Opu sonrası ikinci adet

Cherry92

Aktif Üye
Pro Üye
18 Aralık 2023
1.489
2.696
Kızlar,

Benim ocakta yumurta toplamam oldu ve opudan bir kaç gün sonra adet oldum.

Doktor şubat adetinle transfer yapalım dedi ama adetim gelmiyor kafayı yemek üzereyim.

Döngüm 33-35 gün arası, bugün 41nci gün.

Hamile olmadığıma eminim. Kandan baktırdım ve hergün test yapıyorum.

Sizdede opu sonrası ikinci adette gecikme oldumu?

Lütfen yazarmısınız?

Teşekkür ederim 💜

Evet gecikiyor
Opudan sonra gelen kanama yeni adet tarihin oluyor
Opudan sonra gelen kanamayı baz alin
5-10 içinde adet oluyorsunuz
Yani opuda sonra kanama.ne zamna geldiyse 5-10 gün üzerine ekle.o zaman adet.olacksin
Opudan sonra 45 gün geciken var

Evet gecikiyor
Yani opuda sonra kanama.ne zamna geldiyse 5-10 gün üzerine ekle.o zaman adet.olacksin

17 ocak en son adetim oldu.
Yani 17 ocağa 35 gün eklemem lazım dimi?
Yada 45 günmü?

Kızlar,

Benim ocakta yumurta toplamam oldu ve opudan bir kaç gün sonra adet oldum.

Doktor şubat adetinle transfer yapalım dedi ama adetim gelmiyor kafayı yemek üzereyim.

Döngüm 33-35 gün arası, bugün 41nci gün.

Hamile olmadığıma eminim. Kandan baktırdım ve hergün test yapıyorum.

Sizdede opu sonrası ikinci adette gecikme oldumu?

Lütfen yazarmısınız?

Teşekkür ederim 💜
Maalesef benim de opu sonrası ikinci adetim çok gecikti çatlıyordum artık şişkinlikten 7 gün gecikti benim genellikle gecikme oluyor

Stres yapmayın çünkü zaten gecikiyor doktora gittiniz mi alttan muayene etti mi oluşan yumurta falan var dedi mi

Ben yurtdışında yaşıyorum, tedaviyi türkiyede yaptırıyorum. O yüzden burda kontrole gidemiyorum. Oda biraz beni endişelendirdi.
Hayır hiç endişelenmeyin adet olacaksınız sonuçta bir cerrahi bir operasyon oluyor o bölgeye ama adet olacaksınız Ben de sizin gibi endişelendim Ben de geç oldum arkadaşımınki tam 45 gün sonra geldi
Opu'dan sonra olduğunuz kanamayı baz alıyorsunuz üzerine 10 gün ekliyorsunuz siz de büyük ihtimalle 1 ila 10 Mart arasında olursunuz

Hayır hiç endişelenmeyin adet olacaksınız sonuçta bir cerrahi bir operasyon oluyor o bölgeye ama adet olacaksınız Ben de sizin gibi endişelendim Ben de geç oldum arkadaşımınki tam 45 gün sonra geldi
Opu'dan sonra olduğunuz kanamayı baz alıyorsunuz üzerine 10 gün ekliyorsunuz siz de büyük ihtimalle 1 ila 10 Mart arasında olursunuz

Çok teşekkür ederim canım içimi ferahlattın💜

Maalesef benim de opu sonrası ikinci adetim çok gecikti çatlıyordum artık şişkinlikten 7 gün gecikti benim genellikle gecikme oluyor
Merhaba bende 01.03.2024 de yumurta toplama işlemi oldum . Yalnız karnım o kadar şişti ki tartıda birden 2 kilo fazla var . Bu durum ne zaman geçer arkadaşlar

Merhaba bende 01.03.2024 de yumurta toplama işlemi oldum . Yalnız karnım o kadar şişti ki tartıda birden 2 kilo fazla var . Bu durum ne zaman geçer arkadaşlar
Geçmiş olsun ilk reglle beraber rahatlamaya başlıyor ama yine de bitikten sonra 1-2 hafta sonra rahatladım
Bol su ve hareket etmek iyi geliyor

Kızlar lütfen paylaşırmısınız.
Opu sonrası ikinci reglinizde nekadar gecikme oldu?

Evet gecikiyor
Opudan sonra 45 gün geciken var
Merhaba bende Mart 30 yumurta toplamam oldu o gün kanamam oldu az ertesi gün lekelenme şeklinde oldu 3. Günde aynı lekelenme şeklinde oldu.12 sonra adet oldum ben bu ilk adet degilmi yardımcı olabilirmisiniz .bu kadar erken 2. Adet gelmez sanırım

X