önemliii

flora_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
135
14
Merhaba arkadaşlar. 11+5 günlük hamileyim. Karnım(kasıklarım) çok ağrıyor. çok korkuyorum 7 nisanda kontrolüm var. Bebeğime birşey olur mu çok acillll

Merhaba arkadaşlar. 11+5 günlük hamileyim. Karnım(kasıklarım) çok ağrıyor. çok korkuyorum 7 nisanda kontrolüm var. Bebeğime birşey olur mu çok acillll

sakin sakinnnn canım bu kadar kasık agrıarın olması normal ayaklarını hafiften havaya dik ve kesinlikle kendini yorma mutlakada beline yastık koy hiç bir yere uzanma tatlım bunlar gercekten cok önemli içini rahat tut :KK31:

Canim normal rahim genisliyor korkma hemen bebegini germe. Saglikla kucagina almayi nasip etsin allahım

Canım benimde kasıklarım agrıyo genelde ilk gebeliğinse daha cok kasık agrısı olurmus rahmın genıslemesınden panık yapma bence dinlen kanaman yoksa agrıyla beraber bebeşin iyidir inş ..

pıtırcık kendine yer açıyo annesi korkma :) ve 4. aya kadar bu ağrılar yaşanıyor, özellikle adet zamanları olur. bol bol dinlen, bol su iç kasık ağrısına iyi geliyor. birde dr un dan muhakkak magnezyum iste kasılmalara ağrılara çok iyi geliyor. ben 10 haftadan beri kullanıyorum.

sağlıklı doğumlar dilerim.:KK49:

pıtırcık kendine yer açıyo annesi korkma :) ve 4. aya kadar bu ağrılar yaşanıyor, özellikle adet zamanları olur. bol bol dinlen, bol su iç kasık ağrısına iyi geliyor. birde dr un dan muhakkak magnezyum iste kasılmalara ağrılara çok iyi geliyor. ben 10 haftadan beri kullanıyorum.

sağlıklı doğumlar dilerim.:KK49:
Teşekkürler :):nazar:

X