oOkarenOo ' da memeliler kervanında :)

Ya arzum maşallah diyorum sana . Resimlerine baktım 2. Kez tekrar dönüp baktım.:) hangine ne yorum yapsam bilemedim ki ! Zaten çok yorum vardı:))) Allah nazarlardan korusun. İki çocuk yapıp senin yaşa geldiğimde bana da öyle bir vücut lazım :)))) ayy bu arada göğüslerin hariika olmuş. Dudak dolgunada bayıldım . Çok hoşsun . Öpücük

:)) Olsun kız,sen yinede yorum yapsaydın :KK34: Onların yorumu onların,senin yorumun ayrı :KK34: Kimi bakmak istiyor bakıp hiçbir şey yazmadan çıkıyorya sinir oluyorum :KK47: Herşey fotoları görene kadar galiba,ne biliyim amaç ne olabilirki anlamıyorum..Sağol canım,şaka yapıyorum tabi buraya bile yorumunu yapıp düşüncelerini yazman bile beni çok mutlu etti.Sonuçta bizler fotoğraf paylaşıyorsak ve bunu forumdaki arkadaşlara fikir vermek amaçlı yapabiliyorsak bile bu ayrı güzel bir şey..Bir teşekkürü hak ediyoruz en azından öyle değilmi :KK19:Öpücük :)) :KK54:

:)) Olsun kız,sen yinede yorum yapsaydın :KK34: Onların yorumu onların,senin yorumun ayrı :KK34: Kimi bakmak istiyor bakıp hiçbir şey yazmadan çıkıyorya sinir oluyorum :KK47: Herşey fotoları görene kadar galiba,ne biliyim amaç ne olabilirki anlamıyorum..Sağol canım,şaka yapıyorum tabi buraya bile yorumunu yapıp düşüncelerini yazman bile beni çok mutlu etti.Sonuçta bizler fotoğraf paylaşıyorsak ve bunu forumdaki arkadaşlara fikir vermek amaçlı yapabiliyorsak bile bu ayrı güzel bir şey..Bir teşekkürü hak ediyoruz en azından öyle değilmi :KK19:Öpücük :)) :KK54:

Canım tabiki teşekkürü hakediyorsunuz. Ben yıllar önce takip etmeye başlamıştım bu siteyi herkesin deneyimleri yorumları paylaşımları insana cesaret veriyor ilk olarak zaten. En önemli ilk adımda bu sonrası maddiyata bakıyor.
Ben ne diyeceğimi bilemediğinden yorum yapmadım :) sAmimi olarak çok beğendim sana da acayip yakışmış. Bakımlı ayrıyetten alımlı bir hatunsun. Bize edecek söz kalmıyor zaten. Ben karakterleri kullanamıyorum mesajda:) 41 tane nazar :)

Kızlar bugün rahatsız olduğum bir konu yüzünden kontrole gıttım. Açıkcası bıraz moralim bozuk. Ödemlerim inince sol göğsümün orta kısmında içeriye doğru bir çöküklük var. İki göğsümü birleşirince belirginliği artıyor. Kısmi kas altı oldu ameliyatım. Kas altına koyduğumuz yer olabilir muhtemelen iyi görünüyor dedi doktorum fakat bana rahatsızlık veriyor. :KK43: çok küçük bir iki gram yağ alıp enjekte ederiz uyuşturup dedi. Sizce ne yapmalıyım bu konuda ?
İkinci sorunum da göğsümün silikon konulan yerinin tamamında his kaybı var. :KK43: ilk kontrolümde de söylemiştim. Geçici olabilir iyileşmeye devam ettikçe geçer kısmen kalıcı olabilir dedi. 3 ay oldu nerdeyse hiç geri gelen hissim yok ne yazık ki. Vitamin önerdi ama geri gelmeyecek diye korkuyorum. Kendim dokununca sorun olmasada eşimin dokunmasından rahatsız oluyorum. Değişik bi his verio bana .
Moralim çok bozuk bugün :KK43:

Merhaba Karen çok geçmiş olsun.. Sorularına belki faydası olur. Ben ameliyat olalı 5 ay oldu tam.. Göğüs uçlarımda hassasiyet fazla. Bu da kötü bir şey biliyor musun acı veriyor bazen. Sol göğsümde üst iç tarafta ise bi hissizlik var benim de. Ben de endişe ettim ama doktor geçer dedi 6 aydan sonra, bakalım bir ay kaldı inşallah geçer.
Bende de çöküklük değil de bi buruşukluk hissi var ama dışardan belli değil dokununca belli oluyo. Geçer umarım ikimizinki de . Çok geçmiş olsun güle güle kullan. Ekliyorum canım seni:KK34:

