Orijinal tester parfüm satan yerler ve online siteler

Benim favorilerim bunlar, sizce hangi parfüm ?

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
canım nasıl alıyosun? magazada tanıdığın biri mi çalışıyor? benmde tanıdıgım sevilde calısıyor oda bana testerları veriyo başkalarınada sattıgını söylüyo ama bilemedim şimdi mağazaya gidip tester istesek satarlar mı kio_O
Kuzum benim gittiğim tekin acara arada bi gidiyorum sadece tanıdık değil yani sordum tester satılıyor mu diye o şekilde aldım
Sen sevildeki tanidigindan para verip mi aliyosun aliyosan ne kadara aliyosun mesela

Kuzum benim gittiğim tekin acara arada bi gidiyorum sadece tanıdık değil yani sordum tester satılıyor mu diye o şekilde aldım
Sen sevildeki tanidigindan para verip mi aliyosun aliyosan ne kadara aliyosun mesela
yok canım kendisi yakın akrabam oldugu icin ara sıra hediye ediyor.. ama parayla sattığı insanlarda varmış o yüzden merak ettm bende:)

Tekin acardan orjinal Tester alıyorum ben kizlar aynı koku orjinal şişe ve koku kendi mağazasından alıyorum bizzat sadece kapağı yok ve parfüm şişesi nin üzerinde Tester yazıyo sadece hatta göstereyim size
SLM.ACABA HANGİ TEKİN ACARDAN ALDIĞINIZI YAZARMISINIZ YADA HER TEKİN ACAR SATIYORMU?

Bu konudaki bütün yorumları okudum ben de kararsız kaldım.. Araştırdım biraz internetten bi site buldum ama güvenemedim size sormak için de üye oldum.. testerparfum . c o m diye bi site. Daha önce alışveriş yapmış olan var mı? Ürünler orjinal mi? Fiyatları komik derecede ucuz değil. Vee Tekin acar satıyo mu gerçekten tester parfümleri? Bilen varsa yorum yazabilir mi? Çünkü yine de en güveniliri tekin acar dır yani..

ınstgramdaki tester parfümler hakkında ne düşünüyosunuz kızlar parfümevrenim nickli kullanıcı güvenilir gibi geldi ama yinede tereddütteyim fikirlerinize ihtiyacım var

Merhaba bayanlar ; çok uygun fiyatlarla Orijinal Parfüm satan bildiğim yer var. Açık parfüm hiç alıp kullanmadım ve hep orijinal kullandığımdan artık dünya para bir parfüme vermektense çok uygun fiyatlarla ihtiyacımı karşılıyorum. bütün arkadaşlara eşe dosta önerdim onlar da çok memnun..:) Orijinal tester olduğu için aslının aynı ve kargo ile de istediğiniz yere gönderiyorlar. Eğer ihtiyacınız varsa bana özel mesaj atabilirsiniz. Esen kalın..
bendee :)

