Online diyetisyen tavsiye

Kevser sare ateş tereddütsüz öneririm. Genç bir kadın ama oldukça başarılı. Fiyatları da makul. Sayesinde 15 kilo verip 4 sene de korudum. Değişik malzemelerle olab liste vermiyor. Herkesin evinde olan malzemeler %90 ı. Diğerleri de almak istemezsen alternatif farklı gene evde olab besinlerden liste veriyor. Ben çok memnun kaldım

Kevser sare ateş tereddütsüz öneririm. Genç bir kadın ama oldukça başarılı. Fiyatları da makul. Sayesinde 15 kilo verip 4 sene de korudum. Değişik malzemelerle olab liste vermiyor. Herkesin evinde olan malzemeler %90 ı. Diğerleri de almak istemezsen alternatif farklı gene evde olab besinlerden liste veriyor. Ben çok memnun kaldım
4 sene sonra almamın sebebi de gebelikti bu arada. Hamilelikte aldım. Şimdi 2 aylık bebeğim. Biraz zaman geçsin tekrar ona gideceğim

kendi frekansınızın tuttuğu biri olunca online yüzyüze fark etmiyor aslında. fonksiyonel tıp diyetisyeni ile çalışmak işi daha da kolaylaştırıyor.

Bende başladım birine yuzyuzeydi 6 dilim ekmek 7 öğün verdi kilo veremedim. Online başladım başka birine iyi gidiyor .

X