Merhaba Karen çok geçmiş olsun.. Sorularına belki faydası olur. Ben ameliyat olalı 5 ay oldu tam.. Göğüs uçlarımda hassasiyet fazla. Bu da kötü bir şey biliyor musun acı veriyor bazen. Sol göğsümde üst iç tarafta ise bi hissizlik var benim de. Ben de endişe ettim ama doktor geçer dedi 6 aydan sonra, bakalım bir ay kaldı inşallah geçer.
Bende de çöküklük değil de bi buruşukluk hissi var ama dışardan belli değil dokununca belli oluyo. Geçer umarım ikimizinki de . Çok geçmiş olsun güle güle kullan. Ekliyorum canım seni:KK34:

Tamam şekerim ekle:) 6 ay en azı 2 yıla kadar iyileşme süreci veriyorlar. Yani hemen 6 da geccek diye bırsey yok :KK43: hayırlısı canım ya ne dıyelim görüntüsü memnun edıyor şimdilik hassasiyet de kötü tabi. Arkadaş bir ayarı yokmu bu hislerin : D cimdik atınca acıyo benim ama baya zorlamak lazım yani anlamadık :) senin konun var mıydı okurum :) yoksa senın nasıl protezın ameliyatın ? Bilgilerini alayım:). İnşallah seninde sorunların geçer bıter. Buruşukluk nasıl oluyor dalgalanma gibi mi ?

Cnm sanırım arkadaşlık isteği göndermişsin. Benim telden girmemden kaynaklı sanırım teklif felan gelmiyor.:KK43:( Ekledim bende seni .

arzumm bende dudak dolgunu merak ettim benide eklermisin :3
Göğüsler hakkında karen e bende katılıyorum kk'de en çok övgü sende bütün konularda senin cicişlerden bahsediliyor herkese örnek :))

Cnm sanırım arkadaşlık isteği göndermişsin. Benim telden girmemden kaynaklı sanırım teklif felan gelmiyor.:KK43:( Ekledim bende seni .
burdan da yazayım canım geçmiş olsun ekledim seni az önce bendede bi kaç fotoğraf mevcut
bak ve yorumla bakalım olumlu şeyler duymaya ihtiyacımız var :)

Göğüsler hakkında karen e bende katılıyorum kk'de en çok övgü sende bütün konularda senin cicişlerden bahsediliyor herkese örnek :))

burdan da yazayım canım geçmiş olsun ekledim seni az önce bendede bi kaç fotoğraf mevcut

Duyacaklarını da bosver senin nasıl hissettiğin önemli:) bana benziyor aynı fotografların :)) arzum kk nın meşhuru zaten :))

:)) Ekliyorum yavru,sende bak bakalım hadi :KK34: Beğenecekmisin sende görelim sonucu :KK37:

gecmis olsun boy ve kilo durumun neydi ameliyat olduğunda =)

:)) Ekliyorum yavru,sende bak bakalım hadi :KK34: Beğenecekmisin sende görelim sonucu :KK37:

beğenmemek elde mi maşallah:KK52: beğenmeyen de zaten kıskançlığından beğenmez :KK1:

"beğenmek" kelimesi durumu anlatmak için az kalır ..
hakikatten göğüsler süper ,dudaklar süper vucüt süper.. kimse inanmaz 2 çocuk annesi olduğuna

bence de ya biz iki değil tek çocuk doğursak kapılardan geçemeyiz :KK1: ben diyyiim doğrusu :)) ayyy pcden girmek ne güzel bir sürü simge telefonda çıkmıyor bunlar anlamadım gitti:KK20::KK20::KK20:
caspercıım doğuralım da biz bi daha büyütelim bunlar yetmiyor yahuu :)))

gecmis olsun boy ve kilo durumun neydi ameliyat olduğunda =)

teşekkür ederim :) 1.65 dediler boyuma:84::84: aslında kısa değilim minyon tipli hiç değilim :KK70: 53 kiloyum fakat kaburgalarımın üstü hiç et yada yağ tutmuyor. balık etli değilim yani .

kızlaarr bu arada arkadaşlık istekleri gelmiş bildirimlerialmıyor telefon kusura bakmayın o nedenle göremiyorum. lakin teklif gönderen arkadaşları tanımadım :KK43: o nedenle kabul edemiycem kusura bakmayın :KK43:

"beğenmek" kelimesi durumu anlatmak için az kalır ..
hakikatten göğüsler süper ,dudaklar süper vucüt süper.. kimse inanmaz 2 çocuk annesi olduğuna
Çok teşekkür ederim canım :KK16: Beğenmene sevindim :KK54::KK54::KK54:
beğenmemek elde mi maşallah:KK52: beğenmeyen de zaten kıskançlığından beğenmez :KK1:

bence de ya biz iki değil tek çocuk doğursak kapılardan geçemeyiz :KK1: ben diyyiim doğrusu :)) ayyy pcden girmek ne güzel bir sürü simge telefonda çıkmıyor bunlar anlamadım gitti:KK20::KK20::KK20:
caspercıım doğuralım da biz bi daha büyütelim bunlar yetmiyor yahuu :)))