Arkadaşlar Merhaba
Ben bir süredir her konuda sizin forumlarinizdan yararlaniyorum öncelikle teşekkür borçluyum paylasimlarınız için.
Bugün üye olmak ve bi konuyu açıklamak istedim çünkü ben de bu konu başlığından yararlanarak bir parfüm aldım.
İnternette uzun uzun arastirdiktan sonra bu konudaki yorumlarınızı okudum ve ahmety1974 adlı satıcıdan almaya karar verdim. Satıcı hakkında 2 yada 3 sitede biraz olumsuz bir yorum vardı lakin bu sitelerde kişilerin tavsiye ettiği sitelere erismeye calistigimda onların önerdiği Her sitenin kapanmış ve yüzlerce şikayet almış olduklarını gördüm.
Ben ahmety1974 saticisindan 2 adet parfum söyledim. En fazla dedim biraz para kaybedecegim , kötü çıkarsa şikayet ve olumsuz tavsiye yazarım diye düşündüm.
Parfümlerim geldi. Alerjik olduğum için ve kimi açık parfümlerde tenimde yaklaşık 15 dk yanma olduğu için; öncelikle kolumun iç kısmına sıktım.
Arkadaşlar kokular çok güzel ve kuvvetli. Yanma yada kızarma yok. Yaklaşık 40 dakika geçti kokuda Çok hoş geçişler oldu. Hatta bir kez sikmama rağmen orijinal parfum lerin bende yarattığı baş dönmesi oldu. Bir gerçek var ki koku genzinize yerleşiyor. Hassasiyetiniz yüksek ise hafif bir tıkanma yaşayabilirsiniz. Bu durumda kokuyu havada bir yerde ve bogazinizdan oldukca alt kısımlara kıyafete gelecek sekilde puskurtunuz. Şişede tester olduğu belirtilmiyor ama benim eşim ispanyol ve ikimiz şişelerin altına baktık , O once şişelerin orijinal oldugunu soyledi. Ama yine de suphe ettik daha sonra orijinale çok benzediğini ayırt etmenin çok zor olduğunu söyledi. Benim görüşüm şu parfümler tester değil, Ama kötü bir kopya da değil. Bu parfümlerin Avrupa kopyası olma ihtimali var. Yada testerlardan alkol ekleme ile dolum yapılıyor olabilir orijinal şişelere. Gel gor ki bu şişeleri de böyle önüne gelen edinemez, hepsi numaralı, chanel metal etiketli yahu şok olduk eşimle. Bu siseler firmalara özel yapılmış dizaynlardir ve ilginc olan saticinin şişeleri kullanılmış değil.
Parfümlerinden biri gerçek rengini taşımıyor ama koyu renk değil ve zehir gibi kokmuyor. Bayagi mis gibi. Orijinal mi değil mi diye çok kafa yormayalim. Bu satıcının ya çok sağlam bir ayağı var Avrupa'da yada çok iyi kalite replika halk arasındaki deyimi ile iyi kalite çakma satıyor. 1 ay içinde ürünlerde ciddi bir degisiklik olursa renk koku vs, bunu mutlaka iletecegim size. Umarım biraz aydınlatıcı olabilmisimdir.
Biz memnunuz. Yanimdaki Avrupali adam harika diyorsa bence de harika.
Bu saticiyi öneren sevgili arkadaşıma sevgilerimi sunuyorum.

Arkadaşlar Merhaba
Ben bir süredir her konuda sizin forumlarinizdan yararlaniyorum öncelikle teşekkür borçluyum paylasimlarınız için.
Bugün üye olmak ve bi konuyu açıklamak istedim çünkü ben de bu konu başlığından yararlanarak bir parfüm aldım.
İnternette uzun uzun arastirdiktan sonra bu konudaki yorumlarınızı okudum ve ahmety1974 adlı satıcıdan almaya karar verdim. Satıcı hakkında 2 yada 3 sitede biraz olumsuz bir yorum vardı lakin bu sitelerde kişilerin tavsiye ettiği sitelere erismeye calistigimda onların önerdiği Her sitenin kapanmış ve yüzlerce şikayet almış olduklarını gördüm.
Ben ahmety1974 saticisindan 2 adet parfum söyledim. En fazla dedim biraz para kaybedecegim , kötü çıkarsa şikayet ve olumsuz tavsiye yazarım diye düşündüm.
Parfümlerim geldi. Alerjik olduğum için ve kimi açık parfümlerde tenimde yaklaşık 15 dk yanma olduğu için; öncelikle kolumun iç kısmına sıktım.
Arkadaşlar kokular çok güzel ve kuvvetli. Yanma yada kızarma yok. Yaklaşık 40 dakika geçti kokuda Çok hoş geçişler oldu. Hatta bir kez sikmama rağmen orijinal parfum lerin bende yarattığı baş dönmesi oldu. Bir gerçek var ki koku genzinize yerleşiyor. Hassasiyetiniz yüksek ise hafif bir tıkanma yaşayabilirsiniz. Bu durumda kokuyu havada bir yerde ve bogazinizdan oldukca alt kısımlara kıyafete gelecek sekilde puskurtunuz. Şişede tester olduğu belirtilmiyor ama benim eşim ispanyol ve ikimiz şişelerin altına baktık , O once şişelerin orijinal oldugunu soyledi. Ama yine de suphe ettik daha sonra orijinale çok benzediğini ayırt etmenin çok zor olduğunu söyledi. Benim görüşüm şu parfümler tester değil, Ama kötü bir kopya da değil. Bu parfümlerin Avrupa kopyası olma ihtimali var. Yada testerlardan alkol ekleme ile dolum yapılıyor olabilir orijinal şişelere. Gel gor ki bu şişeleri de böyle önüne gelen edinemez, hepsi numaralı, chanel metal etiketli yahu şok olduk eşimle. Bu siseler firmalara özel yapılmış dizaynlardir ve ilginc olan saticinin şişeleri kullanılmış değil.
Parfümlerinden biri gerçek rengini taşımıyor ama koyu renk değil ve zehir gibi kokmuyor. Bayagi mis gibi. Orijinal mi değil mi diye çok kafa yormayalim. Bu satıcının ya çok sağlam bir ayağı var Avrupa'da yada çok iyi kalite replika halk arasındaki deyimi ile iyi kalite çakma satıyor. 1 ay içinde ürünlerde ciddi bir degisiklik olursa renk koku vs, bunu mutlaka iletecegim size. Umarım biraz aydınlatıcı olabilmisimdir.
Biz memnunuz. Yanimdaki Avrupali adam harika diyorsa bence de harika.
Bu saticiyi öneren sevgili arkadaşıma sevgilerimi sunuyorum.
Ben okullanıcıdan zamanında bi hata yaparak 3şişe parfüm sipariş ettim aptal gibi okuduğum olumlu yormlar yüzünden parfümler geldi zaten parfüm şişeleri berbat haldeydi üzerlerindekibandrolleri zar zor çözüp sorgulattım sonuç çok ilginçti parfümler orjinaldi evet fakat üretim tarihlerinde şok yaşadım 8-9yıllık çıktı zaten kokular okadar bozulmuşlardıki hemen çöpe attım tabi onlarla beraber
ödediğim 120 tlde çöp oldu onun yerine bi tane orjinal alır misler gibi kullanırdım ama buda bana bir ders olduböyle orjinal tester diye satan yerlerden ben tövbe bidaha bişey almam alanada saygı duyarım

