orgazm olamama

neararimnesorarim

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2022
37
8
27
Merhaba hanımlar. Aynı konudan bir sürü olduğunun farkındayım. İçerik araştırması da yaptım ama ben bu işi beceremiyorum. Orgazm olamıyorum. Ne erkek arkadaşımla beraberken ne de tek başıma mastürbasyon yaparken. Islanıyorum keyif de alıyorum. Ama o top noktaya ulaşamıyorum. Erkek arkadaşımla aramda sorun olmaya başladı bu durum artık. Hadi ona olmadı 25 yaşında kadınım kendi kendimi tatmin etmeyi becerebilsem keşke. Klitoris için viratör bile aldım olmuyor, ol mu yorrr. klitoris uyarımı ile bile orgazma ulaşamıyorum :KK43:

Merhaba hanımlar. Aynı konudan bir sürü olduğunun farkındayım. İçerik araştırması da yaptım ama ben bu işi beceremiyorum. Orgazm olamıyorum. Ne erkek arkadaşımla beraberken ne de tek başıma mastürbasyon yaparken. Islanıyorum keyif de alıyorum. Ama o top noktaya ulaşamıyorum. Erkek arkadaşımla aramda sorun olmaya başladı bu durum artık. Hadi ona olmadı 25 yaşında kadınım kendi kendimi tatmin etmeyi becerebilsem keşke. Klitoris için viratör bile aldım olmuyor, ol mu yorrr. klitoris uyarımı ile bile orgazma ulaşamıyorum :KK43:
Bazı kadınların sinir uçlarının o bölgede olması gerektiği gibi olmadığı araştırılmış.Omur boyu tatmin olmayan kadınlar var ve bu fizyolojik bir durum olabiliyor.Bir doktora gözüküp bunu öğrenebilirsiniz

aynı durum arkadaşımda vardı maalesef. evliydi ve hayatında hiç yaşamamıştı. sonra ayrıldılar sebep bu değildi ama şimdi bir partneri var ve her şey yolunda. sanırım karşındaki erkekte sorun olabilir. söylediği bir söz veya bir hareket seni etkilemiş olabilirç

aynı durum arkadaşımda vardı maalesef. evliydi ve hayatında hiç yaşamamıştı. sonra ayrıldılar sebep bu değildi ama şimdi bir partneri var ve her şey yolunda. sanırım karşındaki erkekte sorun olabilir. söylediği bir söz veya bir hareket seni etkilemiş olabilirç
Erkek arkadaşımla ilgili bir durum yok. Bayadır beraberiz. Onla ilgili olsa kendim yaparken en azından olurdum ☹️

Bende 4 seneleik evliyim.hic orgazm olmadım ilişkide . Sadece tek başımayken oluyorum hemde 1 dakika içinde 🤭

Merhaba . Ben 18 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıl boyunca mast yapmaya çalışıyorum ama olmuyor bir şekilde. Bir türlü tatmin olamıyorum. Tam bacaklarım titremeye başlıyor ve hemen elimi çekiyorum .Kasılmaya başladığım zaman hemen bırakıyorum, istemsiz oluyor bu. Sonra yarim kalmışlık hissi oluyor . Sizce neden oluyor bu ? Fikirleniriz var mı?

Hızlı masturbasyon yapınca da kasılmaya başlayınca tam boşalacağını sanıp elini çekersen yarım kalınır. Aslında kasılıp boşalırken klitorisin üzerine minik uyarılarla masaj yapmaya devam edip baskıda tutmak lazım. Boşalıp rahatlamaya başlayınca elinizi çekersiniz.

Ek bir şey daha söyleyeyim. Geri çekilme yapan erkeklerin partnerlerinde de böyle sorun olur. O kadınlarda da yarımkalmışlık duygusu var. Erkek vajen içinde boşalırken klitoris üzerindeki baskısı devam ettiğinden hatta erkek bir iki dakika bunu devam ettirirse orgazm daha kaliteli olur
25 yaşında kadınım kendi kendimi tatmin etmeyi becerebilsem keşke. Klitoris için viratör bile aldım olmuyor, ol mu yorrr. klitoris uyarımı ile bile orgazma ulaşamıyorum :KK43:
Bende 4 seneleik evliyim.hic orgazm olmadım ilişkide . Sadece tek başımayken oluyorum hemde 1 dakika içinde 🤭
En üstte masturbasyonla tatmin olamayan bir arkadaşa yazdıklarım var.
Masturbasyonu etkin şekilde yapıp boşalmayan kadınlar ilişki ile nasıl bir orgazm yaşayacaklarının farkında değil bence.
Yavaş ve sakin klitoris uyarısı boşalmaya başlarken bir miktar daha devam etmeli ve elinizi çekmemelisiniz.
B bengumm siz de 1 dakikada tek başınıza yani masturbasyonla orgazm olup eşinizle olmamanızı anlayamadım. Eşinizle konuşun. Yeterli ön sevişme ve oral olmadan orgazm olmanız zor. Olay biraz da erkeğe bağlı.

En üstte masturbasyonla tatmin olamayan bir arkadaşa yazdıklarım var.
Masturbasyonu etkin şekilde yapıp boşalmayan kadınlar ilişki ile nasıl bir orgazm yaşayacaklarının farkında değil bence.
Yavaş ve sakin klitoris uyarısı boşalmaya başlarken bir miktar daha devam etmeli ve elinizi çekmemelisiniz.
B bengumm siz de 1 dakikada tek başınıza yani masturbasyonla orgazm olup eşinizle olmamanızı anlayamadım. Eşinizle konuşun. Yeterli ön sevişme ve oral olmadan orgazm olmanız zor. Olay biraz da erkeğe bağlı.
Hala heyecan yapıyorm sürtünme sekilinde dahi eşimle yaptigimizda orgazm olamıyor çok konuştuk nafile

Bende bende ve bir süre sonra zaten modum düşüyor ama bence odaklanamiyoruz o an zevkte alamıyoruz kesinlikle onunla alakalı olduğunu düşünüyorum

psikolojik bence

X