Oral sonrası darlik

Safkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
283
116
Merhaba arkadaşlar cinsellik konusunda çok bilgili değilim bu forum sayesinde bazı şeyleri daha iyi öğrendim diyebilirim. Öncelikle problemime gelecek olursak eşim bana oral yaptiginda boşalıyorum ve daha sonra eşim ile ilişkiye giriyoruz akabinde ama bir şişlik oluyor gibi içimde dar hissediyorum kendimi değişik bir durum sizlerde yaşadınız mı merak ettim açıkçası teşekkür ederim şimdiden yanitlariniz için...

Merhaba arkadaşlar cinsellik konusunda çok bilgili değilim bu forum sayesinde bazı şeyleri daha iyi öğrendim diyebilirim. Öncelikle problemime gelecek olursak eşim bana oral yaptiginda boşalıyorum ve daha sonra eşim ile ilişkiye giriyoruz akabinde ama bir şişlik oluyor gibi içimde dar hissediyorum kendimi değişik bir durum sizlerde yaşadınız mı merak ettim açıkçası teşekkür ederim şimdiden yanitlariniz için...
G noktası orgazma yaklaşıldığında ve orgazm sırasında şişiyor, bu gayet normal bir durum

Yavaş yavaş iniyor şişlik 10 dakika falan diyelim. Ağrı sızı kaşıntı gibi anormal bir durum yoksa takılma buna

Teşekkür ederim peki afedersiniz bulmuşken sorayım iç kısmimda darlık olduğuna göre vajinal orgazm mı olmuş oluyorum 🙃cahilliğe gel sen bilmezsen ben nereden bilim diyebilirsiniz 🙂

Teşekkür ederim peki afedersiniz bulmuşken sorayım iç kısmimda darlık olduğuna göre vajinal orgazm mı olmuş oluyorum 🙃cahilliğe gel sen bilmezsen ben nereden bilim diyebilirsiniz 🙂
tam zirveyi gördüğünde içinde kalp atışı gibi bir kasılma hissedersin, bu her zaman olmayabilir ama titreme inleme gibi sıra dışı durumlar ortaya çıkıyorsa bu orgazm oluyor.

Ben nereden bileyim demeyeceğim çünkü maalesef bu ülke kadınları orgazmı ancak böyle platformlardan öğrenebiliyor. Başka şansımız yok.

Kanlanma olunca şişiyor ve darlık oluyor , olası bir durum panik yok

X