Testerda olsa çok uygun fiyatlara güvenmeyin arkadaşlar. Ben instagramda bir sayfadan 2 kez alışveriş yaptım gayette orjinal vede tarihleri yeniydi. ... bakın bence

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar çok fazla yorumlar yazılmış bu içeriğe, yıllardır indirimli parfüm ve orijinal tester alırım, instagramda tek sayfadan şaşmam. çok fazla sahte replika tester satan kişi var, orijinal testerler öyle sandığınız kadar komik rakamlara satılmıyor. size de tavsiye ediyorum, eğer uygun fiyatlı parfüm arayışındaysanız ''pitaneparfum'' e bir gözatın derim. zaten ekşi sözlükte de yazmışlar detaylı anlatmışlar, insanların güvenlerini bu tür çakallıklarına alet edenlerin oyununa gelmeyin lütfen. çok yakın arkadaşımı da kandırmışlar böyle, uyduruk yapılmış bir şişe içinde sözde orijinal tester yolluyorum demişler, halbuki daha önce de uyarmıştım. çok daha düşük fiyata buldum diye sevinerek atlamış tabi, bir de yok iade alırız herhangi bir sorun yaşamazsınız falan filan demişler. ee noldu? tabi direk engellemişler mesaj atınca. bir de bürü ünlünün fotosunu koymuşlar, yazık cidden yazık.

arkadaşlar her siteyi bilmem ama, bazı yerlerde cidden orjinal tester parfüm satıyorlar. sonuçta testerleri firmalara bedavaya geldiği için uygun fiyatlarla piyasaya satıp kar yapıyorlar. diğer alıcılardan da bize ulaşıyor. şunu söylemek gerekirse testerlerin kokusu orjinal parfümlere göre daha yoğundur. tester parfümlerinin çoğunda kapak yoktur ve üzerinde tester diye birçok üründe yazmaktadır. eğer kapakları olan varsa cidden orjinal tester olmayabilir. mantıken düşünsenize şişesini ve kutusunu farklı ya da eksik üretecekler ki firma tester olarak kullansın onu da araya karıştırıp direk satmasın diye. kendim tester kullanıyorum ve onca parayı bi parfüm için harcayamam doğrusu. benim ankara da aldığım bir yer vardı, ama şimdi onlar da instagramdan satmaya başlamışlar. testerparfume diye bir adı var instagramda. onca para vermeyin derim, ortalama 90-100tl arası satıyorlar. daha aşağısı bende de şüphe uyandırır zaten. ben de almakta tereddüt etmiştim bana dilersem iade edebileceğimi söylediler ve öyle kullanmaya başladım. derken arkası geldi işte, şimdi bütün arkadaşlarım tester kullanıyor.
instgramda dediğin bu sayfaya adına bir sürü çıkıyor tam olarak hangisi

X