Op doktor Betül Erdemir hakkında bilgi lazım çok acil!!!

greys.85

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
87
2
Kızlar selam. Yıllardır uzak kaldım buralardan ama hala aynı sanki🙂 neyse uzatmadan acil görüşlerinize ihtiyacım var. Doğumlardan sonra oluşan deformasyonlarım nedeniyle meme dikleştirme+protez mini karın germe, ve lipo yapılcak. Tek bir doktora muayene oldum onunla karar verdik. Op doktor Betül Erdemir. Bayan doktor olduğu için başka doktor araştırmadım. Ama muayene esnasında bana çok soğuk geldi. Yani yapalım ama yapmasakta olur ne gerek var havasındaydı. Bi an önce muayene bitsinde çıkayım edasındaydı. Sonuçta yedi saat sürecek kombine bir operasyon. Doktor hanımla ilgili iyi yada kötü hiç yorum yok internette. Yaptığı öncesi sonrası larda genelde meme küçültme. Off ne yapmalıyım Betül hoca ile ilgili tecrübesi olanlar yazsın lütfen ameliyat haftaya 😔

Merhabalar ameliyat oldunuz mu Betül hocaya ? Ben de aynı ameliyatları olmayı düşünüyorum gitmiş biri olarak sizden görüşlerinizi duymayı isterim

Valla ben de instada takip ediyordum ama merak ettim simdi ben de…Cunku ben de dusundum ameliyat olmayi cunku

X