Ondan hoşlandığımı anlamış mıdır?

Tam olarak nasıl anlamasını bekliyorsunuz ki?
Ben anlamasini beklemiyordum zaten arkadaşlarım söylüyor. Yurumemiş koşmuşsun diyorlar. Diyorum ki anlamamistir sadece takipten anlamaz, hâlâ daha ısrarla anlamıştır diyorlar. Her takip eden aşıksa eğer Istanbul'un bütün erkekleri bana aşık o zaman her gün en az 5 erkek istek gönderiyor :KK70:

Babam memur olduğu için dogdugumdan beri farklı sehirlerdeyim. Memleketteki çoğu insan beni tanımaz. Hoşlandığım çocuğu da bir düğünde görüp beğendim. Aileler yıllardır tanışıyor. Ama çocukla yüz yüze tanismadik konuşmadık. Geçen sene agustosta facebooktan ekledim. Kabul etti. 1 ay sonra instagramdan takip ettim. Geri takip yapmadı, muhtemelen tanimadigi için yapmadı. Ekimin sonlarina dogru twittera hic sevilmedigini vs yazmis. Kasım ayının sonunda da twitterdan takip ettim. Twittera hep sevilmedigini yazıyor. Yazın memlekette gördüm ama uzaktan, sanki bana bakıp gülüyor gibiydi. Gozlerim miyop olduğu için farketmedim. Ertesi gün kardeşini gördüm bana bakıp tebessüm etti sanki.
Sizce anlamış midir onu sevdiğimi? Herkes anlamıştır diyor kafam çok karışık
Nasıl anladın ki ortada birşey yok ama ya

Babam memur olduğu için dogdugumdan beri farklı sehirlerdeyim. Memleketteki çoğu insan beni tanımaz. Hoşlandığım çocuğu da bir düğünde görüp beğendim. Aileler yıllardır tanışıyor. Ama çocukla yüz yüze tanismadik konuşmadık. Geçen sene agustosta facebooktan ekledim. Kabul etti. 1 ay sonra instagramdan takip ettim. Geri takip yapmadı, muhtemelen tanimadigi için yapmadı. Ekimin sonlarina dogru twittera hic sevilmedigini vs yazmis. Kasım ayının sonunda da twitterdan takip ettim. Twittera hep sevilmedigini yazıyor. Yazın memlekette gördüm ama uzaktan, sanki bana bakıp gülüyor gibiydi. Gozlerim miyop olduğu için farketmedim. Ertesi gün kardeşini gördüm bana bakıp tebessüm etti sanki.
Eklemişsiniz sadece sanmıyorum bi itirafta bulunmamışsınız sonuçta ☺️

Kaç yaşındasınız pardon?

Konularınıza baktım yok benzetmişim sadece.
Her yerden takip etmeniz aklında bir soru işareti oluşturmuştur. Ama kesin hoşlaniyor diyemez. Hem derse desin takılmayin. Evet hoşlandım işime gelmezse hoşlanmam. Benim elimde olan bir şey gibi düşünün. Herkese de anlatmayın. Duygularınızı içinizde yaşayın. Ağzı olan konuşur.

Konularınıza baktım yok benzetmişim sadece.
Her yerden takip etmeniz aklında bir soru işareti oluşturmuştur. Ama kesin hoşlaniyor diyemez. Hem derse desin takılmayin. Evet hoşlandım işime gelmezse hoşlanmam. Benim elimde olan bir şey gibi düşünün. Herkese de anlatmayın. Duygularınızı içinizde yaşayın. Ağzı olan konuşur.
Teşekkür ederim görüşünüz için. İnsanlar hep konuşuyor işte. Herkes herkesi takip ediyor bu devirde.

En güzelini yapmissin sil gitsin 🤣 kafani karistirmana gerek yok
Yahu aramizda 5 saat var, çocukla aynı memleketliyiz ama onu taa 2020de tanıdım düşün bak o derece tanimiyordum onu. O da beni tanımıyor. Anlamıştır diyenler ya ağır salak ya da giciklik olsun diye böyle söylüyorlar bence 😂

X