Op. Dr. Zeynep Yasavur Hürkal

prettybombom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2021
7
3
35
Merhabalar. İki hafta önce Zeynep hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. Dikleştirme ve küçültme bir arada oldu. Eşi Op.Dr.Özgür Hürkal ile birlikte hasta bakıp ameliyata birlikte giriyorlar. Medisun hastanesinde bir gece kaldım. Alınacak bir dikişim yok. Ağrım yok denecek kadar az. İsteyene fotoğraf atabilirim. Korktuğum kadar değilmiş kızlar ameliyat olmak isteyenlere tavsiye ederim. Zeynep hocama da çok teşekkür ederim.

Merhabalar. İki hafta önce Zeynep hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. Dikleştirme ve küçültme bir arada oldu. Eşi Op.Dr.Özgür Hürkal ile birlikte hasta bakıp ameliyata birlikte giriyorlar. Medisun hastanesinde bir gece kaldım. Alınacak bir dikişim yok. Ağrım yok denecek kadar az. İsteyene fotoğraf atabilirim. Korktuğum kadar değilmiş kızlar ameliyat olmak isteyenlere tavsiye ederim. Zeynep hocama da çok teşekkür ederim.
Çok geçmiş olsun umarım herşey istediğiniz gibi olmuştur bende 5 gün önce oldum ama sonuçtan hiç memnun değilim hala çok büyük geliyor bana yeterince kucultmemis sarkmayi toparlamis sadece sanki

çok geçmiş olsun ameliyat sonrası nasıl oluyır ağrı sızı akıntı gibi zorluklar varmı ve iz ne derece kalıyor birde uç kısmını kesip ortalıyoruz demişti benim gittiğim bir dr korkmuştum biraz aydınlatabilirmisiniz teşekkür ederim birde ne kadara mal oldu ücret olarak

çok geçmiş olsun ameliyat sonrası nasıl oluyır ağrı sızı akıntı gibi zorluklar varmı ve iz ne derece kalıyor birde uç kısmını kesip ortalıyoruz demişti benim gittiğim bir dr korkmuştum biraz aydınlatabilirmisiniz teşekkür ederim birde ne kadara mal oldu ücret olarak
Ameliyat olduğum gece hastanede ağrı kesici yaptılar zaten çok bir şey anlamadım, rahat diyebilirim.
Ertesi sabah drenim çekildi, çok ağrım olmadı- korktuğum kadar değilmiş.
Taburculuk sonrası 2 gün sonra kontrole gittim pansumanlarım açıldı banyo yaptım.
Günde 2 kez krem sürdüm. Akıntı vs olmadı.
İzlerim sezaryen izim gibi, belli belirsiz, meme başı çevresinde ve ters t dedikleri izlerden.
Ücret 12 bin demişlerdi, ama indirim yaptılar biraz daha o bana kalsın :)
Genel olarak memnunum, çünkü sırt ağrım çoktu ve kıyafet bulamıyordum inanın. Boyun fıtığı başlangıcı demişlerdi.
Şimdi rahatım, üzerimden yük kalkmış gibi. Yeni sütyen ve gömlek aldım, hayatımda ilk kez gömlek giyebiliyorum rahatça.
Başka sorunuz olursa yanıtlayabilirim. Bir de Zeynep hanıma çok güvendim, bence her şeyi açıklaması güven veriyor.

X