Onur Erol'dan sonra en iyi cerrah kim?(Burun Ameliyati icin)

ozbensu yüz germe ameliyatı estetik ameliyatlar arasında kolay sayılan bir ameliyattır. Burun ameliyatı yüz germeye göre çok daha zordur. çünkü hem şeklen hem de sağlık açısından bir düzeltme yapılıyor. bu bakımdan arkadaş konu başlığında burun ameliyatı için diye belirttiği halde sen yüz gerdirmiş olan teyzenden bahsediyorsun, hatta teyzenin 50 yaşında olduğunu, artık oğullarının kendisiyle bir yere gitmediğini, insanların onları sevgili sandıklarını söylemişsin, ki bu doğru bişey değil bence. yani 50 yaşındaki bi insanın genç kız gibi görünmesi pek doğru değil. Tabi bu tercih meselesidir herkes istediğini yaptırmakta özgürdür ama ben kişinin yaşına, özelliklerine, toplumdaki statüsüne ve vücuduna göre ameliyatlar yapan doktorları tercih ediyorum. Ben 50 yaşındayken gidip de beni genç kız gibi yapın diyince beni durdurmayacak ve hemen yapacak bir doktor istemezdim açıkçası. Ben Emre İlhanı tavsiye ediyorum. 3 hafta önce ameliyat oldum, çok memnun kaldım. Çok insancıl ve ilgili bir doktor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

prof. dr. Fethi Orak'a burun ameliyatı oldum. çok memnunum. kesinlikle öneririm :)))

snın adına sevindim canım resimlerini koyabilirmisin? bende fethi oraga ameliyat olucam sn nekadara oldun ameliyatını ?umarım bnmkide iyi olur..:Saruboceq::Saruboceq:

ben çocukken 2 kez burnumu kırdım 18 yaşımda hıszı velidedeoğluna ameliyat oldum kbb ci doktor ameliyat ettiğim en kötü burundu dedi.2 kez revizyon yaptırmak zorunda kaldım çünkü ek kıkırdak koydular ve eridi...sonuç olarak es kaza başka bi doktora gitseydim burnumu elime verirlerdi. hıfzı bey onur erolun ortağıdır ve onur erolun estetiğini yapan kişidir.(bu arada ben onur erol araması yapıp buldum bu sayfayı forumun hepsini okumadım)
sadece burun ameliyatı olmak isteyen lere yarımım olsun istiyorum başka doktor araştırmaya bile gerek yok.....hıfzı bey istanbul ve ankarada ameliyat yapar. burnumu estetik açıdan sorarsanız okadar doğal ki sadece burnun ne güzel diolar asla estetik mi die sormuyolar sevgiler

merhaba ben hıfzı beye ameliyat olmak istiyorum acaba bana resim atabilirmisin burnunu cok merak ettim, bi de bir sey daha ben hıfzı beyle gorustugumde bana resmimden oynayarak gosterdigi burun cok guzel olmadı yani acaba orda gosterdiginin aynısı mı oluyor yoksa sadece neler yapacagının gostergesi mi o? yardımcı olursan cok sevinirim cunku cok korkuyorum tesekkurler..

hem doktorluğu,hemde insan ilişkileri açısından kesinlikle barış çakır diyorum nazım çerkeş ve barış çakır Türkiyenin en iyi doktorları ,ikisininde yapdığı burunları gördüm ikisiylede uzun uzun konuşdum gerçekden tavsiye ediyorum arkadaşlar.
merhabalar ben de sizin gibi düşünüyorum fakat nazım beyle barış bey arasında karasızım.biri doç dr.ve de burun yapısını çok fazla değiştirmiyo.
barış beyinde sanatsal becerisi çok iyi uuuf çok kararsızım

naci çelik diyorum,kesinlikle tavsiye ediyorum.her yönden çok memnun kaldığım bir doktor.nazım çerkeşle görüşmeye gitmedim fiyatları yüksek olduğu için fakat yaptığı burunları gördüm.kimilerini beğendim,kimilerini hiç beğenmedim.barış çakırın da gördüğüm burunları fena deildi.

onur eroldan SONRA? göreceli kavramlar hakkında nassı bu kdr rahat konuşabiliosunuz?? üstelik kendisine ameliyat yaptıranların bi kısmı da burda memnuniyetsizliklerini belirttikleri halde... :kızgın:

Onur erol neden 1 numaraymıs?.
Bence onur erol sadece ünlülerı amelıyat ettıgı ıcın bır numara dıye gösterılıyor yoksa ondan daha ıyılerının var oldugunada emınım.
Yanılmıyorsam denız akkayanın burnunu bır kez degıl bır kac kez amelıyat ettı.
Bır numara doktor bır kerede üc amelıyat sonrası elde edılen sonucu elde etmesı lazım degılmı.

onur erol şu anda ameliyatlara girmiyor mu? yani asistanları mı giriyor. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz ?

bende 2005 de süreyya şeneldir e yaptırdım çok memnun kaldım. şimdi yüz gerdirme yaptımak istiyorum ama süreyya bey yapmıyor kimi bulacağım bakalım

konu başlığını duyunca iki kelime yazmak istedim ameliyat olmayı düşünüyorsan kesinlikle dr ilker manavbaşı ile görüşmelisin bence onur erolun yerini alacak tek kişidir

X