Öneri film please . .

Merhaba ,

ya kızlar ben bakış açımı değiştirecek , düşünmemi sağlayacak anlamlı filmler izlemek istiyorum. Neftlixten olur internetten olur fln . En son Aamir Khanın yerdeki yıldızlar filmini izledim çok begendim. Onun haricinde izledim filmler :

Çizgili pihamalı çocuk
amelia
birde bir babanın çocugu için mücadelesini anlatan bi filmdi adını hatırlamıyorum..

bunun gibi varsa belirtir misiniz? sokağa çıkma yasağında malum insan ne yapacagını şaşırıyor. .
Şahsiyet 1 sezon 8 bölüm falan olmalı.. bıçaklar çekildi güzel filmdir.. platform aç gözlülüğü anlatan güzel bir filmdir.. 46 yok olan kardeşi için mücadele eden behzat ç doktor olduğu bir film yine 12 bölüm falan ama çok iyidir.. dangal amır khan kızlar ve babaları gibi farklı hoş bir konusu var.. çok film izleriz bz eşmle yazarm aklma geldkçe :KK70:

Şahsiyet 1 sezon 8 bölüm falan olmalı.. bıçaklar çekildi güzel filmdir.. platform aç gözlülüğü anlatan güzel bir filmdir.. 46 yok olan kardeşi için mücadele eden behzat ç doktor olduğu bir film yine 12 bölüm falan ama çok iyidir.. dangal amır khan kızlar ve babaları gibi farklı hoş bir konusu var.. çok film izleriz bz eşmle yazarm aklma geldkçe :KK70:
yaa süper olur şahsiyeti izledim guzeldi :)
Bıçaklar Çekildi , bakacağım filme :KK66:
Platform izledm midem kalktı her defasında ha şimdi kaçıncı katta uyanacaklar diye :KK70:
behzat ç yi de biliyorum :KK66:
46 bilmiyorum bakarım ..
aklınıza geldikçe lütfen yazın :KK66: Tşkler..

Yeşil yol, Parfüm, Dövüş kulübü, Truman Show, Forrest Gump, 5.element, Matrix, Amelie, Başlangıç, Yüzüklerin Efendisi, Karayip Korsanları, Titanic, Çikolata, Hızlı ve Öfkeli, Interstellar, The Shawshank Redemption, The Hangover, Aman Tanrım, X-Men, Star Wars, Death Note (anime versiyonu da var), Kill Bill, Malefiz, John Wick, Dangal, Kill me heal me, Mr. & Mrs. Smith, Alıta savaş meleği, Pan’ın Labirenti, Avatar, Babam ve oğlum, Issız Adam, Heroes, Labirent, Lost, Ratatouille, Wall.e

Onu hiç izlemedim ama kolpa sahte demek sanırım. Konu sahibinin ilgisini çekebilir Calci. Kolpa deyince aklıma Ocean’s 12 ve 12 Savaşçı da geldi bak. 😬
Ketenpere çok beğenmştim izlemedysen şafak sezer sevmem aslnda bu filmi insancaydı saçma sapan drakula olmayan flan :KK70:

Yeşil yol, Parfüm, Dövüş kulübü, Truman Show, Forrest Gump, 5.element, Matrix, Amelie, Başlangıç, Yüzüklerin Efendisi, Karayip Korsanları, Titanic, Çikolata, Hızlı ve Öfkeli, Interstellar, The Shawshank Redemption, The Hangover, Aman Tanrım, X-Men, Star Wars, Death Note (anime versiyonu da var), Kill Bill, Malefiz, John Wick, Dangal, Kill me heal me, Mr. & Mrs. Smith, Alıta savaş meleği, Pan’ın Labirenti, Avatar, Babam ve oğlum, Issız Adam, Heroes, Labirent, Lost, Ratatouille, Wall.e
tşk ederim arada izlemediklerim var kontrol edeceğim :KK66:

