orta yüz germe ameliyatı olanlar

Merhaba ben olmadım ameliyat. Emin değildim korkuyordum da Zekeriya bey de çok ihtiyacım olmadığını çok hevesli değilsem yaptırmamamı söyledi. Beni yüzyüze daha önce gördüğünü unuttu sanırım ama özellikle yüzyüze görünce kendisinin içinden geçen de yapmamak olduğunu söyledi. Fotoğraflara göre karar verme çok farklı gerçekte dedi. Ben birini yapsak falan dedim mesela gıdı ama onda da illa ki alt yüz germe gerekiyor kombine olması gerek ve alt yüz yapılınca liplift de gerekir çünkü o zaman o mesafe göze batar dedi. Kaş kaldırma ve orta yüz germe yaptıracaktım onda da yüzümün genişlemesi ihtimali vardı zaten geniş yüzlüyüm kalın ciltliyim falan pişman olma ihtimalinden korktum çok. Doktor çok iyi biri belli. Ameliyat konusunda ısrarcı olmaması beni rahatlattı o gün aslında üstelik ameliyat gününe başka hasta alabilirdi yani ben son gün böyle tereddütlü konuştum o da realist cevaplar verdi ancak ben fazla didikleyen biriyim diye sonradan sorun çıkarma ihtimalini göze alamamış da olabilir. Bişektomi önermiyor gıdı lipo hiçç önermiyor. Başka ihtimal bırakmadı diye üzüldüm. Başka doktorlara gittim bişektomi kaş kaldırma (orta yüz ile birlikte) ve liplifti öneriyorlar. Can uslu ve selim turan bu dediğim doktorlar. Şimdilik karar vermedim. Belki birkaç ay sonra zekeriya beyle tekrar konuşup bu kez kararlı olduğumu söylersem yaptırırım. Emin olmadan gün almam ama.

Herkese selamlar :KK28:

28 yaşında genç bir kadın olarak öncelikle tepki almaktan korkuyorum ama bu forum sayesinde ihtiyaç olan bir çok bilgiye ulaşılbildiğini gözlemledim bu yüzden tecrübeli arkadaşlardan paylaşım bekliyorum

yüz bölgem yaklaşık 2 senedir diçliğini ve elastikiyetini kaybetti. Doktorlar tarafından Fransız askısı veya orta yüz germe ameliyatı öneriliyor. Kalıcı olması açısından orta yüz germeyi mantıklı bulmakla birlikte yaşım genç olduğu için doğallıktan fazla uzaklaşacağım bir görüntü oluşmasından çok korkuyorum. Güvendiğim bir doktor ( Dr.Ömer Sağır) orta yüz germenin benim için uygun olduğunu söyledi. Hatta yörük gözü dediğimiz etli ve düşük bir göz yapım olduğu için Endochor ile kaş kaldırma da önerdi. Ancak 50 bin gibi bir mevladan bahsettiği için çok fazla buldum. Bir başka doktor ise (Dr. Gökhan Uğur) kulak önünde kesi izi olmaksızın gizli yüz germe yaptığından bahsetti. İşlemi yaptıran kullanıcılarının memnuniyetini merak ediyorum ve özellikle benim gibi genç kadınların yaptırıp yaptırmadığını da. Paylaşımlarınızı bekliyorum:KK72:
Mrb orta yüz germe ameliyatı oldunuzmu

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

X