Op. Dr. Mustafa Demir

Mrhb bende amaliyat olmak istiyorum
Bir süredir Dr araştırıyorum yanlış bir seçim yapmaktan korkuyorum sizin için sakıncası yoksa fotoğraf paylaşabilirsiniz

Kızlar 21 aralık için ameliyat tarihi aldım. Doktor bey her şeyi tek tek açıkladı ve hadi gel seni hemen ameliyat edelim kafasına biri değil, eve gidip iyice düşün falan dedi. Ameliyattan sonra inşallah unutmazsam her şeyi yazarım tek tek.

Kızlar 21 aralık için ameliyat tarihi aldım. Doktor bey her şeyi tek tek açıkladı ve hadi gel seni hemen ameliyat edelim kafasına biri değil, eve gidip iyice düşün falan dedi. Ameliyattan sonra inşallah unutmazsam her şeyi yazarım tek tek.

mustafa beyle ilgili şikayet var sitesinde biri yazmıs. bende kendisiyle geçtiğimiz hafta görüşmüştüm. doktorun anlattıgı riskler, nedense birebir şikayet eden kişinin yasadıklarıyla aynı. benim kararım büyük ölçüde değişti. sende bir göz at derim

mustafa beyle ilgili şikayet var sitesinde biri yazmıs. bende kendisiyle geçtiğimiz hafta görüşmüştüm. doktorun anlattıgı riskler, nedense birebir şikayet eden kişinin yasadıklarıyla aynı. benim kararım büyük ölçüde değişti. sende bir göz at derim
instagram mı? ssleyip mesaj atar mısınız?

Merhaba canım bende 21 Ocak 2021 de ameliyat oldum Mustafa Demir’den suan alçı var burnumda ama çok korkuyorum ya burnum güzel oldumu yada ilerde bozulurmu şekli yada burun düşermi diye
Şu an memnunmusunuz hem sağlık hem görüntü açısından bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum rica etsem fotoğrafınıza bakabilirmiyim

merhaba kızlar, ben 2020 Ekim ayında Mustafa Demir'e ameliyat oldum ve gayet memnunum. direkt bir doktor dolandırmadan her şeyi söylüyor ben o gün özellikle başka doktorlarla da görüştüm benı tatmin eden bu oldu ve oldum gayet beğeniyorum burnumu. ben söylemesem kimse anlamaz bile estetik olduğunu

Merhaba ben sizin Mustafa Demir ile ilgili yorumunuzu görmüştüm. Doktor bey e ameliyat oldunuz mu acaba nasıl geçti süreç memnun kaldınız mı sonuçtan merak ettim ben de o doktora ameliyat olmayı düşünüyorum

bugün muayenem vardı. gittim görüştüm. insan ilişkileri yüksek bir insan güler yüzlü açık konuşuyor. yaklaşımını sevdim. muayene ücretleri 250 lira

bugün muayenem vardı. gittim görüştüm. insan ilişkileri yüksek bir insan güler yüzlü açık konuşuyor. yaklaşımını sevdim. muayene ücretleri 250 lira
Merhaba.Ameliyat oldunuz mu?İlk ameliyat ücreti ne kadar acaba?Bende Erhan Coşkun/Ahmet İslam ve Mustafa bey arasında kararsızım.

X