Orjinal parfüm satan siteler ?

sunsea çok çok üzüldüm gerçekten sakınan göze çöp batarmış derler ya senin ki resmen o hesap oldu :44:

Aynen yaaa ne diyelim kısmet bakalım daha beklemedeyim.Firmayla ilgili kötü birşey de söylemek istemiyorum.Bana para iadesi teklif ettiler ben kabul etmedim çünkü.Postayla ilgili bir problem oldu büyük ihtimalle.

cnm ne şanssızsın ya.. valla çok üzüldüm.. bence sen ç,ilekten al yani.. zaten çok da indirim yok beautykozmetikte..

Ben net üzerinden hiç parfüm almamıştım tereddüt ediyordum.Ulaşım yani postayla ilgili bir sorunla karşı karşıyayım sanıyorum:KK43:

merhaba arkadaşlar
yazdıklarınızı okudum. Hepimiz uygun kozmetik ve parfüm arayışındayız ve genelde aynı problemi yaşıyoruz. Ulaşalım derken bazen paramızdan bazen kargomuzdan fazlası ile oluyoruz ürünlerimize kavuşamıyoruz bekliyoruuz bekliyoruuuz
Ben bunu halletmiş bir kadınlar kulubü üyesi olarak bu imkanları şimdi siz değerli arkadaşlarıma sunuyorum:
Kadınlar kulubünde de artık orijinal parfüm satışı var

http://www.kadinlarkulubu.com/kadin-parfumleri/437207-krdinin-parfum-dunyasi.html

benim sayfam yorumlarınızı, isteklerinizi bekliyorum :KK34:

ben taahhütlü seçeneğini seçmiştim garanti olsun diye ...
10 lira vermiştim...

Ben de öyle yapıcaktım canım.Erkek arkadaşım karıştı siparişe yine niye 10 tl fazla verisiyorsun dedi.Aklımı çeldi kendisi çok iyi biliyor ya bu işleri.Şimdi ben de onun beynini yiyorum.Niye onu dinliyorsam ben para benden çıkıyor sonuç olarak üfff:KK43:(

kızlar bugün çıkan bi yasa var bilmiyorum biliyor musunuz. artık yurtdışından sanırım alışveriş yapamıcaz.. parfüm kozmetik ,gıda takviyesi vs.. bugün resmi gazetede mi ne yayınlanmış bilgisi olan var mı aranızda

kızlar bugün çıkan bi yasa var bilmiyorum biliyor musunuz. artık yurtdışından sanırım alışveriş yapamıcaz.. parfüm kozmetik ,gıda takviyesi vs.. bugün resmi gazetede mi ne yayınlanmış bilgisi olan var mı aranızda

Canım ben yine bu forumda okumuştum yazının başlığı da ucuz kozmetiğe sondu.Açıkçası çok net bilgilerim yok.Resmi gazetede de yayınlandığına göre kesinlikle doğrudur.

Posta-Yolcu İşlemleri (Genelge 2011/23)

Bu sitede anlatıyor 150 avroya kadar vergiden muaf diyor ama alıcı için.Amam aynı gönderici tarafından Türkiye’deki bir alıcı adına gönderilen aynı konşimento muhteviyatı gönderiler bir bütün teşkil ederek tamamının kıymeti birlikte dikkate alınacaktır. Kararın 45 inci maddesi kapsamında uygulanan muafiyet, iki ayda en fazla bir, yılda en fazla beş kere kullanılabilir. Bu limitlerin aşılması halinde eşyanın ticari mahiyette olduğu kabul edilip buna göre işlem yapılır. Anılan Kararın 3 üncü maddesinin birinci fıkrasının diye gidiyor.Başka uğraşacak şey bulamadılar bizim 3 kuruşluk alışverişimize göz diktiler.

link vermiştim ama becerememişim.

Posta-Yolcu İşlemleri (Genelge 2011/23)
kopyala yapıştırla bakabilirsiniz.

canım şimdi 2 ayda en fazla 150 euroluk alışveriş yaparsak sorun olmuyor di mi. sen nerden anladın böyle bişi olduğunu. emin misin peki. çünkü bişiler alcam da ben güvenemiyorum hadi takılırsa diye.. yada mesela ben kendi adıma aldım diyelim.. 150 euro oldu diyelim beni,m 2 aylık hakkım bitti. peki snra 2 ay içinde başkasının üzerinden bişeyler alab,ilir miyim. mesela eşimin üzerinden alabiliyor muyum acaba.. blgi verirsen sevinirim canım

Bende çok iyi anlamadım.Bir seferde 150 avro luk alabiliyoruz istersen ertesi gün kendi adına tekrar sipariş verebiliyorsun ama ayrı firma olması gerekiyor anladığım kadarıyla.Ben bir sipariş verdim çilekden bakalım gelince belli olur o zaman haber veririm.Bu konu daha çok satıcı firmaları ilgilendiriyor.Mesala çilek Türkiye' ye ne kadar mal gönderiyorsa ondan gümrük vergisi alacaklar oda bize yansıtacak.Benim anladığım bu.Yukardaki linki açıp okursanız orada detaylı anlatıyor da ben anlayamadım :))))) belki siz anlarsınız.

Bende çok iyi anlamadım.Bir seferde 150 avro luk alabiliyoruz istersen ertesi gün kendi adına tekrar sipariş verebiliyorsun ama ayrı firma olması gerekiyor anladığım kadarıyla.Ben bir sipariş verdim çilekden bakalım gelince belli olur o zaman haber veririm.Bu konu daha çok satıcı firmaları ilgilendiriyor.Mesala çilek Türkiye' ye ne kadar mal gönderiyorsa ondan gümrük vergisi alacaklar oda bize yansıtacak.Benim anladığım bu.Yukardaki linki açıp okursanız orada detaylı anlatıyor da ben anlayamadım :))))) belki siz anlarsınız.

tşk ederim cnm eğer eline ulaşırsa yada ulaşmazsa bana özelden msj atar mısın. çünkü forum geneline yazınca ihbar sayılıyormuş.. sen bu foruma yazma eğer gelirse de gelmezse de. takip ediyorlar ç
nkü forummları.. bana özleden yazar mısın durumu..:KK54:

strawberryden ben de sipariş vermeyi düşünüyorum. sipariş vermiş olanlar bana da gelip gelmediği hakkında ulaşabilirler mi? emin olmadan sipariş veremem...

çok sinirlendim bu habere, üç kuruşluk kar yapıyorduk ona da goz diktiler. bir de yazmışlar oraya yok sağık açısından zararlı urunler falan diye, sanane ya sanane çok umurlarındayım sanki. belki bizi etkilemiyordur dedim konuyla ilgili ne bulduysam okudum ama yok bal gibi de etkiliyor, acayip sinirlendim ya:KK57:

X