onu terkettim

ah_le_yar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
57
0
4 yillik erkek arkadasimi terkettim....ilk basta cok seviyordum fakat son bi senedir ona karsi bisey hissetmemeye basladim....hem o yurtdisinda....sadece iki defa görüstük hep ben ona gittim o gelemedi...yanimda baska kizlara bakyior süzüyor, en cok sinirime giden buydu...güvenmemeye basladim ona sanki hep yalan sölyüyormus gibime geldi....benmle ayrica evlilik yoluyla ülke degistrmek icin beraber oldugunu düsünmeye basladim onu tanidikca...
be biktim artik bu durumdan dedim...terkettim dün....
bidaha düsün diye yazmis bana bugün....bende tamam eski günlerin hatrina düsncem dedim....ama cvpim galiba yine ayni olcak...
demin onun hediyesi olan biseyi gördüm...icim burkuldu cünki eski günlerimiz aklima geldi..güzel günlerimiz oldu onlar aklima geldi..son cagrilarini sildim..aksamlari hep birbirmize cagri atardik...onu sevmyiorum ama neden icim burkuluyor anlamyiorumm ya....4 sene icerisinde kazanilan bir aliskanlik diyemi....

Son düzenleyen: Moderatör:
ıyı etmıssın cnm gozden ırak gonulden ırak oluyor cunku ALLAH daha ıyılerını karsına cıkartsın

saolun canlarim benim....cok zor hakkatende...bir gelecek göremedim...sevmezken ayrilmak bu kadar zor, severken nasil ayrilinir...

du daha bismillahh canımm.dün terketmişsinn.ne kadar sewmesende beraber ii kötü bi sürü şey yaşamışsınızdırr bu 4 yıl içindee.o yaşananlarr hadi unutayımm deyince unutulmazz.zamn geçtikçee silinir izlerii.
bana görede doğru karar wermişsinn tatlımm.araya mesafeler girincee aşk çok zor oluoo.bundan sonra çok mutlu olman dileğiyle:teselli:

artik birsey hissetmiyorsan yerinde bir karar olmus.
emek vermemis gibi yazmissin ben gittim o hic gelmedi demissin.
oyle ise uzme kendini fazla. uzaktan iliski yurutmek cok zordur zaten.

hiçbirşey hissetmiyorsan senin için hayırlı bir karar olmuştur 4 yıldan sonra içinin burkulması normal ama bu da çok kısa bir süreç olcaktır

canım bence kardeşinden/arkadaşından onun hediyelerini toplamasını iste odandan fln bi süre ortadan kaldırsınlar.. hatta mümkünse bilgisayardan resimleri de silsinler. daha sonra da düşün bakalım neler istersin? hep isteyip de yapamadığın bi hobi olsun atıyorum bi puzzle bile olur senin elini kafanı oyalıcak düşünmeni engellicek bişiyler bul. daha çok arkadaş edin. telefon trafiğine alışıyor insan bi ilişkideyken bitince elin alışkanlıktan telefona gidiyor o zamanlar o arkadaşlarını ararsın. sonra romantik filmler fln izleme bi süre. bi süre sonra bi bakmışsın hiç aklına bile gelmiyor canım.. hayırlısı olsun inş senin için :)

canım madem güvenmiyosun bencede doğru yapmışsın ayrılmakla

o hediyeleri kaldırmalısın ortadan ki aklına gelmesin eski günler

cnm anlattıgın gibi düşünüyorsan onun hakkında bence cokta iyi bi karar vermişsin..bir ilişkinin 4 yıl sürmesi demek ben aradıgım insanı buldum anlamına gelmiyo..en iyisini yapmıssın..onun sana hediye ettiği eşyaları falan at..onu hatrlatıcak seyleri ortadan kaldır..gereksiz artık bence

güvenmediğin biriyse en doğru kararı vermişsin alışkanlık oldugu için için burkuluyor

Asla unutamazsın bence iyi dusun. 4 yıl ya 4 yıl koskoca. benmde 4 yıllık ilişkim bitti ve 1 ay oldu tam 1 ay. bugun. cok iyi dusun. yasayan bırı olarak soyluyorum. adamakıllı konus sonra emınsen bıtır pısman olabılırsın.

Asla unutamazsın bence iyi dusun.

Asla diye birşey yoktur güzelim.. söylediklerinin genelinde haklısın buna kesinlikle katılıyorum ama asla kısmı hariç.. unutmak olmasaydı yaşamak olmazdı zaman en iyi şekilde saracaktır yaralarını ,alışkanlığın verdiği sıkıntılar çok kötü onu biliyorum.. gerekli gereksiz zamanlarda bir sürü şey gelecek aklına senin için herşeyin en iyisinin olmasını diliyorum..

bu arada şu olayı hiç anlamıyorum konu arasında geçtiği için söylüyorum başka kızlara bakmak! yahu her ortamda senin yanındaki kıza baktıklarında savaşçı kesiliyorsun ama kendin hepsine bakabilirsin bu nasıl bir mantıktır anlamam birde kız arkadaşının yanında yapıyorsun yani..

bu karari hem icinden gelerek verdiysen ve mantigin onayliyosa % 100 dogru bir karardir.
tebrik ediyorum gercekten

Unutursun fln derler hep, unutmak söz konusu degil, hicbirimiz yasadiklarimizi unutmuyoruz iyi kötü.
Unutmazsin. Ama gün gelir aklina bile gelmez... :lepi:

Asla unutamazsın bence iyi dusun. 4 yıl ya 4 yıl koskoca.

bende önce öyle zannederdim...ama simdi düsündügümden coook farkli....aklima bile gelmiyor o artik, sanki hic hayatma girmemis gibiyim su an....arabesk bile dinliyorum aklima gelmiyor o...demekki sevgi denen birsey kalmamis icimde..epeydir bu böyle sürdü...sIkIlmayya basladim. uzaktan ili$ki sürdürmek hakkatende cok zor ve insani da yipratiyor. burda sanki sevecek insan kalmadi ne diye ta uzaklara baktimki...

bu arada şu olayı hiç anlamıyorum konu arasında geçtiği için söylüyorum başka kızlara bakmak! yahu her ortamda senin yanındaki kıza baktıklarında savaşçı kesiliyorsun ama kendin hepsine bakabilirsin bu nasıl bir mantıktır anlamam birde kız arkadaşının yanında yapıyorsun yani..

bu olaya benim cok sinirlerim bozuldu..ben onun icin neleri göze aliyorum onun yaptigina bak...onca yolu onun icin geliyorum bari insan bunu düsünür..saygisiz. ben hayatta böyle biriyle beraber olamam. ben bakmiyorsam baska erkeklere, o da bakmyicak baska kizlara...sonra birde gözümle gördügüm seyi inkar etmiyormu aptal yerine koyuyor beni
bu olaydan sonra dis görünüsümmle ilgili ciddi ciddi komplekse girmeye basladim

sadece 2 kez görüştük demişsin ve bu kadar az görüşmenize rağmen bir de kızlara baktıysa o kızıtlı zamanda ayıp yanii zaten hoş karşılancak yeri yok da bu da abartı yani bence mantıklı birşey yapmışsın

X