Çene Estetiği Önce cene amaliyatimi yoksa önce burunmu yapilir?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Defne1717

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
464
343
Merhaba arkadaslar,

cok doktara sordum ama hepside farkli farkli cevap verdi. _Ilk cenemi yapilir yoksa ilk burunmu?
Cenem geride ve burnumdan da rahatsizim. kimde ayni sorun vardi?Hangisiyle ilk basladiniz?

Bu arada bu sayfada hep cene implant okuyorum. Bu cok cok zararli ve sagliksiz. almanyada hic bir Doktor önermedi. Yapcaksaniz kemik kirdirip ceneyi öne aldirin derim. Böyle estetik uzmanlarina falan gidip olmayin yani. ortdondistler yapiyor cünkü onlarin meslegi.

Merhaba arkadaslar,

cok doktara sordum ama hepside farkli farkli cevap verdi. _Ilk cenemi yapilir yoksa ilk burunmu?
Cenem geride ve burnumdan da rahatsizim. kimde ayni sorun vardi?Hangisiyle ilk basladiniz?

Bu arada bu sayfada hep cene implant okuyorum. Bu cok cok zararli ve sagliksiz. almanyada hic bir Doktor önermedi. Yapcaksaniz kemik kirdirip ceneyi öne aldirin derim. Böyle estetik uzmanlarina falan gidip olmayin yani.

Üst çene geriliğinde çene ameliyatı kesin çözüm..alt çenede medpor kullanılıyor..üst çene öne alındığında burun etkilendiği için önce çene yapılmalı.

X