Orjinal vakko st. Patrick asia model gelinlik

Ay canım benim çok teşekkür ederim. Daha güzelleri sizlerin olsun. Dün akşam senin için mesaj attım ama satmayı düşünmediğini söyledi, çok üzgünüm. HErşeyde vardır bir hayır, daha güzel elbise senin olur inşallah. Sanada mutluluklar dilerim canım.:KK16:

olsun canım kısmet çok teşekkür ederim.

Fazla fotoğraf yoktu, Ayakkabıda rahatlık önemli olduğu için çokta gerisini önemsemedim. Bilekten bağlamalı ayakkabıydı ama çıkmamış fotoğrafta. Sizlerede tavsiye ediyorum bilekten bağlı tercih edin gerçekten uzun süre ayakta kalıyoruz ve çok işe yarıyor.

Eki Görüntüle 948406 Eki Görüntüle 948407

merhaba bende canlı cıcek yerıne yapay cıcek dusunuyorum . sızın cıcegınızde cok guzelmıs.:nazar: nerden aldıgınızı soylersenız cok sevınırım.

merhaba bende canlı cıcek yerıne yapay cıcek dusunuyorum . sızın cıcegınızde cok guzelmıs.:nazar: nerden aldıgınızı soylersenız cok sevınırım.
Merhaba öncelikle hayırlı olsun. Çiçeğimi gebzede bir çiçekçiden almıştım. Çok güzel buketleri var eğer düşünürsen tam olarak çiçekçinin ismini öğrenir özel mesaj atarım canım.

Canım araştırıp öğrendim. Gebze Açelya Çiçekten aldım buketimi. Umarım gönlüne göre buket bulursun sende. Mutluluklar.:KK16:

Satılmıs olmasına üzüldüm:KK43: alan kişinin düğünü ne zaman, satar mı acaba o da?

Düğünü 17 Mayıstaydı canım. Alan kişiyle irtibat kurarız satmayı düşünürse ve düğün tarihleriniz uyarsa kısmetse olur, üzülme daha iyileri nasip olur inşallah. Mutluluklar sizede..:KK16:

Gelinliği alan kişi satmayı düşündüğünü söyledi. Soranlara bilgilerini özel mesaj gönderebilirim. Herşey gönlünüzce olsun kızlar...

Canım araştırıp öğrendim. Gebze Açelya Çiçekten aldım buketimi. Umarım gönlüne göre buket bulursun sende. Mutluluklar.:KK16:

cok tesekkurler canım bılgı ıcın :KK16: nısanım ıcın bakıyodum aslında ama evde yapmaya karar verdım soz nısan bı arada seklıyle onun telasındayım :KK76:

cok tesekkurler canım bılgı ıcın :KK16: nısanım ıcın bakıyodum aslında ama evde yapmaya karar verdım soz nısan bı arada seklıyle onun telasındayım :KK76:

Rica ederim ne demek. En güzeli el emeği göz nurudur zaten. En kolay şekilde atlatırsın umarım.

masallah pek güzel olmussunuz .. :nazar::nazar:
mutluluklar .. :123:
:123::123:

Fazla fotoğraf yoktu, Ayakkabıda rahatlık önemli olduğu için çokta gerisini önemsemedim. Bilekten bağlamalı ayakkabıydı ama çıkmamış fotoğrafta. Sizlerede tavsiye ediyorum bilekten bağlı tercih edin gerçekten uzun süre ayakta kalıyoruz ve çok işe yarıyor.

Eki Görüntüle 948406 Eki Görüntüle 948407

merhabalar :)

gelinliğin satıldı mı yoksa hala elinde mi? eğer elindeyse görme imkanım olur mu acaba :) şimdiden teşekkürler

X