Önemli! Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!

Anuska

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
6.212
78
56
Arkadaşlar, biliyorsunuz bu bölümde bir taraftan evlerimizin fotoğraflarını paylaşıyor, diğer taraftan da ev dekorasyonu konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca dekorasyona dair el emeklerimizi sergilediğimiz bir de alt bölümümüz bulunuyor.
Ancak bazı konular çok fazla yazılıp çizilmesine karşın hala aynı hatalar yapılıyor. Özellikle yeni üye olan arkadaşlarımız konu açarken kuralları bilmedikleri için bazı hatalar yapabiliyorlar. Bu nedenle sizlere kuralları bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

1. Sitemize eklediğiniz fotoğraflarınız sayesinde üyelere fikir verdiğiniz muhakkak fakat lütfen eklediğiniz fotoğrafları silmeyiniz,yasaktır ve uyarı sebebidir.
Fotoğrafları sitemizde paylaştığınız andan itibaren sizin özelinizden çıkıyor,binlerce üyenin faydalandığı bir bilgi haline geliyor.
Bu sebeple sitemizde paylaşımda bulunurken sonrasında silerim düşüncesi gütmeyeceğiniz fotoğraflarınızı eklerseniz hem kural ihlali yapmamış,hemde açtığınız konuya yorum yapan üyelerin yorumlarını havada bırakmamış olursunuz.

2. Site Üyelerinin Dikkatine,

Hertürlü alıntı yazı,karikatür,resim,fotoğraf,haber,örgü,dantel,di kiş nakış vb. paylaşımlarınızda mutlaka kaynak (nerden alıntı yaptığınızı)belirtiniz.

Kaynak belirtmeyen üyelerin yazıları derhal silinecektir.

Not:Reklam,tanıtım,satış amaçlı linkleri,üyelik isteyen siteleri yazmak yasaktır.Yukarıdaki kurallar sadece alıntı olan paylaşımlar için geçerlidir.

3. Konu açmadan önce arama yaparak aynı içerikte başka bir konu olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa açılmış olan konudan devam ediniz.

4. Başlıklarınızı, konunun içeriğine uygun olarak oluşturunuz. "İmdat!", "Yardım!" tarzında başlıklardan çok "Koltuk kumaşı konusunda yardım!", "hangi kapıyı seçmeliyim?" gibi konunuzun içeriğini belirten başlıklar kullanınız.

5. Bir ev için lütfen bir konu açınız. Evinizin her bölümü için ayrı konu açtığınızda bunu size fazla bir getirisi olmayacağını biliniz. Bu şekilde açtığınız konular varsa lütfen tek bir konuda toplayıp bize bildiriniz.

Saygılarımızla
Kadınlar Kulübü

Çoğu kişi hala burayı okumadan başlık açtığı için tekrar güncellemek istedim

- Lütfen başlıkları bölüme uygun açmaya dikkat edelim,
sorular sorunlar öneriler diye alt bölüm olmasına rağmen hala dekorasyon veya evle ilgili soru başlıkları yanlış bölümlere açılıyor.

- ve başlık ismi seçerken lütfen konu içeriğini yansıtması gerektiğini unutmayalım

X