Operatörünüz nedir?

Love_Kiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
41
15
Ben türktelekom kullanıyorum 30gb 3bin dakika 3 bin sms ücretini hiç sormayın gayet uygun.peki ya sizin

Turkcell kullanıyorum gayet memnunum. 5 gb internetim var genelde wifi bağlanıyorum. 1000 dk 1000 sms yetiyor. Evet fiyatı da uygun.

Benim fiyatı oldukça uygunmus o halde

Açıkçası yanlış anlama ama türk telekomu bedava verseler yine kullanmam. Doğru dürüst çekmiyor insanı delirtiyor. Merkezi yerlerde bile hep sorun.

Ben asansörde dahi telefonla konuştuğumu konuşmamın kesilmediğini bilirim.

Açıkçası yanlış anlama ama türk telekomu bedava verseler yine kullanmam. Doğru dürüst çekmiyor insanı delirtiyor. Merkezi yerlerde bile hep sorun.

Şuan bedava kullanıyorum zaten ve çekim yönünde sorun yok eskisi gibi iki yıl oluyor kullanalı

Nerdesiniz çekmiyor ben izmirdeyim metroda bile çekiyor yer yer ama ben 4,5 g kullanıyorum onun etkisi var mı bilmiyorum :KK66:
Ben de turkcell kullanmam mesela o kadar zengin olmadım çünkü :KK53:

Nerdesiniz çekmiyor ben izmirdeyim metroda bile çekiyor yer yer ama ben 4,5 g kullanıyorum onun etkisi var mı bilmiyorum :KK66:
Ben de turkcell kullanmam mesela o kadar zengin olmadım çünkü :KK53:

İzmitte yaşıyorum,Dağ başında değil ki.
Örneğin Tekirdağ’a merkezi bir yere gittik türk telekom kullananların çoğu çekmiyor diye yakınıyordu vodafone dahi yer yer çekmiyordu. Biz Turkcellde hiç bir problem yaşamadık.

Diyorum ya çoğu asansörde dahi çekiyor. Zamanında diğer operatörlerden çok çektik onlardan sonra turkcell ilaç gibi geldi vallahi.

X