Onurkan idacı

Cok gec yazilmis bir cevap biliyprum ama evet onurkan idaciya 2017 yilinda ameliyat oldum. Beni rezil etti ve bir daha yuzume bakmadi. 4 yilim mahvoldu
Teşekkür ederim ben 3 aya yakın bir süre önce başka bir hekime ameliyat oldum. Geçmiş olsun düzeltebildiniz mi peki sorunu ?

Cok iyi yapmissiniz, gecmis olsun umarim hersey yolundadir. Ben 2. Ameliyatimi 2.5 ay once oldum. Genel olarak memnunum burnumda ama burun deliklerinde simetri sorunu var. Odemin inmesini bekliyorum tam sonucu gormek icin

Merhaba onurkan idacıya operasyon olan var mı ?
Evet ben oldum kesinlikle uzak durun öyle inst reklamları TV programları falan kendi talebi ile çıkıyor bunlar sizi yanıltmasın beni yanılttı çok pişmanım son derece özensiz tek derdi çok ameliyat yapmak olan aceleci biri ameliyat olursunuz ve ne sizi bir daha görmek ister ne soru sorabilirsiniz

Cok iyi yapmissiniz, gecmis olsun umarim hersey yolundadir. Ben 2. Ameliyatimi 2.5 ay once oldum. Genel olarak memnunum burnumda ama burun deliklerinde simetri sorunu var. Odemin inmesini bekliyorum tam sonucu gormek icin
Geçmiş olsun size de inşallah artık tam istediğiniz gibidir. Her şey yolunda çok şükür, doktor tercihim doğru olmuş ve iyi ki dedim .

Evet ben oldum kesinlikle uzak durun öyle inst reklamları TV programları falan kendi talebi ile çıkıyor bunlar sizi yanıltmasın beni yanılttı çok pişmanım son derece özensiz tek derdi çok ameliyat yapmak olan aceleci biri ameliyat olursunuz ve ne sizi bir daha görmek ister ne soru sorabilirsiniz
Evet benim tûm vücut sarkmalarımı tek seferde yapacağını söyledi ama ameliyat kararı verdiğim doktor bunun canımı tehlikeye atacağını söyledi. İyi ki hepsini tek seferde olma hatasına düşmedim

İyiki düşmemişsiniz sonrasında ne yaşadığınız çok umrunda olan biri değil benim eğri vajina üstünden dimdik yukarı çamaşır üstüne çıkan dikişime bakıp dikişleriniz harika inci gibi dedi bir dahada göremedim kendini. Ya kör yada sizi kör sanıyor

Merhaba onurkan idacıya operasyon olan var mı ?
Ben 28 şubatta liposuction oldum vucudum mayın tarlası gibi… bagsettiğim çöküntüler öyle lipo sonrası görülebilecek dalgalanma falan değil resmen bi taraf fazla alınıp öbür tarafa dokunulmamış cinsten. Üstelik ameliyat çıkışı kan kaybından ölüyordum. Doktorum o gün ortalardan kayboldu. Kendisini cep telefonundan arayıp ne yapmamız gerekir diye danışmak istediğimizde avukatı arayıp kendisini özel hattından rahatsız ettiğiniz için dava açıcaz size dedi. Ben ameliyattan sonra tedavi ve kontroller sürecinde başka 2 doktorlar devam etmek zorunda kaldım. Bu kadar kötü bir opr anca asistanların elinden çıkmıştır dediler ve yeniden opr geçirmem gerekiyor bu yaz insan içinw çıkamayacak durumda olmamda cabası lütfen uzak durun 🙏

Cok gec yazilmis bir cevap biliyprum ama evet onurkan idaciya 2017 yilinda ameliyat oldum. Beni rezil etti ve bir daha yuzume bakmadi. 4 yilim mahvoldu

Tüm söylediklerinize katılıyorum bırakın doktorunuz olmasını insan olarak amelyat sonrasındaki günlerde fenalaşıp hastane aciline koşarken aramaya bile cevap vermiyor. Tam bir tüccar parayı aldıktan sonra doktorunuz yok artık. Ben kendisini vergi dairesine de şilayet ettim çünkü avukatım faturamı istedi kesmemişler yakknda inceleme başlatılacak inşallah 🙏

Tüm söylediklerinize katılıyorum bırakın doktorunuz olmasını insan olarak amelyat sonrasındaki günlerde fenalaşıp hastane aciline koşarken aramaya bile cevap vermiyor. Tam bir tüccar parayı aldıktan sonra doktorunuz yok artık. Ben kendisini vergi dairesine de şilayet ettim çünkü avukatım faturamı istedi kesmemişler yakknda inceleme başlatılacak inşallah 🙏
Çok geçmiş olsun 🙏 ben her şey mükemmel olacak diyen her şeyi aynı anda yapmak isteyenlerden uzak durdum. İnşallah bir sonraki operasyonunuz iyi geçer

X