Bende çok eski filmleri pek sevmem zamanauygun olmalı bırdbox iyiydi netflx
Atiye benm benimi yaktı hala çözemedm izletiyo kkendniama karmaşık..
Bir başkadır vardı onu bitirdim o da pskoloji dizisi tabuları yıkıyor mu evet yıkıyor fena sayılmaz fakat ağır giden bir dizi
7. Koğş izledn diye tahmn edyorm aşk tesadf 2 izledysen bdh izle otur ağla

Bende çok eski filmleri pek sevmem zamanauygun olmalı bırdbox iyiydi netflx
Atiye benm benimi yaktı hala çözemedm izletiyo kkendniama karmaşık..
Bir başkadır vardı onu bitirdim o da pskoloji dizisi tabuları yıkıyor mu evet yıkıyor fena sayılmaz fakat ağır giden bir dizi
7. Koğş izledn diye tahmn edyorm aşk tesadf 2 izledysen bdh izle otur ağla
çok eski filmleri bende sevmıyorum.
atiye 1.2. sezon izledim karmakarışık ama gizem fln fena değildi.
bir başkadır ı izlemedim ama çok duydum psikoloji sanırım ben ağır giden dizi filmleri sevmıyorum
7.koğuşu izledim gayet hoş gerçekten ne zaman izlesem ağlarım.. aşk tesadfler sever 2 izlemedim aslında ben 1. yapılan filmlerin 2.sinin iyi oldugunu hiç görmedim sanırım o yuzden bakmadım. .

çok eski filmleri bende sevmıyorum.
atiye 1.2. sezon izledim karmakarışık ama gizem fln fena değildi.
bir başkadır ı izlemedim ama çok duydum psikoloji sanırım ben ağır giden dizi filmleri sevmıyorum
7.koğuşu izledim gayet hoş gerçekten ne zaman izlesem ağlarım.. aşk tesadfler sever 2 izlemedim aslında ben 1. yapılan filmlerin 2.sinin iyi oldugunu hiç görmedim sanırım o yuzden bakmadım. .
Aynı önyargı bndede var rastgele açtm hüngür hüngür ağladm o modda oldgn bi gün izle yada ben çok duygusalm blmyorum boş vaktnde denersin :)

Bayadir film izlemiyordum Kore dizilerini takik oldugumdan. Gecen bir film izledim. Baya hosuma gitti. Ama dediginiz tarz mi tam emin olamadim.
Körü Körüne ismi

Düşündürü bir film diyince aklıma ''The Platform'' geldi. Metaforlardan hoşlanıyorsan oldukça düşündürücü bir film. Toplumlar arası sınıf farkını, insanın ne kadar bencil olabileceğini, üst tabaka tarafından aslında nasıl yönetildiğimizi çok sarsıcı şekilde göze sokan bir film. İzledikten sonra insanın canı sıkılıyor gerçeklikler karşısında, tokat etkisi.

Bayadir film izlemiyordum Kore dizilerini takik oldugumdan. Gecen bir film izledim. Baya hosuma gitti. Ama dediginiz tarz mi tam emin olamadim.
Körü Körüne ismi
Yine de bakarım dursun en azından eşimle izleriz o aksiyon seviyor

Düşündürü bir film diyince aklıma ''The Platform'' geldi. Metaforlardan hoşlanıyorsan oldukça düşündürücü bir film. Toplumlar arası sınıf farkını, insanın ne kadar bencil olabileceğini, üst tabaka tarafından aslında nasıl yönetildiğimizi çok sarsıcı şekilde göze sokan bir film. İzledikten sonra insanın canı sıkılıyor gerçeklikler karşısında, tokat etkisi.
O filmi izledim yiyecekler üst kata çıkana kadar artık yiyor herkes altkattakilerin bencilliği yüzünden bi tane kadın var fln millet birbirini kesip yiyordu izledim ama çok beğendim diyemem 🤔 sanırım bu tarz sevmiyorum 😆

X