan.robot değil.kendinize iş bulun adamcağızın yakasından düşün.

Son düzenleme:
Mesela o arıyor beni ben donmuyorum yada açmıyorum sonra diyor niye dönmedin.Yigunsun ya rahatsız etmiyeyim diye diyorum aslında benimle konuşsun beni rahaatsin konuyu konuşalım kapatalım istiyorum ama o trip atmayı seçiyor 🤷

Arıyor ve açmıyorsunuz dönmüyorsunuz da. Bu durumda öncelikle trip atan sizsiniz ama. Aslında öyle istiyorsanız aslını ifade etmek zorundasınız bence. İfade edin bakalım rahatlatacak belki sizi.

Affedilse affederim o kadar salağım ama eşim AA af dilemez hayat felsefesi inkar maalesef...
Bence sen sürekli gereksiz bir şekilde adamı sorgulayıp duruyorsun.didik didik edip nereden ne çıkartsam da sıkiştırsam diye bakıyorsun.dertsiz başına dert arıyorsun.bence değişmelisin. Odak noktaya kendini al biraz.sürekli kocanla uğraşıyorsun gibi.

İçinizde huzursuzluk varsa iç sesinizi dinleyin iç ses asla yanıltmaz ben olsam bende unutamam güvenim sarsılır ayrıca çok seviyormuş gibi davranabilir ama önemli olan hissettirmesi

açıkçası kanunlar önünde bile ihanet ortaya çıktıktan sonra hemen boşanma davası açmak yerine
o eşle aynı evde yaşamaya devam etmek ben bu durumu sineye çektim anlamına gelir
ve sonradan o eşe aldatmayla alakalı boşanma davası açılamaz
açılsa bile aldatılan kişi kazanamıyor
çünkü hakim baktığı zaman, geçmişte böyle bi olay yaşanmış ama sen adamla aynı evde evli kalmaya devam etmişsin
kabul etmişsin demek ki diyor

şimdi senin de durumun benzer nitelikte aslında
seneler önce bişey yakalamışsın ama o dönem gerekli aksiyonu almamışsın
şimdi bu mesele seni dürtüp duruyor
kadınlarda olumsuz duygular arttığı zaman geçmiş dosyalar açılır mutlaka
normalde adamın kadınların arasında çalışması problem değil , olmamalı
ama sende güvensizlik olduğu için buna takılmışsın

o dönem yakaladığın mektubun gerçekten ihanet olduğuna emin misin ?
mektupta başka neler yazıyordu ?

Kizlar gerçekten ben mi abartıyorum.

10 senelik evliyiz.
Ve eşim gece çalışıyor.
İlkk evlendiğimiz yıllarda bana gece 12 den sonra hadi iyi geceler sen iyi benim yoğunluk şimdi başlıyor diyordu yıllarca.
Çok sonradan öğrendim ki asıl gece 12 den sonra işler bitiyor laklak saati başlıyor Muş.
Bu arada eşimin çalıştığı iş bayan yüzde si çok çok fazla olan bir iş.

Evlendiğimizin ilk yılı benle nişanlılık döneminde yazdığı bir mektup buldum.
Sen bana yasaksın tuzaksin..Seni kalbime gömdüm benden uzak dur diye yazılmış birine verilmek için yazılmış ama vermemiş evde dosyalarının içine koymuş Ve ben bunu çok tesadüf gördüm.sordum inkar etti.
Bende okuyunca o sinirle yırtıp atmıştım mektubu keşke atmasaydim.

Sonra öğrendim ki yanında çalışan arkadaşiyla eski sevgiliymis ve ona yazmış.
Neyse
Evliliğimin ilk yıllarında hiç bir zaman yeni evli gibi değildik..
Kaçan o kovalayan bendim.
Ama güya severek evlendik.
O bana açıldı beni ikna etti falan.

Ama son 3 dört yıldır eşim o kadar iyi o kadar ilgili o kadar bana düşkün ve iliklerine kadar hissediyorum sevgisini ama.
Evliliğin ilk yıllarında bana yaşattılarini da unutamıyorum.Durup durup trip atıyorum aklıma geliyor hatta boşanmak istiyorum düşünceeim normal mi abartıyorum mu.
Bilmiyorum ama bı huzursuz hissediyorum o kesin....Öyle bir yazmak istedim.
kaldıramıyorsanız devam etmenin anlamı yok.
Ama geçmişte yapılan hatayı yutup şimdi ısıtmakta bi garip bence.

Eşiniz eski gibi umursamaz olsa, siz geçmişi unuturdunuz 😏

Baktın pişman, kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya çalışıyorsun.

Eskiden ‘boynuz queen’ iken kovala adam normale dönünce geçmiş de geçmiş

Sizde çalışın bir iş tutturun kendinize belli ki canınız sıkılıyor.

O zaman inkar etti Kur'an'a bastı bilmiyorum dedi.iftira atıyor sun dedi.
Niye yirttin attın dedi.
Ama el yazısi onun du.
Şimdi arada mevzu açılınca şarkı sözu yazmisimdir belki hatırlamıyorum diyor
Ayyy bu erkekler tam bir salak oluyorlar, boyle yalanlari yakalandiginda.

X