Örgü Örgü Hakkında Sorularınızı Burdan Alabilirim

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
1234944198beyazbere.jpg
peki ya şu nasıl yapılır?

bu model tığ ile yapılıyor ama dilimlerin arasındaki kısım şişle mi örülmüş? yardımcı olursan sevinirim..uğraşıyorum ama yapamıyorummmkafamçokkarıştı

Sapkalar - Kızım Olmadan Asla - Blogcu
Bak canım burda var anlatımı

aslında hepsini düz örmedim kenarlarını lastik ortası düzdü demekki ondada oluyormuş neyse artık hepsini lastik yapayım

Arkadaşlar,biliyorsunuz Sistemi biraz değiştirdik..Soru ve istekleriniz için bölüm açıldı..Bölümümü takip eden arkadaşlar orada sıkça sorularını soruyor ve yanıtlarını alıyordu..O tarafa fazla yükleme olmaması adına burayı açıyorum..Bundan sonra örgü hakkındaki sorularınız (Kazak başladım,kaç ilmek başlayım,kol nasıl kesilir gibi) veya nette bulup çok hoşunuza giden bir modeli yapmakta zorlandığınızda buraya yazın ki , hem tek tek sayfa açılmamış olsun,hem de yığılma olmasın.Tek-tek sayfalara yetişemiyoruz ve cevapları geç alıyorsunuz.. Bu arada sayfaları gezip beğendiklerinizi iletmek adına lütfen teşekkür butonunu kullanın..Aksi takdirde tüm teşekkür mesajınız silinmekle birlikte,konu sahibi de size teşekkür ettiği takdirde mesajlarınız siliniyor..Hepimize kolay gelsin arkadaşlar..Sorularınızı bekliyorum.

şimdi iyi diyon hoş diyonda bacım bu teşekkür butonu nerde önce bana onu bi göstert şimdi soruma geleyim ben yuvarlak bi şal yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum yuvarlak düz örücem ucunada kurdele nakışından bişeyler yapıcam kafamda tasarladım ama icraat yok işte bi el atıversen banada bi zahmet valla çok çok teşekkür edicem sana söz :1hug:

merhaba arkadaşlar.Hırka ördüm yakasını beceremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

şimdi iyi diyon hoş diyonda bacım bu teşekkür butonu nerde önce bana onu bi göstert şimdi soruma geleyim ben yuvarlak bi şal yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum yuvarlak düz örücem ucunada kurdele nakışından bişeyler yapıcam kafamda tasarladım ama icraat yok işte bi el atıversen banada bi zahmet valla çok çok teşekkür edicem sana söz :1hug:
Teşekkür butonu yok artık.Yuvarlak fiskos gibi diyorsunuz galiba.Ben yapmadım ama ratırsanız çıkar arama motorunda..Elimde kendi yaptığım yuvarlak şalım yok..Yapılışını nette gördmüştüm.
merhaba arkadaşlar.Hırka ördüm yakasını beceremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

Lastik yapsanız uyar mı hırkaya? Hırkanın örgüsü nasıl? Düz mü haroşa mı?

Teşekkür butonu yok artık.Yuvarlak fiskos gibi diyorsunuz galiba.Ben yapmadım ama ratırsanız çıkar arama motorunda..Elimde kendi yaptığım yuvarlak şalım yok..Yapılışını nette gördmüştüm.

Lastik yapsanız uyar mı hırkaya? Hırkanın örgüsü nasıl? Düz mü haroşa mı?

arkadaşım haroşa yapmayı düşünüyorum.
net te istedidiğim modeli bulamadım .yardımlarınızı bekliyorum :enbuyukkk:

merhabalarr hülya. ben gönül... bende kızıma robadan süveter örmek istiyorum...nasıl yapabilirim...örgüde kıtım biraz sadece takma kol yapabiliyorum...robadan örgüyü öğretirsen sevinirim...

Açılmıyor hülya bide yelek olarak değilde süveter yapıcam yada kazak da diyebiliriz kısa kollu

X