Örgü öğreniyorum

mujganinhobievi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
4
5
53
Herkese iyi akşamlar hanımlar . Hobi olarak el işi örmekteyim. Bu konuda her sorunuza gözlü rahatlığıyla cevap vermek isterim. Tığ ve şiş ile örülebilecek herşeyi örmeyi öğretmek amacıyla bir adet YouTube kanalı açtım. Merak edenler ve ilgilenenleri beklerim mutlaka . ... kanalımın ismi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar hanımlar . Hobi olarak el işi örmekteyim. Bu konuda her sorunuza gözlü rahatlığıyla cevap vermek isterim. Tığ ve şiş ile örülebilecek herşeyi örmeyi öğretmek amacıyla bir adet YouTube kanalı açtım. Merak edenler ve ilgilenenleri beklerim mutlaka . ... kanalımın ismi :)

Merhaba bende yeni bir hevesle basladim
Acikcasi once dumduz orgu istedim, biraz zor bir ise mi kalktistim bilmiyorum
Orgum fena degil ama genisligini esitleyemiyorum illa one arkaya kayiyor her sirayi esit nasil orebilirim
Birde parca birlestirmek cok mu zor bir is
Kucuk kucuk orup birlestirsem?
Kalin sis 7 numara, yun kalin ip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben de bir bebek yeleği basladim, modelli bir sey, elimde örnek var, yapabilecegim şüpheli. Ortalik salgin, anneme de gidemiyorum öğretsin. Telefonda halletmeye calisiyoz bakalim:)) Arttirma kismina geldim, ama elime alamadim daha ev isi ve cocuktan.

Merhaba bende yeni bir hevesle basladim
Acikcasi once dumduz orgu istedim, biraz zor bir ise mi kalktistim bilmiyorum
Orgum fena degil ama genisligini esitleyemiyorum illa one arkaya kayiyor her sirayi esit nasil orebilirim
Birde parca birlestirmek cok mu zor bir is
Kucuk kucuk orup birlestirsem?
Kalin sis 7 numara, yun kalin ip.
Merhaba elbette örebilirsiniz, kanalıma gelirseniz eğer orada tığ ve şiş ile örgüye en basitten başlamayı da anlattım. Yine yaka modeli yapmayı da anlattım, kafanıza takılan şeyleri youtube üzerinden sorabilirsiniz, istek model videoları çekiyorum :)

Merhaba. Ben de bir bebek yeleği basladim, modelli bir sey, elimde örnek var, yapabilecegim şüpheli. Ortalik salgin, anneme de gidemiyorum öğretsin. Telefonda halletmeye calisiyoz bakalim:)) Arttirma kismina geldim, ama elime alamadim daha ev isi ve cocuktan.
Videolarımı izlerseniz emin olun yapabilirsiniz, ben gelinime netten bulduğum hemen hemen her modeli örüyorum. Esila hanıma da söylediğim gibi kafanıza takılan herşeyi sorabilirsiniz, merak ettiğiniz örgü modelleriyle alakalı viodelar çekebilirm

merhaba size bir örgü sormak istiyorum tığ ile örümcek mi yapılmış yoksa şiş ile nasıl yapılmış anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• 744bbfb3-ac96-4a2b-885c-e125e6ae2a74.jpeg
    744bbfb3-ac96-4a2b-885c-e125e6ae2a74.jpeg
    17,3 KB · Görüntüleme: 40
X