Siz şimdilik bunlarla idare ediverin canım,çocuktan sonra göğüs esner ve daha büyük bir protezi rahatlıkla alır ve fıstık gibi olur valla :KK23: Doğumlardan sonrada dikkat edersiniz benim gibi böyle fit bir sonuca ulaşırsınız..İmkansız değil,isteyin yeterki :KK34: Bakınız,ben yaptım oldu :KK19:

Çok teşekkür ederim canım :KK16: Beğenmene sevindim :KK54::KK54::KK54:

Siz şimdilik bunlarla idare ediverin canım,çocuktan sonra göğüs esner ve daha büyük bir protezi rahatlıkla alır ve fıstık gibi olur valla :KK23: Doğumlardan sonrada dikkat edersiniz benim gibi böyle fit bir sonuca ulaşırsınız..İmkansız değil,isteyin yeterki :KK34: Bakınız,ben yaptım oldu :KK19:

kim istemez ki :KK16::KK16: ama ben üşeniyorum birde çok yemek yiyorum beni tutamazlar doğumdan sonra :KK1: fit mit bana göre değil yani :) çocuk düşünmyordum ama büyük memeler için çocuk yapıcaaammm :KK52::KK52::KK52::KK52:

kim istemez ki :KK16::KK16: ama ben üşeniyorum birde çok yemek yiyorum beni tutamazlar doğumdan sonra :KK1: fit mit bana göre değil yani :) çocuk düşünmyordum ama büyük memeler için çocuk yapıcaaammm :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK9:Kız çok kilo alıp verme ilede göğsün büyür,esner :KK37: O zamanda göğüslerin esner ve zayıflarsın ve daha büyük protez koydurursun olmazmı :KK53: O vücutta ne olur,zayıflayabilirmisin tekrardan o da ayrı bir konu tabi ama :KK1: Çocuksuz ev olurmu yahu,sen hele bir hamile kal,çocugun varlığını bil,hareketlerini hisset bak ne düşüneceksin o zaman :KK16::emir_bebek:

:KK9:Kız çok kilo alıp verme ilede göğsün büyür,esner :KK37: O zamanda göğüslerin esner ve zayıflarsın ve daha büyük protez koydurursun olmazmı :KK53: O vücutta ne olur,zayıflayabilirmisin tekrardan o da ayrı bir konu tabi ama :KK1: Çocuksuz ev olurmu yahu,sen hele bir hamile kal,çocugun varlığını bil,hareketlerini hisset bak ne düşüneceksin o zaman :KK16::emir_bebek:

:)) yaa ben kilo alınca hiç göbeğimin üstüne alamıyorum ki hep alta hep alta:KK9: . benimkiler kilo alsam versemde ne büyür ne yerinden oynar anlıycaan :) nasip bakalım daha erken gibi geliyor bir zaman geçsin ilerde ne düşünürüm kim bilir :) arzuuummm fotolarına şuan bir yorum yapmak istedim ben bu mimimkleri görmüyordum ya aha da yorumum başka birsey demicem :KK53::KK53::KK53:
:KK54:

:)) yaa ben kilo alınca hiç göbeğimin üstüne alamıyorum ki hep alta hep alta:KK9: . benimkiler kilo alsam versemde ne büyür ne yerinden oynar anlıycaan :) nasip bakalım daha erken gibi geliyor bir zaman geçsin ilerde ne düşünürüm kim bilir :) arzuuummm fotolarına şuan bir yorum yapmak istedim ben bu mimimkleri görmüyordum ya aha da yorumum başka birsey demicem :KK53::KK53::KK53:
:KK54:
Fotoğraflara yorum yapıncada bu mimikleri yapabiliyorsun yavyum :KK34: Gelişmiş düzeni tıkla ve smilleri ekle istediğin yere :KK76::126:

Fotoğraflarıma verdigin mimiklerede bayıldım ..Ahada sana cevabım :KK70::KK69::KK19::KK16:

Fotoğraflara yorum yapıncada bu mimikleri yapabiliyorsun yavyum :KK34: Gelişmiş düzeni tıkla ve smilleri ekle istediğin yere :KK76::126:

Fotoğraflarıma verdigin mimiklerede bayıldım ..Ahada sana cevabım :KK70::KK69::KK19::KK16:

:KK16: ben pcden girmiyordum hiç çok aktif kullanmayı da bilmiyorum siteyi. telefonda hiç yok bunlar normal mesajlarımda da bir tek nazar yapmayı ögrendım sonunda :))) :KK9:

X