ÖNEMLİ!!!

asiritatli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2015
7
2
34
Merhaba arkadaşlar okudum bütün paylaşımlarınızı hep çocuk esirgeme kurumlarına gidip ziyaret etmek düşünülmüş gidip gitmediğiniz bile muamma ama bence gitmekle kalınmamalı herkes durumu orta derece olanlar sofraya bir tabak daha fazla koysa o çocuklara kucak açsa :KK43: kimse onlara annelik edin demiyor ama ablalık abilik yapabiliriz yol gösterebiliriz onlar hediye istemiyor sahip çıkın istiyor lütfen çevremizi teşfik edelim. Ben bu yola gönül verdim banada yardımcı olmak isteyen irtibata geçebilir.

Son düzenleme:
ben de çok isterim evlatlık edinmek inşallah nişanlım evlenince razı olur

merhaba, konu acilali baya uzun olmus ama kimse gormemis.
gonlunu guzel islere vermissin, Allah yolunu acik etsin.

bir donem denedim inan, cocuk esirgemeye gidiyordum, geldikten sonra 3 gun kendime gelemiyordum. icim eziliyor, beynim hep orayla mesgul, kendi hayatimi yasayamiyordum. Dayanamadim.
o yuzden, uzaklasmaya karar verdim, daha dayanikli, guclu arkadaslar insallah sesinize kulak verir. asiritatli asiritatli

Merhaba arkadaşlar okudum bütün paylaşımlarınızı hep çocuk esirgeme kurumlarına gidip ziyaret etmek düşünülmüş gidip gitmediğiniz bile muamma ama bence gitmekle kalınmamalı herkes durumu orta derece olanlar sofraya bir tabak daha fazla koysa o çocuklara kucak açsa :KK43: kimse onlara annelik edin demiyor ama ablalık abilik yapabiliriz yol gösterebiliriz onlar hediye istemiyor sahip çıkın istiyor lütfen çevremizi teşfik edelim. Ben bu yola gönül verdim banada yardımcı olmak isteyen irtibata geçebilir.
Nasıl? Gönüllü annelik mi yapıyorsunuz? Evde sizinle kalan çocuk mu var?

Bence de asıl ihtiyaç duyulan bu. Çocuğa sevgi, şevkat verip, güzel bir ahlaki örnek sergilemek.

X