Öpmek istedigimde kafasini kaçırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kubus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2022
2
-1
24
Herkese merhaba
Bu olayi az once yasadim ve beni asiri etkiledi ne yapicam bilmiyorum aklima direkt sizlere sormak geldi belki daha once boyle bir sey yasayan olmustur fikrrinizi duduncenizi cok merak ediyorum cevapsiz birakmayin lutfen 🙏🏻 sevgilim beraber yasiyor gibi bir seyiz evlerimix cok yakin genelde de hdp yanimda kaliyor. Yorgun geldigi her zaman oldugu gibi bugun de kolyukta uyuya kalmisti yataga gecmesi icin uyandirdim once sarildi falan ama opmek icin yeltendigimde birden kafasini hizlica sag tarafs cevirdi ve dudagim dudagina deymemesine ragmen eliyle dudaklarini sildi sonra sanki ben hic orada degilmisim de aniden karsisinda belirmisim gibi bir yuz ifadesiyle beni gorunce gozlerini acti kocsmsn neye uğradığımı sasirdim niyd opmek istemrdigini sordum anlamasina ragmen anlamamamis gibi bakip kalkip ystaga gitti. Somdi diyeceksinix ki adam uyku sersemi olabilir falan ama ilk defa boyle bir sey yapiyor. Ne yapmam ne dusunmem gerekiyor hic bilmiyorum cok tuhaf hissediyorum su an

Herkese merhaba
Bu olayi az once yasadim ve beni asiri etkiledi ne yapicam bilmiyorum aklima direkt sizlere sormak geldi belki daha once boyle bir sey yasayan olmustur fikrrinizi duduncenizi cok merak ediyorum cevapsiz birakmayin lutfen 🙏🏻 sevgilim beraber yasiyor gibi bir seyiz evlerimix cok yakin genelde de hdp yanimda kaliyor. Yorgun geldigi her zaman oldugu gibi bugun de kolyukta uyuya kalmisti yataga gecmesi icin uyandirdim once sarildi falan ama opmek icin yeltendigimde birden kafasini hizlica sag tarafs cevirdi ve dudagim dudagina deymemesine ragmen eliyle dudaklarini sildi sonra sanki ben hic orada degilmisim de aniden karsisinda belirmisim gibi bir yuz ifadesiyle beni gorunce gozlerini acti kocsmsn neye uğradığımı sasirdim niyd opmek istemrdigini sordum anlamasina ragmen anlamamamis gibi bakip kalkip ystaga gitti. Somdi diyeceksinix ki adam uyku sersemi olabilir falan ama ilk defa boyle bir sey yapiyor. Ne yapmam ne dusunmem gerekiyor hic bilmiyorum cok tuhaf hissediyorum su an
Allah başka dert vermesin 😂
Uyku sersemidir, uykusu kaçmadan yatağa tüymek istemiştir. Küçücük şeylere takılmayın derim zira hayat böyle ikinizi de çekilmez olur 🤷‍♀️

Ya adam belki uyuduğu için,kendi ağzı kokar diye korkmuştur,ya da salyasi akmistir onu hissedip aniden dönüp silmistir. adam kendisinden igrenme diye çevirdi belki kafasini.he bide takılacak bir mesele de değil konu sahibi bu.hayatta aklıma gelmez niye diye düşünmek. Fazla ilgi detay boğar.yaptiysa yaptı nolmus ya.uyku önemlidir.opucugunuzu sorgulamak yerine tatlı uykuya devam etmiş işte.dir dır tartissamiydiniz

Son düzenleme:
Herkese merhaba
Böyle takıntılı biri hayatımda olsa asla dayanamam. Uykudan uyanmış dudağını silmişmiş. Allah sanır versin

Bunda ne var bu kadar hallere girecek? Ben uyurken biri bana yapışsa tokatlarım refleks olarak , eşimi de bi sabah romantik öpeyim dedim kafa attı aniden NOLDUUU diye zıplayıp :KK70:
Velhasıl, uyuyan insan işte yanlışa yoracak bişey yok
Allah affetsin cok güldüm yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X